Corona of niet: de trainerscarrousel gaat door. Sterker nog; bijna alles is bekend voor het seizoen 2021-2022. Hieronder het overzicht tot nu toe.

Tweede divisie

Katwijk: Anthony Correia blijft

Noordwijk: Kees Zethof blijft

Rijnsburgse Boys: Henk Wisman blijft

Quick Boys: Edwin Grünholz blijft

Derde divisie

FC Lisse: Raymond Brinkhorst blijft

Ter Leede: Steef Roodakkers blijft (assistent-trainer Cees van Tongeren blijft ook)

VVSB: Richard Plug blijft

Hoofdklasse (za)

ARC: Mark Evers blijft

FC Rijnvogels: Thomas Duivenvoorden blijft

Eerste klasse (za)

Valken’68: Alan Campfens blijft

Voorschoten’97: Theo Ducaneaux blijft

Tweede klasse (za)

DoCoS: Dennis Olman blijft

Kagia: René Ras vertrekt, Hein Leliveld (ass-trainer Kon. HFC) komt

RCL: Hein van Heek blijft

UVS: Patrick van Dullemen vertrekt, Kevin Krishan komt (UVS JO19-1)

Van Nispen: Stephan Spruijt blijft

Derde klasse (za)

Alphia: Angelo Leverock vertrekt, Marcel Vondeling (DOSR) komt

Blauw Zwart: Jos van der Helm blijft

FC Oegstgeest: Thymen Kruider en Pascal Verschoor volgen Nico van der Salm op

Lugdunum: Marco Harleman en Nino Poulina blijven

Sporting Leiden: Francis Janse vertrekt, Huig-Jan Heeringa komt

SV Aarlanderveen: Gerald van der Klok vertrekt, Sander van Dijk (FC Lisse) komt

TAVV: Dennis Tijssen blijft

VVSB: Rob Jonkman vertrekt (naar Teylingen), Kristian Weijers komt (HJO Kagia)

Vierde klasse

Alphense Boys: Ronald Martin blijft

Bernardus: Ron Paling blijft

FC Boshuizen: Romano Seedorf blijft aan

Football Factory: Youcef Boukhedmi en Ruud Fortman blijven

Hazerswoudse Boys: Wilco Wapenaar blijft

Kickers’69: Erwin van der Zee blijft

Koudekerk: Jarno Verweij en Gert Labots blijven

LSVV’70: Freek Jansen en Jan Nolkes blijven

Meerburg: Huig Jan Heeringa vertrekt, Jelle Korbee komt

MMO: John van Berkel blijft

Roodenburg: Wim Filippo blijft

SJC:

SJZ: Arie van Duijn blijft

Warmunda: Barry van Rijn en Remco Breuer blijven

Woubrugge:

Zwammerdam: Jack Harmsen blijft

Hoofdklasse (zo)

Alphense Boys: Remco Tuinenburg blijft

SJC: Marcel IJzendoorn blijft

Eerste klasse (zo)

FC Boshuizen: Roberto Escudero blijft

ROAC: Gidon Reinders Folmer blijft

Tweede klasse (zondag)

Altior: Arjan van der Laan blijft

ASC: Jesper Neuteboom blijft

DOSR: Marcel Vondeling vertrekt, Koen van der Vlugt (Noordwijk) komt naar E.M.M. ’21 (fusieclub)

Foreholte: Frank Bloemheuvel blijft

Teylingen: Martijn Lagendijk vertrekt, Rob Jonkman nieuwe trainer

Derde klasse

AVV Alphen: Rob de Lange blijft

Sporting Leiden: Koos Habraken, Mark Cerdijn en Ronald Mink blijven

Stompwijk’92: Patrick Kamperveen blijft

Voorschoten’97: Denis Luhulima blijft

WVC: Loek Hendriks vertrekt, Koen van der Vlugt (Noordwijk) komt naar E.M.M. ’21 (fusieclub)

 

Buiten de regio, maar aangaande trainers die eerder in onze regio werkzaam waren:

Honselersdijk: Andre Lourens blijft

VUC: Jeroen Hoefnagel blijft

Argon: Ludo Pistorius blijft

FC Dordrecht: Jan Zoutman komt

Oliveo: Edwin Vurens blijft

Quick: Paul van der Zwaan blijft

Be Fair: Bert de Best vertrekt

Nieuwkoop: Manfred van den Bosch blijft

WV-HEDW: Marcel Valk blijft

Heerjansdam: Jonathan Jonk blijft

Te Werve: Huib van Oostrom Soede blijft (zevende seizoen!)

Donk: Pieter van Zoest blijft

TAC’90: Mario Koswal blijft

Aalsmeer: Ted Verdonkschot komt

BSM: René Ras komt

Moerkapelle: Gerard van der Klok komt (SV Aarlanderveen)

Meer bekend? Stuur gerust een mailtje naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl