zaterdag, december 3, 2022
HomeNacompetitieStand van zaken nacompetitie

Stand van zaken nacompetitie

-

Vanavond komen er alweer regioclubs in actie tijdens de nacompetitie. Hieronder het schema. Helaas heeft onze regio niet veel clubs meer over, maar gelukkig zijn ARC, TAVV, Voorschoten’97 (za) en FC Boshuizen nog wel te volgen.

Zaterdag

Tweede divisie / Derde divisie

Eerste ronde (9 en 11 juni)

  1. DVS’33 – Hercules 5-2, 1-1.
  2. HSC’21 – Sparta Nijkerk 1-0, 2-1
  3. Sportlust’46 – Kozakken Boys 0-0, 1-4
  4. Gemert – GVVV 1-2, 0-2.

Tweede Ronde 

15 juni

  1. DVS’33-Kozakken Boys 1-1
  2. HSC’21-GVVV 1-3

18 juni

  1. Kozakken Boys-DVS’33
  2. GVVV-HSC’21

Finale (22 en 25 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

Derde divisie A / Hoofdklasse

Eerste ronde (7 en 11 juni)

  1. Zwaluwen – RKAV Volendam 1-3, 1-3
  2. SC Genemuiden – SC Feyenoord 1-0, 1-3
  3. ARC – ODIN’59 2-3, 3-1
  4. Eemdijk – VVOG 2-2, 2-3

Tweede Ronde

14 juni

  1. ARC – RKAV Volendam 0-1
  2. VVOG- SC Feyenoord 3-1

18 juni

  1. RKAV Volendam-ARC
  2. SC Feyenoord-VVOG

Hoofdklasse / Eerste Klasse

Eerste Ronde (11 juni)

  1. ONS Sneek – Brielle 2-0
  2. DUNO D. – Blauw Wit’34 4-1
  3. Zuidvogels -Sliedrecht 2-2, Sl. wns.
  4. Nootdorp – DZC’68 4-1
  5. Pelikaan S – Honselersdijk 2-3
  6. DTS Ede – Voorschoten’97 1-2
  7. WNC – RVVH 2-1

Tweede Ronde (18 juni)

  1. Sliedrecht – Nunspeet
  2. Nootdorp – SDC Putten
  3. WNC – ONS Sneek
  4. DUNO D. – Honselersdijk
  5. WHC – Voorschoten’97
  6. Nieuwenhoorn – Scherpenzeel

Finale (25 juni)

  • Winnaar A – Winnaar B
  • Winnaar C – Winnaar D
  • Winnaar E – Winnaar F

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West 2)

POULE 2: Eerste ronde (11 juni)

  1. Heinenoord – Spirit 4-1
  2. Papendrecht – Vitesse Delft 4-2
  3. Sparta (av) – HVC’10 2-2,
  4. DSO – CION 4-1.

Tweede Ronde (14 juni)

  1. DSO – Papendrecht 2-1
  2. Heinenoord – HVC’10 1-2

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

DSO-HVC’10 (complex DSO in Delft)

Tweede Klasse / Derde Klasse (West 2)

POULE 1: Eerste ronde (11 juni)

  1. Te Werve – DWO 0-1
  2. Soccer Boys – CVC Reeuwijk 4-3
  3. SC Monster – TAVV 2-3
  4. FC Oudewater – Verburch 4-2

Tweede Ronde (14 juni), poule 1

  1. FC Oudewater- Soccer Boys 3-2
  2. DWO – TAVV 1-2

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • FC Oudewater-TAVV (complex Alphia, Alphen aan den Rijn)

HERKANSING (21 JUNI)

  • Verliezer Poule 1 – Verliezer Poule 2

POULE 2: Eerste ronde (11 juni)

  1. Rozenburg – SSS 3-1
  2. sv Charlois – HBSS 0-2
  3. LMO – Vierpolders 2-4
  4. Zuidland – Oud-Beijerland 2-0

Tweede Ronde (14 juni)

