vrijdag, december 9, 2022
HomeNacompetitieStand van zaken nacompetitie per 20 juni

Stand van zaken nacompetitie per 20 juni

-

Vanavond komen er alweer regioclubs in actie tijdens de nacompetitie. Hieronder het schema. Helaas heeft onze regio niet veel clubs meer over, maar gelukkig zijn ARC, TAVV, Voorschoten’97 (za) en FC Boshuizen nog wel te volgen.

Zaterdag

Tweede divisie / Derde divisie

Eerste ronde (9 en 11 juni)

  1. DVS’33 – Hercules 5-2, 1-1.
  2. HSC’21 – Sparta Nijkerk 1-0, 2-1
  3. Sportlust’46 – Kozakken Boys 0-0, 1-4
  4. Gemert – GVVV 1-2, 0-2.

Tweede Ronde 

15 juni

  1. DVS’33-Kozakken Boys 1-1
  2. HSC’21-GVVV 1-3

18 juni

  1. Kozakken Boys-DVS’33 2-1
  2. GVVV-HSC’21  3-1

Finale (22 en 25 juni)

22 juni: Kozakken Boys-GVVV

25 juni: GVVV-Kozakken Boys

Derde divisie A / Hoofdklasse

Eerste ronde (7 en 11 juni)

  1. Zwaluwen – RKAV Volendam 1-3, 1-3
  2. SC Genemuiden – SC Feyenoord 1-0, 1-3
  3. ARC – ODIN’59 2-3, 3-1
  4. Eemdijk – VVOG 2-2, 2-3

Tweede Ronde

14 juni

  1. ARC – RKAV Volendam 0-1
  2. VVOG- SC Feyenoord 3-1

18 juni

  1. RKAV Volendam-ARC  2-2
  2. SC Feyenoord-VVOG 0-1

ARC blijft in de Hoofdklasse.

Hoofdklasse / Eerste Klasse

Eerste Ronde (11 juni)

  1. ONS Sneek – Brielle 2-0
  2. DUNO D. – Blauw Wit’34 4-1
  3. Zuidvogels -Sliedrecht 2-2, Sl. wns.
  4. Nootdorp – DZC’68 4-1
  5. Pelikaan S – Honselersdijk 2-3
  6. DTS Ede – Voorschoten’97 1-2
  7. WNC – RVVH 2-1

Tweede Ronde (18 juni)

  1. Sliedrecht – Barneveld 1-1 B wint
  2. Nootdorp – SDC Putten  3-1
  3. WNC – ONS Sneek  3-1
  4. DUNO D. – Honselersdijk  5-2
  5. WHC – Voorschoten’97  5-1
  6. Nieuwenhoorn – Scherpenzeel  2-0

Finale (25 juni)

WNC-DUNO, WHC-Nieuwenhoorn, Barneveld- Nootdorp (neutraal terein)

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West 2)

POULE 2: Eerste ronde (11 juni)

  1. Heinenoord – Spirit 4-1
  2. Papendrecht – Vitesse Delft 4-2
  3. Sparta (av) – HVC’10 2-2,
  4. DSO – CION 4-1.

Tweede Ronde (14 juni)

  1. DSO – Papendrecht 2-1
  2. Heinenoord – HVC’10 1-2

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

DSO-HVC’10 2-1

Tweede Klasse / Derde Klasse (West 2)

POULE 1: Eerste ronde (11 juni)

  1. Te Werve – DWO 0-1
  2. Soccer Boys – CVC Reeuwijk 4-3
  3. SC Monster – TAVV 2-3
  4. FC Oudewater – Verburch 4-2

Tweede Ronde (14 juni), poule 1

  1. FC Oudewater- Soccer Boys 3-2
  2. DWO – TAVV 1-2

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • FC Oudewater-TAVV (complex Alphia, Alphen aan den Rijn) 1-3

HERKANSING (21 JUNI)

