Diverse clubs uit de regio kwamen al naar buiten met het doorgeven van blijvende of vertrekkende spelers en ons team zal een en ander trachten nadrukkelijk te volgen. Nieuwtjes zijn uiteraard altijd welkom! Aan fabels doen wij niet! Mail ons gerust via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Op voorhand dank!!! Zijn er achterstalligheden in de lijst? Geef dat ook gerust door. LAV wil immers graag up-to-date blijven.

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Gekomen: Ahmed el Azzouti (IJsselmeervogels), Justin van Otterloo (eigen jeugd), Dave Star (eigen jeugd), Joey Ravensbergen (Quick Boys)

Vertrokken: Steven Sanchez Angulo (IJsselmeervogels), Brandon Robinson (Excelsior Maassluis), Joey Jongman (Barendrecht), Boy de Jong (Zwaluwen), Lars IJzendoorn (ARC), Mark de Vries (Ter Leede), Sam Aarts (onbekend)

Blijven: Marciano Mengerink, Kai Blokland, Bart Sinteur, Paul Kok, Samuel Scheimann, Killian van Mil, Robbert Susan, Dario van Breukelen, Loyd van der Wilden, Danny van Haaren, Raoul Esseboom, Frank Kardjani, Oege-Sietse van Lingen

Noordwijk

Gekomen: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB), Lars Hulsebosch (eigen jeugd), Teun Zethof (eigen jeugd)

Vertrokken: Segun Owobowale (onbekend), Denzel James (onbekend), Guy Smith (onbekend), Luuk Slegt (onbekend), Nino Roffelsen (RoPS, Finland), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels), Derwin Martina (onbekend)

Blijven:Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Jesse Haak, Stef van der Zalm, Rob Overvliet, Raies Roshanali

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Sanny Monteiro (IJsselmeervogels), Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels), Michael Bekkers (Ter Leede)

Vertrokken: Thomas Bakker (onbekend), Carlos Opoku (Ajax, am.), Bradly van der Meer (onbekend), Michiel Hemmen (stopt)

Blijven: Bram Ros, Jeroen Spruijt, Bert Koomen, Bram de Bruin, Dani van der Moot, Delano Asante, Jesper Slootweg, Mark Mieras, Wesley Zonneveld, Rob Zandbergen, Alessandro Kwant, Stijn Driebergen, Jeffrey Jongeneelen, Roderick Gielisse, Dennis van der Plas, Masies Artien, Max Hudepohl, Furhgill Zeldenrust, Marc Magan, Jordy Strooker, Ian van Otterlo, Bart Duiker

Quick Boys

Gekomen: Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Kay Tejan (Kozakken Boys), Matthijs Koster (eigen jeugd)

Vertrokken: Enzo Stroo (FC Lisse), Joey Ravensbergen (Katwijk), Tim Bloemendaal (onbekend), Jeroen Tesselaar (onbekend)

Derde divisie

FC Lisse

Gekomen: Enzo Stroo (Quick Boys), Joey Vink (eigen jeugd)

Vertrokken: Tom Duindam (SJC), Maurice van der Neut (Hillegom)

Blijven: Jeffrey Perez Stoof, Luca Tarani, Jochem Lensen, Bas Gozeling, Justin van der Putten, Lars van der Steen, Jeffrey Klijbroek, Tom Noordhoff, Jordi Tiktak, David Verweij, Reggie Schaap

Ter Leede

Gekomen: Mark de Vries (Katwijk), Melvin van Stijn (SJC), Julian Autar (Quick Boys), Joël van der Graaf (eigen jeugd), Björn Beuling (eigen jeugd), Bart van der Weijden (UVS), Koen Mastemaker (Warmunda)

Vertrokken: Michael Bekkers (Rijnsburgse Boys), Clé Vos de Mooij (WV-HEDW), Sohaib Echahbouni (onbekend), Robert Steemers (Warmunda), Tom Kroon (vriendenteam), Jordly Petronia (onbekend), Ruben Hoyer (Foreholte)

Blijven: Tomas Arroyo, Dirk Hoekstra, Feyo Glim, Stijn van Biezen, Daan Prins, Daan Walraven, Luc de Kruijs, Benjamin van Aken, Danny Zwaan, Mounir Darazzi, Mike van de Steenhoven, Noah Marti, Joey van den Berg, Sami Mouchih, Yassin Kaabouni, Mats Alkemade, Steven Wajer, Mike Bekooij

