dinsdag, januari 31, 2023
HomeNacompetitieProgramma nacompetitie vanaf 14 juni

Programma nacompetitie vanaf 14 juni

-

Vanavond komen er alweer regioclubs in actie tijdens de nacompetitie. Hieronder het schema. Helaas heeft onze regio niet veel clubs meer over, maar gelukkig zijn ARC, TAVV, Voorschoten’97 (za) en FC Boshuizen nog wel te volgen.

Zaterdag

Tweede divisie / Derde divisie

Eerste ronde (9 en 11 juni)

  1. DVS’33 – Hercules 5-2, 1-1.
  2. HSC’21 – Sparta Nijkerk 1-0, 2-1
  3. Sportlust’46 – Kozakken Boys 0-0, 1-4
  4. Gemert – GVVV 1-2, 0-2.

Tweede Ronde (15 en 18 juni)

  1. Kozakken Boys – DVS’33
  2. GVVV – HSC’21

Finale (22 en 25 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

Derde divisie A / Hoofdklasse

Eerste ronde (7 en 11 juni)

  1. Zwaluwen – RKAV Volendam 1-3, 1-3
  2. SC Genemuiden – SC Feyenoord 1-0, 1-3
  3. ARC – ODIN’59 2-3, 3-1
  4. Eemdijk – VVOG 2-2, 2-3

Tweede Ronde (14 en 18 juni)

  1. ARC – RKAV Volendam
  2. VVOG- SC Feyenoord

Hoofdklasse / Eerste Klasse

Eerste Ronde (11 juni)

  1. ONS Sneek – Brielle 2-0
  2. DUNO D. – Blauw Wit’34 4-1
  3. Zuidvogels -Sliedrecht 2-2, Sl. wns.
  4. Nootdorp – DZC’68 4-1
  5. Pelikaan S – Honselersdijk 2-3
  6. DTS Ede – Voorschoten’97 1-2
  7. WNC – RVVH 2-1

Tweede Ronde (18 juni)

  1. Sliedrecht – Nunspeet
  2. Nootdorp – SDC Putten
  3. WNC – ONS Sneek
  4. DUNO D. – Honselersdijk
  5. WHC – Voorschoten’97
  6. Nieuwenhoorn – Scherpenzeel

Finale (25 juni)

  • Winnaar A – Winnaar B
  • Winnaar C – Winnaar D
  • Winnaar E – Winnaar F

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West 2)

POULE 2: Eerste ronde (11 juni)

  1. Heinenoord – Spirit 4-1
  2. Papendrecht – Vitesse Delft 4-2
  3. Sparta (av) – HVC’10 2-2,
  4. DSO – CION 4-1.

Tweede Ronde (14 juni)

  1. DSO – Papendrecht
  2. Heinenoord – HVC’10

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

POULE 3: Eerste ronde (11 juni)

  1. NSVV – Wieldrecht 0-2
  2. De Zwerver – MZC’11 3-1
  3. Woudenberg – Yerseke 0-1
  4. Breukelen – Heukelum 3-0

Tweede Ronde (14 juni)

  1. Wieldrecht – Yerseke
  2. De Zwerver – Breukelen

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

Tweede Klasse / Derde Klasse (West 2)

POULE 1: Eerste ronde (11 juni)

  1. Te Werve – DWO 0-1
  2. Soccer Boys – CVC Reeuwijk 4-3
  3. SC Monster – TAVV 2-3
  4. FC Oudewater – Verburch 4-2

Tweede Ronde (14 juni)

  1. Soccer Boys – FC Oudewater
  2. DWO – TAVV

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

HERKANSING (21 JUNI)

  • Verliezer Poule 1 – Verliezer Poule 2

POULE 2: Eerste ronde (11 juni)

  1. Rozenburg – SSS 3-1
  2. sv Charlois – HBSS 0-2
  3. LMO – Vierpolders 2-4
  4. Zuidland – Oud-Beijerland 2-0

Tweede Ronde (14 juni)

  1. Zuidland – HBSS
  2. Rozenburg – Vierpolders

Finale (neutraal terrein, 18 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

HERKANSING (21 JUNI)

  • Verliezer Poule 1 – Verliezer Poule 2

Tweede Klasse / Derde Klasse (Zuid 1)

EERSTE RONDE (11 juni)

  1. De Alblas – Vuren 5-1
  2. GVV’63- Dilettant 0-4
  3. Drechtstreek -Streefkerk 1-4
  4. ASV Arkel – BLC 4-1

TWEEDE RONDE (14 juni)

  1. De Alblas- Streefkerk
  2. Dilettant – Arkel

Finale (18 juni)

  • Winnaar a -winnaar b

Derde Klasse / Vierde Klasse (West 2)

Eerste ronde (7 juni)