  • FC Oudewater-Rozenburg

Derde/ vierde klasse

  1. SJZ – Zevenhoven 5-1
  2. Vredenburch – VCS 2-1
  3. GOZ – Rockanje 6-1

Tweede Ronde (11 juni)

  1. Teylingen – BSC’68 1-2
  2. SCH’44 – Hazerswoude Boys 5-2
  3. Bergambacht – Zwammerdam 3-0
  4. Groeneweg – Floreant 6-6, Gr. wns
  5. Celeritas – FC Vlotbrug 2-0
  6. MSV’71 – ’s Gravendeel 1-4
  7. Hermes DVS – Gr. Willem II / VAC 0-8
  8. Overmaas – TOGB (za) 6-1
  9. OHVV – Loosduinen 2-0
  10. Gouda – GDA 2-0
  11. Quick Steps – Meerburg 3-0
  12. GHVV’13 – Excelsior’20 1-3
  13. IJvv de Zwervers – WFB 1-3
  14. SJZ – Be Fair 1-3
  15. Vredenburch – Zinkwegse Boys 4-3
  16. GOZ – FC Maense 1-3

Derde Ronde (14 juni)

  1. SCH’44 – BSC’68  1-2
  2. Floreant- Bergambacht 2-4
  3. Vredenburch – FC Maense 0-5
  4. Be Fair – Excelsior’20 1-2
  5. Overmaas – Gr. Willem II / VAC 3-2
  6. Gouda – Quick Steps 2-2, QS door
  7. OHVV – WFB  2-0
  8. Celeritas – ’s Gravendeel 5-4

Finale (18 juni)

  1. Quick Steps-Maense  1-6
  2. Celeritas-Excelsior’20  1-3
  3. BSC’68- OHVV  1-2
  4. Bergambacht-Overmaas   3-1

Zondag

Derde divisie B / Hoofdklasse

Eerste ronde (9 en 12 juni)

  1. HBS – Orion, 1-1, 2-3
  2. Hoogland – Hoogeveen 5-2, 0-0
  3. OJC Rosmalen – SJC, 5-0, 2-0
  4. EVV Echt – UDI’19 0-2, 1-2.

Tweede Ronde (16 en 19 juni)

  1. OJC Rosmalen – Hoogland  4-2 (eerste duel 1-2)
  2. UDI’19 – Orion  2-1 (eerste duel 2-3)

Hoofdklasse / Eerste Klasse 

Eerste ronde (9 juni)

  1. SVBO – Jubbewga 3-4
  2. AFC’34 – Fortuna Wormerveer 2-3
  3. Sarto – ’t Zand 3-0
  4. Fc Eindhoven – Best Vooruit 1-3
  5. RKSV Heeze – Chevremont 6-1
  6. SC Bemmel – RKHVV 3-2.

Tweede Ronde (12 juni)

  1. Gomos – SC Bemmel 0-2
  2. TAC’90 – RKSV Heeze 2-1
  3. Fc Boshuizen – Best Vooruit 2-1
  4. Longa’30 – Jubbega 3-0
  5. Heino – Sarto 2-0
  6. AGB – SDO 3-2
  7. Wittenhorst – RKSV Minor 3-4
  8. Memelaer – Fortuna Wormerveer 3-1.

Derde ronde (19 juni)

  1. TAC’90- Memelaer  1-2
  2. Heino-Minor 3-1
  3. FC Boshuizen-AGB 1-2 (gestaakt in extra tijd)
  4. Longa’30-Bemmel SC  5-1

Finale (26 juni)

Longa’30- Memelaer, AGB- Heino onder voorbehoud.

Tweede Klasse / Derde Klasse

  • ESTO – Stompwijk 4-1
  • SEP – RVC’33 1-2
  • Voorschoten’97 – Oosterhout 0-1
  • Slikkerveer – Laakkwartier 0-0, GST.
  • FC IJsselmonde – Virtus 0-4

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read