VVSB

Gekomen: Jayson Halman (Odin’59), Peet van der Slot (Kon. HFC), Nicky Eekhout (Odin’59), Enzo Huntink (Jodan Boys), Rick van der Mast (Den Hoorn)

Vertrokken: Lars Jansen (Noordwijk), Bert Steltenpool (stopt), Mo El Osrouti (onbekend), Ricardo de Vlugt (onbekend), Frans van Niel (SJC), Peter Verhoeve (ASWH)

Blijven: Danny Bakker, Hugo ter Hedde, Puck Postma, Lars Rauws, Wout Heemskerk, Felitciano Zschusschen, Gino Demon, Obi Onyeike (twee jaar), Richelo Fecunda, Matthieu van den Assem, Ivan Spijkstra, Jelmer Vijlbrief, Ruben Valk, Tijs Knapp

Hoofdklasse

Zaterdag

ARC

Gekomen: Pepijn Kooij (Alphense Boys), Boyd Baantje (lager elftal), Huig Oversloot (IJsselmeervogels), Jordi Tuithof (Jodan Boys), Lars IJzendoorn (Katwijk)

Vertrokken: Richard Bakker (MMO), Vincent Tel (Hercules), Lionel Frederik (onbekend), Joshua Kassels (Capelle), Mike Busse (SCH’44)

Blijven:  Neal Arnoldus, Youri Duisterhof, Mo Fennich, Aäron Balk, Mo Fennich, Coen de Groot, Joe van Heusden, Calvin Hoogstraten, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Daan van Leeuwen, Lilinho Martins, Arjan Ouwendijk, Derek Prins, Niels de Vogel, Luuk Samsom

FC Rijnvogels

Gekomen: Koen van Liempt (Quick Boys), Leonard de Best (Quick Boys), Tom Bijen (Forum Sport), Peer van Paasen (Voorschoten ’97), Paul Melissen (eigen jeugd), Pieter Plug (eigen jeugd), Reno van Heiningen (Noordwijk)

Vertrokken: Jan de Bruin (Valken’68), Derrin Wijdenbosch (onbekend), Romano van der Stoep (Barendrecht), Maikey Parami (onbekend), Axel Wendt (FC Aalsmeer), Brian Thong (onbekend), Arie de Vreugd (onbekend)

Blijven: Thomas Duivenvoorden (trainer), Dirk-Jan van den Oever, Niek Ossevoort, Jaap van Duijn (doorlopend contract), Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Yannic Augustinus, Willem Schonenberg, Kasper Michel, Julian Dobbe, Dennis Bakker, Virgil Tjin-Asjoe, Maarten Reyneveld, Luc van der Plas

Zondag

Hoofdklasse

Alphense Boys

Gekomen:

Vertrokken: Pepijn Kooij (ARC), Cem Sahin (Çatalcaspor, per direct), Bright Ampong (onbekend), Tim de Rijk (onbekend), Thijs Hoogenboom (onbekend), Joey Lauhouh (onbekend)

SJC

Gekomen: Tom Duindam (FC Lisse), Younes Seghrouchni (UVS), Frans van Niel (VVSB)

Vertrokken:  Atze Bosma (lager elftal), Melvin van Stijn (Ter Leede)

Blijven:  Timo Ruigrok, Jordy Groot, Kevin Schelvis, Martijn van Trigt, Jelle van Went , Emin Vllasaku, Wesley Haasnoot, Chris Hoogervorst, Mark Turk, Demir Strojil, Joep Kokkelkoren, Justin Mulder, Jordy Hoogervorst, Sven Wisselink, Aron Koeman, Xavi Noltenius van Elsbroek, Tim de Bruin, Derk van der Niet, Lex Hoogervorst

Zaterdag

Eerste klasse

Valken’68

Gekomen: Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Brian van Noort (Warmunda), Joshua Cooper, Hasan Erdogan, Joris van Harmelen (DoCoS)

Vertrokken: Jari de Vries (FC Oegstgeest)

Voorschoten’97

Gekomen: Derk Reinders, Mo Maatoug, Mike Harteveld, Boris Kleiwegt (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Ramon Aronius (SV Aarlanderveen)

Blijven: Benjamin Beumer, Thom de Koning, Jim van der Krogt, Kevin Koek, Steven Knijnenburg, Bart Vonk, Coen Hopstaken, Martijn Hogenboom, Djiri Michel, Jelle van der Niet, Sem Simonis, Marcel Quax, Thom Wijnalda, Nick Guijt, Kouzi Nomen, Chris Guijt
Melle Rekveldt, Lesley van Hemert, Matthijs  Westra, Oualid Maatoug, Jeffrey Abspoel
Wilco Mackaaij, Stephan van der Niet, Bas van den Berg, Robin Koek, Sem Pelmelay
Gino Rosier, Ronnie de Roode, Jiggy van Engelen, Sem van der Geer, Victor Quax