  1. SJZ – Zevenhoven 5-1
  2. Vredenburch – VCS 2-1
  3. GOZ – Rockanje 6-1

Tweede Ronde (11 juni)

  1. Teylingen – BSC’68 1-2
  2. SCH’44 – Hazerswoude Boys 5-2
  3. Bergambacht – Zwammerdam 3-0
  4. Groeneweg – Floreant 6-6, Gr. wns
  5. Celeritas – FC Vlotbrug 2-0
  6. MSV’71 – ’s Gravendeel 1-4
  7. Hermes DVS – Gr. Willem II / VAC 0-8
  8. Overmaas – TOGB (za) 6-1
  9. OHVV – Loosduinen 2-0
  10. Gouda – GDA 2-0
  11. Quick Steps – Meerburg 3-0
  12. GHVV’13 – Excelsior’20 1-3
  13. IJvv de Zwervers – WFB 1-3
  14. SJZ – Be Fair 1-3
  15. Vredenburch – Zinkwegse Boys 4-3
  16. GOZ – FC Maense 1-3

Derde Ronde (14 juni)

  1. SCH’44 – BSC’68
  2. Groeneweg- Bergambacht
  3. Vredenburch – FC Maense
  4. Be Fair – Excelsior’20
  5. Overmaas – Gr. Willem II / VAC
  6. Gouda – Quick Steps
  7. OHVV – WFB
  8. Celeritas – ’s Gravendeel

Finale (18 juni)

  1. Winnaar 1 – Winnaar 7
  2. Winnaar 8 – Winnaar 4
  3. Winnaar 6 – Winnaar 3
  4. Winnaar 2 – Winnaar 5

Derde / Vierde Klasse Zuid 1 (14 juni)

  • 5. MOC’17 – Asperen (19:30 uur)
  • 6. The Gunners – GVV Geldermalsen (19:30 uur)
  • 7. ZBC’97- SV Top
  • 8. SV Oss – Unitas (19:30 uur)
  • 11. FC Perkouw – Steenbergen (19:30 uur)
  • 12. TSVV Merlijn – Dongen
  • 13. Nieuwdorp – Krabbendijke
  • 14. Groot-Ammers – NOAD’32 (20:00 uur)

Finale (18 juni)

  • Winnaar 5 – winnaar 6
  • Winnaar 7 – winnaar 8
  • Winnaar 11 – winnaar 12
  • Winnaar 13 – winnaar 14

Zondag

Derde divisie B / Hoofdklasse

Eerste ronde (9 en 12 juni)

  1. HBS – Orion, 1-1, 2-3
  2. Hoogland – Hoogeveen 5-2, 0-0
  3. OJC Rosmalen – SJC, 5-0, 2-0
  4. EVV Echt – UDI’19 0-2, 1-2.

Tweede Ronde (16 en 19 juni)

  1. OJC Rosmalen – Hoogland
  2. UDI’19 – Orion

Hoofdklasse / Eerste Klasse 

Eerste ronde (9 juni)

  1. SVBO – Jubbewga 3-4
  2. AFC’34 – Fortuna Wormerveer 2-3
  3. Sarto – ’t Zand 3-0
  4. Fc Eindhoven – Best Vooruit 1-3
  5. RKSV Heeze – Chevremont 6-1
  6. SC Bemmel – RKHVV 3-2.

Tweede Ronde (12 juni)

  1. Gomos – SC Bemmel 0-2
  2. TAC’90 – RKSV Heeze 2-1
  3. Fc Boshuizen – Best Vooruit 2-1
  4. Longa’30 – Jubbega 3-0
  5. Heino – Sarto 2-0
  6. AGB – SDO 3-2
  7. Wittenhorst – RKSV Minor 3-4
  8. Memelaer – Fortuna Wormerveer 3-1.

Derde ronde (19 juni)

  1. volgt
  2. volgt
  3. volgt
  4. volgt

Finale (26 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2
  • Winnaar 3 – Winnaar 4

Eerste Klasse / Tweede Klasse (West 2)

POULE 1: Eerste ronde (12 juni)

  1. Hillegersberg – Antibarbari 0-4
  2. Rood Wit W. – Pancratius 2-1
  3. HVV – KDO 2-1
  4. DONK – RKDEO 3-2

Tweede Ronde (16 juni)

  1. Rood Wit W. – DONK
  2. HVV – Antibarbari

Finale (19 juni)

  • Winnaar 1 – Winnaar 2

Tweede Klasse / Derde Klasse

Finale (Neutraal terrien, 12 Juni)

  • ESTO – Stompwijk 4-1
  • SEP – RVC’33 1-2
  • Voorschoten’97 – Oosterhout 0-1
  • Slikkerveer – Laakkwartier 0-0, GST.
  • FC IJsselmonde – Virtus 0-4

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read