  1. Zuidland – HBSS 1-0
  2. Rozenburg – Vierpolders 3-2

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

HERKANSING (21 JUNI)

  • Verliezer Poule 1 – Verliezer Poule 2

Derde/ vierde klasse

  1. SJZ – Zevenhoven 5-1
  2. Vredenburch – VCS 2-1
  3. GOZ – Rockanje 6-1

Tweede Ronde (11 juni)

  1. Teylingen – BSC’68 1-2
  2. SCH’44 – Hazerswoude Boys 5-2
  3. Bergambacht – Zwammerdam 3-0
  4. Groeneweg – Floreant 6-6, Gr. wns
  5. Celeritas – FC Vlotbrug 2-0
  6. MSV’71 – ’s Gravendeel 1-4
  7. Hermes DVS – Gr. Willem II / VAC 0-8
  8. Overmaas – TOGB (za) 6-1
  9. OHVV – Loosduinen 2-0
  10. Gouda – GDA 2-0
  11. Quick Steps – Meerburg 3-0
  12. GHVV’13 – Excelsior’20 1-3
  13. IJvv de Zwervers – WFB 1-3
  14. SJZ – Be Fair 1-3
  15. Vredenburch – Zinkwegse Boys 4-3
  16. GOZ – FC Maense 1-3

Derde Ronde (14 juni)

  1. SCH’44 – BSC’68  1-2
  2. Floreant- Bergambacht 2-4
  3. Vredenburch – FC Maense 0-5
  4. Be Fair – Excelsior’20 1-2
  5. Overmaas – Gr. Willem II / VAC 3-2
  6. Gouda – Quick Steps 2-2, QS door
  7. OHVV – WFB  2-0
  8. Celeritas – ’s Gravendeel 5-4

Finale (18 juni)

  1. Quick Steps-Maense
  2. Celeritas-Excelsior’20
  3. BSC’68- OHVV
  4. Bergambacht-Overmaas

alle duels op neutraal terrein

Zondag

Derde divisie B / Hoofdklasse

Eerste ronde (9 en 12 juni)

  1. HBS – Orion, 1-1, 2-3
  2. Hoogland – Hoogeveen 5-2, 0-0
  3. OJC Rosmalen – SJC, 5-0, 2-0
  4. EVV Echt – UDI’19 0-2, 1-2.

Tweede Ronde (16 en 19 juni)

  1. OJC Rosmalen – Hoogland
  2. UDI’19 – Orion

Hoofdklasse / Eerste Klasse 

Eerste ronde (9 juni)

  1. SVBO – Jubbewga 3-4
  2. AFC’34 – Fortuna Wormerveer 2-3
  3. Sarto – ’t Zand 3-0
  4. Fc Eindhoven – Best Vooruit 1-3
  5. RKSV Heeze – Chevremont 6-1
  6. SC Bemmel – RKHVV 3-2.

Tweede Ronde (12 juni)

  1. Gomos – SC Bemmel 0-2
  2. TAC’90 – RKSV Heeze 2-1
  3. Fc Boshuizen – Best Vooruit 2-1
  4. Longa’30 – Jubbega 3-0
  5. Heino – Sarto 2-0
  6. AGB – SDO 3-2
  7. Wittenhorst – RKSV Minor 3-4
  8. Memelaer – Fortuna Wormerveer 3-1.

Derde ronde (19 juni)

  1. TAC’90- Memelaer
  2. Heino-Minor
  3. FC Boshuizen-AGB
  4. Longa’30-Bemmel SC

Finale (26 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2
  • Winnaar 3 – Winnaar 4

Tweede Klasse / Derde Klasse

  • ESTO – Stompwijk 4-1
  • SEP – RVC’33 1-2
  • Voorschoten’97 – Oosterhout 0-1
  • Slikkerveer – Laakkwartier 0-0, GST.
  • FC IJsselmonde – Virtus 0-4

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read