Zondag

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken: Martin van Eeuwijk (Teylingen)

Hillegom

Gekomen: Justin de Feijter (VVC)

Vertrokken:

Blijven: Jeroen Dedel, Niels van Veen, Mo Bekkach, Mike van Veen, Aidan Ryan, Joris van Dongen, Calvin Arendse, Menno van Gurp, Achraf Aanhane, Sam van der Lip, Justin van Vuren en Wesley van Vuren (allen eigen jeugd)

ROAC

Gekomen:

Vertrokken:

Zaterdag

Tweede klasse

DoCoS

Gekomen:

Vertrokken: Simon Joubij (SJZ, lager elftal), Joris van Harmelen (Valken’68)

Kagia

Gekomen: Micha Schoone (FC Lisse),Robin van der Zwet (FC Lisse), Michael de Bruijn (FC Lisse)

Vertrokken: Elwin Kool, Stan Hengstmengel, Luca van der Meer, Darco Donker, Tim Bijker, Damion Uijldert, Chris Gabel (allen naar vriendenteam)

Blijven: Aron Wijsman, Pascal Timmermans, Glenn Lobbezoo, Tijs van der Schinkel, Rens Lamboo, Timo Sluymer, Jazz Prins, Tom van der Star, Bodhi Sneekes, Ajay Malhi, Roy Hogewoning, Jelle Modderman, Sam de Ree, Melvin van der Meer, Jens Gort, Luca van der Meer, Gijs de Graaf, Jesper Imanse, Sander Hogervorst, Tom van Dijk, Luca van Dijken, Kevin Wols, Kevin Robelus, Sean van der Lans, Dylan van Eeuwijk, Benno Trompert, Roy Duivenvoorden, Tygo Mesman, Zeb de Ree, Mats Hulsebosch, Thomas van Schie, Rick Verdegaal, Melle Bloem, Dennis Kuilboer, Alain van Kesteren

RCL

Gekomen: Sieb Rutgers, Boy Tetteroo, Jarne Kanbier (allen UVS), Jake van Heusden (ARC), Michael Schouten (geen club), Michael Schouten (geen club)

Vertrokken: Lars Verdel (vriendenteam E.M.M.’21), Milan en Cas Devilee (verhuizing), Stijn Rietbroek (E.M.M.’21), Max Glasbeek (Meerburg), Mickey Tromp (Meerburg), Sem Overduin (Meerburg)

Blijven: Andrew Bontje, Nick van Bemmel, Roy Weenink, Jesper van Overloop, Robin Brasker, Ali Barokzay, Mitchell de  Kroon, Tommy  Sinteur, Abel Bormans, Michiel  De La Mar, Youri de Boer, Shivan Chaigneau, Kai Vijlbrief, Pascal Brasker, Benjamin de Groot, Sjors Schouten, Rodney Beij, Michel de Jong, Luc Eijsermans, Max van Gent, Nick van der Reijden, Wouter Planje, Michel van Laar, Thomas de Klerk, Jeffrey Gordijn, Glenn Sloos, Booy de Ridder, Stan van Haasteren, Matthijs Poelman, Jasper Voskuil, Jesse Brouwer, Thijs Roos, Stijn Roos, Koen Hillebrand.

UVS

Gekomen: Daan Kamans (Alcides Meppel), Sven Verlaan (FC Rijnvogels ), Mike Hensing (FC Lisse O23)

Vertrokken: Sieb Rutgers, Boy Tetteroo, Jarne Kanbier (allen RCL), Fabian Koolen (Meerburg), Younes Seghrouchni (SJC), Bart van der Wejden (Ter Leede)

Blijven: Lars Verlaan, Ayoub El Houari, Thijs De Roy van Zuydewijn, Emmanuel Brown, Leo Hermans, Dylan van der Zande, Alpha Kaba, Ruben Leugering, Nick Klein, Wesley Kerkvliet, Niels van der Burg Stijn van Stigt, Jimmy Brugman, Thom de Vries , Daan van der Zwaan, Isi Adima, Efe Can Ertem, Tomas Tavilla, Tim van Dam, Enrico Geus, Boris Müller, Mart Spierdijk, Jeffrey van Kempen, Axel Pison, Raul Dubbeldeman, Delano van Wanrooy, Jay Niersman, Sjors Hermsen, Jesse Hulters, Noel Beij, Benk Driessen, Abdelkarim Matoug , Daan Dekker, Jasper Potjewijd, Fabian Platteel, Björn van Stigt.

