Gisteren plaatste onze redactie de indeling van groep 2 van de districtsbeker. Nu is het tijd voor het programmaboekje. Onze redactie is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.

Zaterdag

Poule 1: Flakkee, Linschoten, Stolwijk, FC Boshuizen (za)

4 september: Flakkee- FC Boshuizen (14.30), Stolwijk-Linschoten (15.00)

11 september: FC Boshuizen- Stolwijk (15.00), Linschoten-Flakkee (15.00)

18 september: FC Boshuizen- Linschoten (15.00), Stolwijk- Flakkee (15.00)

Poule 2: DVO’32, LYRA, FC Rijnvogels 2, TAVV

4 september: FC Rijnvogels 2- DVO’32 (11.30), Lyra-TAVV (14.30)

11 september: TAVV- FC Rijnvogels 2 (14.30), DVO’32- Lyra (14.30)

18 september: DVO’32- TAVV (14.30), Lyra- FC Rijnvogels 2 (14.30)

Poule 3: Blauw Zwart, Hazerswoudse Boys, SJZ, VCS

4 september: VCS-Haz. Boys (14.30), Blauw Zwart-SJZ (15.00)

11 september: SJZ- VCS (14.00), Haz. Boys- Blauw Zwart (14.30)

18 september: Haz. Boys-SJZ (14.30), Blauw Zwart- VCS (15.00)

Poule 6: Dilettant, FC Zoetermeer, GHVV’13, Koudekerk

4 september: Koudekerk-Dilettant (14.30), FC Zoetermeer- GHVV’31 (14.30)

11 september: GHVV’31-Koudekerk (14.30), Dilettant-FC Zoetermeer (14.30)

18 september: Koudekerk-FC Zoetermeer (14.30), GHVV’31-Dilettant (14.30)

Poule 10: Cabauw, NTVV, Roodenburg, Sportief

4 september: Cabauw-Roodenburg (14.30), NTVV-Sportief (14.30)

11 september: Roodenburg-NTVV (14.30), Sportief-Cabauw (14.30)

18 september: Sportief-Roodenburg (14.30), Cabauw-NTVV (14.30)

Poule 11: LSVV’70, Nieuwkoop, Vredenburch, IJvv de Zwervers

4 september: Vredenburch-LSVV’70 (14.30), Nieuwkoop-IJvv de Zwervers (14.30)

11 september: LSVV’70-Nieuwkoop (14.30), IJvv de Zwervers-Vredenburch (14.30)

18 september: LSVV’70- IJvv de Zwervers (14.30), Nieuwkoop-Vredenburch (14.30)

Poule 14: DWO, FC Maense, Quick Boys 2, Zwarte Pijl

4 september: Maense-DWO, Quick Boys 2- Zwarte Pijl (12.00)

11 september: Zwarte Pijl-Maense (14.30), DWO- Quick Boys 2 (14.30)

18 september: Zwarte Pijl-DWO (14.30), Maense-Quick Boys 2 (17.00)

Poule 15: Bergambacht, FC Oegstgeest, GDA, Verburch

4 september: Verburch-FC Oegstgeest (14.30), GDA-Bergambacht (14.30)

11 september: FC Oegstgeest-GDA (14.30), Bergambacht-Verburch (15.00)

18 september: Verburch-GDA (14.30), Bergmbacht-FC Oegstgeest (15.00)

Poule 16: FC IJsselmonde, Lugdunum, VOB, Vierpolders

4 september: FC IJsselmonde-Lugdunum (14.30), Vierpolders-VOB (14.30)

11 september: Lugdunum-Vierpolders (14.30), VOB-FC IJsselmonde (15.00)

18 september: Lugdunum-VOB (14.30), Vierpolders-FC IJsselmonde (14.30)

Poule 17: Den Bommel, Schoonhoven, Sporting Leiden (za), WCR

4 september: Den Bommel- Sporting Leiden (14.30), Schoonhoven-WCR (15.00)

11 september: WCR-Den Bommel (14.30), Sporting Leiden-Schoonhoven (14.30)

18 september: Sporting Leiden-WCR (14.30), Schoonhoven-Den Bommel (15.00)

Poule 18: Haagse Hout, Leonidas, Maasdijk, Warmunda

4 september: Maasdijk-Haagse Hout (14.30), Warmunda-Leonidas (15.00)

11 september: Haagse Hout-Warmunda (15.00), Leonidas-Maasdijk (15.00)

18 september: Maasdijk-Warmunda (14.30), Leonidas- Haagse Hout (15.00)

Poule 19: Groeneweg, Nicolaas boys, Teylingen, Wanica Star

4 september: Teylingen-Nicolaas Boys (14.30), Wanica Star-Groeneweg (15.00)

11 september: Nicolaas Boys- Wanica Star (14.30), Groeneweg-Teylingen (15.30)

18 september: Nicolaas Boys-Groeneweg (14.30), Wanica Star-Teylingen (15.00)

Poule 21: GOZ, Gouda, Haastrecht, Woubrugge

4 september: Gouda-Woubrugge (14.30), Haastrecht-GOZ (14.30)