Van Nispen

Gekomen:

Vertrokken:

Zondag

Altior

Gekomen:

Vertrokken:

ASC

Gekomen:

Vertrokken:

E.M.M.’21

Gekomen: Stijn Rietbroek (RCL), Luc van der Lem, Cremiel Salome (jeugd), Jesper Koek (jeugd), Brian van der Meer (jeugd).

Blijft (van DOSR en WVC): Sven van der Meer, Joran Bakker, Rick Bakker, Joey van der Geest, Sven van Berkel, Job Hoogervorst, Nino Wesselman, Robin Gordijn, Damian Hoogenboom, Mike van Berkel, Sem van der Hoorn, Nadal Wesselman, Teun Jonkman, Max Kortekaas, Mauro Wesselman, Guido van der Meer, Kevin van der Meer, Job Mooren, Tim Pereyra,  Jaryll Hoogenboom, Sven Hoogervorst, Roy Hoogenboom, Lars van der Meer, Maarten Wesselman, Mauron Vlaar, Jouri Laarman, Govanny Caron, Geornal Pique, Jay de Jong, Bas Nugteren, Jari, Jochem van Rijn, Jim vd Wereld, Patrick van der Zwet, Chris van Ruiten, Collin de Jong, David Vermeer, Joppe Huigsloot, Kjell Hoogenboom, Luc Gies Broesterhuizen, Michael vd Zwet, Paco RomeroFuster, Nick Disseldorp, Arne van Klink, Mohammed Sawas.

Foreholte

Gekomen: Boyd Koppe, Swen Veenstra, Sepp Waasdorp, Peer Ligtvoet (allen eigen jeugd), Bilal El Kourami (Teylingen), Piet Meeuwissen (FC Lisse), Ruben Hoyer (Ter Leede)

Vertrokken: Sebastiaan Bloemendaal (stopt)

Blijven: Tjeerd van der Zwaan, Olle Roffelsen, Lars Berg, Ivo Smits, Rick Brabander, Pim Spreeuw, Sejad Navabi, Gido Drewes en Matthijs Guijt, Toni Arroyo, Tom Noordermeer, Jesse Tijsen, Stan Spies, Boyd Slobbe, Robin Gomes, Joost Jansze, Bas Rotteveel, Thijs van Gils, Ralph Schiebroek, Wytse Ligtvoet, Boyd van Steijn, Dylan Kooi, Jimmy Voorn, Steijn van der Plas, Stuart Winkelmolen, Floyd van Dorp, Chris Guijt, Sten Admiraal

Teylingen

Gekomen: Jop Kniest (lager elftal), Rik Prange (lager elftal), Tim van Beek (lager elftal), Cas Lubbe (Foreholte O19), Mark van der Vlugt (geen club), Martin van Eeuwijk (FC Boshuizen)

Vertrekt: Davey Braggaar (FC Oegstgeest), Niels Rodenburg (onbekend), Ilker Kacar (onbekend), George Hulsebosch (stopt), Bilal El Kourami (Foreholte)

Blijft:Dirk Zwetsloot, Cody Zonneveld, Wessel  Zonjee, Mike van der Zon, Max Witteman, Lasse van Wijk, Jelle Vooijs, Berend Verhoeven, Dennis Sokolan, Max Slaman, Tim Seegers, Milan Schenk, Wesley Ritzen, Pascal de Ridder, Tino Reeuwijk, Rens Oostdam, Dennis van den Nouland, Mick van der Meij, Omar Mansour Baker, Niels Langeveld, Thomas van Kesteren, Dani Hoogkamer, Daan Heemskerk, Daan Grimbergen, Jeffrey van der Geest, Pim van Egmond, Kevin Driessen, Colin Dofferhoff, Tommy Bemelman, Mark van der Heijden, Tim Gorter

Zaterdag

Derde klasse

SV Aarlanderveen

Gekomen: Ramon Aronius (Voorschoten’97), Jari van Veen (DOSR), Alessio van der Straaten (Excelsior Maassluis), Chris den Haan (Altior), Junior Sonowo(FC Lisse)

Vertrokken: Maico du Chatinier (Rohda’76), Kafel Voorn (stopt), Esli Westmaas (Rohda’76)

Blijven: Valentijn Oudijk, Bram Egberts, Jimmy Nieumeijer, Brian Bor, Robbie Nagtegaal, Derk Gruppen, Steven van der Pijl, Elias Karmiris, Jorn Poelwijk, Killian Bouwhuis, Davey Grimmelius, Brian de Heer, Kees Boekel, Joep van Koert, Max Perkins, Mats Westmaas, Thom Nouwens, Luca Janszen, Sallem Chemlali

Alphia

Gekomen: Reau Waandels (DocoS, daar niet gespeeld)

Vertrokken:

Blijven: Daniël Buynink, Boas Vet, Remco Zuijdervliet, Dennis Boer, Floris Buynink, Bas Hazenbroek, Vincent Hoogervorst, Dion Duurham, Nick Klerks, Justin Flippo, Jesse Lipsius, Jake van Rijn, Jordi Wentink, Aatif el Bouny, Marwan Fennich, Sander Egberts.

Blauw Zwart

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Landry Njoya, Mike Schrader, Raymond Vosse, Kim Theil, Dunke Lagerberg, Bram Smit, Stefano Timmers, Bastiaan Hendriksen, Tom van der Marel, Ime Raaphorst, Mats de Koning, Clemens Westgeest, Bram den Hollander, Maxim Buijs, Nick Laponder, Xander Vredenbregt, Fabian van Bommel, Chris de Krom , Calvin de Jong, Ralph de Jong, Rick Vermeulen, Hugo Odijk, Julian van den Berg, Mitchel van Vliet, Koen van Schie, Danny Kroon, Luc de Groot, Martin Jasperse, Tristan van Deursen en Mike van Zonneveld.

FC Oegstgeest

Gekomen: Davey Braggaar (Teylingen), Jari de Vries (Valken’68), Kevin Driessen (Teylingen), Joey Driessen (Amerika)

Vertrokken:

Lugdunum

Gekomen:

Vertrokken:

Sporting Leiden

Gekomen: Ronaldo van den Berg (RCL), Rick Arnoldus (Roodenburg), Bas Beijersbergen (Voorschoten’97), Jaber Akrif (Noordwijk)

Vertrokken:

Blijven: Adil Harfaoui, Andy van der Meulen, Jeroen van Egmond, Dave Boot, Imrane Taib, Joeri Devilee, Jordy Heemskerk, Melvin Dieke, Peter Hamelink, Robin Sap, Ronald Mink, Sipan Khalid, Soufiane Boukhidous, Yannick van der Meel, Zakaria Bardaa.

TAVV

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Lars van der Pijl, Randy Verwoerd, Robin van Koert, Yassime El Mariami, Jeffrey Pieterse, Chiel Konings, Nick Straver, Thomas Piket, Mike Keijzer, Jesse Modderaar, Luke van Veen, Donny van der Neut, Eric van der Hout, Youri Looyesteijn, Bjorn Valentijn, Sebas van der Voorn, Lyndon de Bruijn, Dorus Boddeke, Stan van Smoorenburg, Rodney Pater, Yannick Otto.

VVSB (za)

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Jaap Aartman, Berend de Jong, Berhang Sartib, Bob Visser, Boy Jansen, Bram van Rooijen, Daan van de Berg, Finn Mossel, Guus Verver, Jaap Roeleven, Joost Bierhuizen, Joris Aartman, Kaj Warmerdam, Koen Damen, Lex van Rooijen, Mats Warmerdam, Max van der Boog, Rick Koeckhoven, Rolf van der Raadt, Roy van den Bosch, Stefan Immerzeel, Stijn Paumen, Tim Warmerdam, Tom de Vroomen, Tom den Elzen, Victor Schipholt, Youri Duivenvoorde, Youri van Steijn, Demian Adriaens

Zondag

AVV Alphen

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Jan de Lange, Jamel Molle, Patrick Ruiter, Mike Hamilton, Gianni Leonicia, Yassine Yagoubi, Louis Zwiers, Kevin Bergshoeff, Fabian Verberg, Justin Verberg, Rick de Vries

Sporting Leiden

Gekomen: Lucas Varga (AFC), Elroy van der Hooft (FC Oegstgeest), Renky Fortes (Xerxes/DZB)

Vertrokken:

Blijven: Dennie de Kleijn, Rida Mkaddem, Mo Abassi, Mike Siebert, Joost den Hollander, Jim Pracht, Hannes Melis, Fabian Geraets, Joost Goulooze, Ferry van Leeuwen, Mike van Leeuwen, Roel IJssel de Schepper, Carlton Richardson, Rick Kloos, Robin Holverda, Trogilio Pinas.