11 september: Woubrugge-Haastrecht (14.30), GOZ-Gouda (14.30)

18 september: GOZ-Woubrugge (14.30), Gouda-Haastrecht (14.30)

Poule 22: Ammerstolse SV, Bernardus, SV Ommoord, Overmaas

4 september: Bernardus-Overmaas(14.30), Ammerstolse SV-Ommoord (14.00)

11 september: Ommoord-Bernardus (14.30), Overmaas-Ammerstolse SV (14.30)

18 september: Bernardus-Ammerstolse SV (14.30), Ommoord-Overmaas (14.30)

Poule 27: BZC/Zuiderpark, PPSC, Kickers’69, SCO’63

4 september: SCO’63-Kickers’69 (14.30), PPSC-BZC/Zuiderpark (14.30)

11 september: Kickers’69-PPSC (14.30), BZC/Zuiderpark-SCO’63 (15.00)

18 september: SCO’63-PPSC (14.30), BZC/Zuiderpark-Kickers’69 (15.00)

Poule 29: CKC, CVC Reeuwijk, Perkouw, SJC (za)

4 september: CVC Reeuwijk-Perkouw (14.30), CKC-SJC (14.45)

11 september: Perkouw-CKC (14.30), SJC-CVC Reeuwijk (16.00)

18 september: CVC Reeuwijk-CKC (14.30), SJC-Perkouw (16.00)

Poule 31: ‘s Gravendeel, SV Aarlanderveen, GSV, Zuidland

4 september: SV Aarlanderveen-GSV (14.30), Zuidland-‘s-Gravendeel (14.30)

11 september: ‘s-Gravendeel-SV Aarlanderveen (14.30), GSV-Zuidland (15.00)

18 september: Zuidland-SV Aarlanderveen (14.30), GSV- ‘s-Gravendeel (15.00)

Poule 35: Duindorp, Hekelingen, Meerburg, SEV

4 september: Hekelingen-Meerburg (14.30), Duindorp-SEV (14.30)

11 september: Meerburg-Duindorp (14.30), SEV-Hekelingen (14.30)

18 september: Meerburg-SEV (14.30), Duindorp-Hekelingen (14.30)

Poule 36: Alphense Boys (za), Bolnes, GLZ/Delfshaven, SDV

4 september: Bolnes-SDV (14.30), Alphense Boys-GLZ/Delfshaven (15.15)

11 september: GLZ/Delfshaven-Bolnes (14.00), SDV-Alphense Boys (15.00)

18 september: SDV-GLZ/Delfshaven (15.00), Boles-Alphense Boys (?)

Poule 41: DSVP, Rhoon, Rijnmond HS, VVSB

4 september: DSVP-Rijnmond HS (14.30), Rhoon-VVSB (14.30)

11 september: VVSB-DSVP (14.30), Rijnmond HS-Rhoon (14.30)

18 september: Rhoon-DSVP (14.30), Rijnmond HS-VVSB (14.30)

Poule 46: Football Factory, Gouderak, HPSV, Zwartewaal

4 september: HPSV-Football Factory (14.30), Zwartewaal-Gouderak (14.30)

11 september: Football Factory-Zwartewaal (14.30), Gouderak-HPSV (14.30)

18 september: Gouderak-Football Factory (14.30), HPSV-Zwartewaal (14.30)

Zondag

Poule 1: CWO, SEP, Sporting Leiden (zo), Steeds Hooger

5 september: SEP-CWO (14.00), Steeds Hooger-Sporting Leiden (14.00)

12 september: Sporting Leiden-SEP (14.00), CWO-Steeds Hooger (14.30)

19 september: Steeds Hooger-SEP (14.00), CWO-Sporting Leiden (14.30)

Poule 3: DHL, FC Skillz, Stompwijk’92

5 september: DHL-FC Skillz (14.00)

12 september: Stompwijk’92-DHL (14.00)

19 september: FC Skillz-Stompwijk’92 (14.30)

Poule 4: Erasmus, HWD, SJC 2, SVH

5 september: SVH-SJC 2 (14.00), HWD-Erasmus (15.00)

12 september: SJC 2-HWD (11.00), Erasmus-SVH (14.30)

19 september: SVH-HWD (14.00), Erasmus-SJC 2 (14.30)

Poule 5: HOV/DJSCR, Voorschoten’97, Madestein, Zuid West DH

5 september: Zuid West-Madestein (14.00), Voorschoten’97-HOV/DJSCR (14.00)

12 september: HOV/DJSCR-Zuid West (14.00), Madestein-Voorschoten’97 (14.30)

19 september: Voorschoten’97-Zuid West (14.00), Madestein-HOV/DJSCR (14.30)

Poule 6: AVV Alphen, Bolnes, Kethel Spaland, SV Charlois

5 september: AVV Alphen-Charlois (14.00), Bolnes-Kethel/S (14.00)

12 september: Kethel/S-AVV Alphen (14.00), Charlois-Bolnes (14.00)

19 september: AVV Alphen-Bolnes (14.00), Kethel/S-Charlois (14.00)