Stompwijk’92

Gekomen:

Vertrokken:

Voorschoten’97 (zo)

Gekomen: Timo van Aken (V’97, za)

Vertrokken:

Blijven: Anass Lehsseini, Nathan Broughton, Bennie Hogewoning, Nicolai Nikolic, Casper Kuiper, Quint Lindeman, Chris van der Mijn, Rachid Hafidi, Christian Dekker, Rick van der Maas, David Rebergen, Roy Elligens, Derk Nieuwenhuijsen, Satya de Boer, Ferenc Merczel, Storm Souza, Frank van den Heuvel, Sukru Kirkici, Glenn Mulder, Thijs de Jong, Hamid Sarmastzada, Tijmen Mulder, Jarno van der Born, Jeroen van Breene, Trevor Stolk, Jeroen Vlak, Wout Adriaanse, Jesse Vijlbrief, Wout Witsmeer, Jordy van der Wijngaard, Wouter Hajer, Jurgen Oerlemans, Justin Aschman, Lars Beelen, Martijn Ton.

 

Vierde klasse

Alphense Boys

Gekomen: Lekan Adekanye (Alphense Boys 2)

Vertrokken: Adrie van den Hagen (stopt), Nick van de Wetering (stopt)

Blijven: Joszef Boerefijn, Sven Koelewijn, Yassine Mazraoui, Dani Treep, Tim Voskuilen, Nigel Fortes

Bernardus

Gekomen:

Vertrokken:

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken:

Football Factory

Gekomen:

Vertrokken:

Hazerswoudse Boys

Gekomen:

Vertrokken:

Kickers’69

Gekomen:

Vertrokken:

Koudekerk

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Roy Dorrepaal, Sem van Aalst, Ian van Asch, Olaf Bakker, Wessel Bakker, Ruben van den Berg, Jan Bogaards, Bradley Duiker, Cedric van der Haas, Gino De Herdt, Mick van der Geest, Yvar de Groot, Tobias Hakkaart, Bas van Heerdt, Jay Langejans, Tony van Ooi
Dimitri van Remundt, Ricardo van Rijswijk, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Sidney de Schepper, Sander Schmand, Joep van Tulder, Mike van Velzen, Sander Weijman, Daniel Wildschut, Dylan de Wit en Daan van der Zwet

LSVV’70

Gekomen:

Vertrokken:

Meerburg

Gekomen: Jesse Jasperse, Tim Straathoef, Bas van Driel, Joep Wagemaker, Sjoerd Ruts (allen eigen jeugd), Sem Overduin en Mickey Tromp (RCL), Fabian Koolen (UVS), Max van Steen (FC Rijnvogels), Kevin Wassenaar (Lugdunum)

Vertrokken: Duuk van der Meer (stopt)

MMO

Gekomen: Richard Bakker (ARC)

Vertrokken:

Blijven: Albin van Wieringen, Danny Hoogenboom, Dirk Zwaan, Erik Schaddé van Dooren, Frank Vlieger, Jeffrey van der Meer, Jelle van Tol, Jelle Visser, Jeroen Disseldorp, Kelvin van der Geest, Len van der Hoorn, Leroy van Goozen, Levi Overduin, Martin Bax, Mikey van der Meer, Mike van der Star, Ricardo Ouwerkerk, Rudolf Bax, Thomas Bakker, Tom Disseldorp, Bart Zandbergen.

Roodenburg

Gekomen:

Vertrokken:

SJC (za)

Gekomen:

Vertrokken:

SJZ

Gekomen: Jari van Kampen (FC Lisse)

Vertrokken:

Warmunda

Gekomen: Robert Steemers (Ter Leede)

Vertrokken: Brian van Noort (Valken’68), Melle de Louw (vriendenteam DoCoS), Koen Mastemaker (Ter Leede), Luuk Holverda (studie)

Blijven: Rens van der Zwart, Sam Witkamp, Brian van Noort, Roy Komen, Menno van Noort, Jasper Kortekaas, Sepehr en Sohrab Safi, Sjoerd Winkelman, Pepijn Vis en Kevin van Bentem.

Woubrugge

Gekomen:

Vertrokken:

Mede met dank aan de collega’s van Studio Alphen en VIDB.