HomeOverigOefenwedstrijdenOefenprogramma regionale voetbalclubs

Oefenprogramma regionale voetbalclubs

-

Ook in het aanstaande seizoen zal onze redactie weer het programma delen van de clubs en hun oefenprogramma. Het helpt daarbij wanneer de club de informatie met ons team deelt. Dat kan via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De eerste programma’s kwamen onze kant al op. Eens in de zoveel dagen zullen wij een en ander verversen totdat onze redactie weer volledig opstart.

SV Aarlanderveen

13/8: NSV’46 – SV Aarlanderveen (14.00)
20/8: GFC Goor – SV Aarlanderveen (14.30)
23/8: SV Nieuwkoop – SV Aarlanderveen (20.00, voor 0172- cup)
27/8: finaledag 0172-cup bij TAVV (aanvang 1ste wedstrijd: 11.20)
3/9: VVOR – SV Aarlanderveen (14.30, beker)
6/9: BSC’68 – SV Aarlanderveen (20.00)
10/9: SV Aarlanderveen – Capelle 2 (14.30, beker)
13/9: WDS – SV Aarlanderveen (20.00)
17/9: Bergambacht – SV Aarlanderveen (15.00)

ASC

13/8: onderlinge wedstrijd 11.00 + 12.45 lunch

16/8: Lugdunum-ASC (20.00)

20/8: FC Rijnvogels 2- ASC (11.30)

23/8: Voorschoten’97 (zo)- ASC (20.00)

27/8: ASC- FC Oegstgeest (Vossen Cup)

30/8: SJZ-ASC (20.00)

3/9: districtsbeker

6/9: ASC- Valken’68 (LAV Cup, 20.15)

10/9: districtsbeker

13/9: ASC-Nicolaas Boys (20.00)

17/9: districtsbeker

FC Boshuizen

6/8: Voorschoten’97 (za)- FC Boshuizen (12.00)

9/8: FC Boshuizen- Foreholte (20.00)

13/8: VVSB- FC Boshuizen (17.00)

16/8: FC Boshuizen-SJC (20.00)

20/8: Zwaluwen Vlaardingen- FC Boshuizen (14.30)

23/8: FC Boshuizen-UVS (20.00)

30/8: FC Boshuizen- Katwijk (20.00)

DoCoS

20/8: DWO-DoCoS (14.30)

23/8: Sporting Leiden-DoCoS (20.00)

27/8: DoCoS- Rijnsburgse Boys O23 (14.30)

3/9, 10/9 en 17/9: groepsfase districtsbeker

EMM’21

13/8: EMM’21- Woubrugge (14.30)

21/8: ROAC- EMM’21 (14.30)

23/8: EMM’21- Kickers’69 (19.30)

27/8: Open Dag met onder meer EMM’21 O23- MMO 1 (13.30)

FC Oegstgeest

13/8: Kagia- FC Oegstgeest (14.30)

16/8: Foreholte-FC Oegstgeest

20/8: FC Oegstgeest-Meerburg

23/8: Valken’68- FC Oegstgeest

27/8:  ASC- FC Oegstgeest (Vossen Cup)

6/9: FC Oegstgeest- Alphia (LAV Cup)

13/9: FC Oegstgeest- Quick Boys 2

Foreholte

9/8: FC Boshuizen- Foreholte (20.00)

13/8: Teylingen- Foreholte (14.30)

16/8: Foreholte combi- FC Oegstgeest (20.00)

20/8: Foreholte- UVS (14.30)

27/8: Voorschoten’97- Foreholte (12.00)

FC Rijnvogels

2/7: FC Rijnvogels-Scheveningen 1-0 (Dobbe)

9/7: Zwaluwen-FC Rijnvogels 1-0

16/7: Rijnsburgse Boys-FC Rijnvogels 2-1 (Tjin-Asjoe)

6/8: Noordwijk-FC Rijnvogels 1-2 (Bibuljica, Tjin-Asjoe)

9/8: FC Rijnvogels-TOGB (20.00)

13/8: 1e ronde KNVB Beker

20/8: start derde divisie

Kagia

13/8: Kagia-FC Oegstgeest (14.30)

20/8: Kagia-HFC (za) (14.30)

27/8: Teylingen-Kagia (14.30)

6/9:Kagia-Warmunda (20.00)

18/10: Kagia- Meerburg (LAV Cup 20.00)

1/11: FC Boshuizen O23-Kagia (LAV Cup, 19.45)

Kickers’69

16/8: ROAC- Kickers’69 (20.00)

20/8: Kickers’69- Woubrugge (14.30)

23/8: EMM’21- Kickers’69 (19.30)

Koudekerk

13/8: Koudekerk combi- Zwammerdam (14.30)

20/8: Koudekerk- Moerkapelle (14.30)

27/8: Koudekerk- Alphia (14.30)

Lugdunum

6/8: GDA- Lugdunum 2-2

13/8: Real Sranang- Lugdunum (14.30)

16/8: Lugdunum- ASC (20.00)

20/8: RCL- Lugdunum (14.30)

25/8: Football Factory- Lugdunum (20.00, Blauw Zwart toernooi)

27/8: SVO Buytenpark- Lugdunum (14.30, Blauw Zwart toernooi)

Meerburg

20/8: FC Oegstgeest- Meerburg (14.30)

23/8: RCL- Meerburg (20.00)

26 en 27/8: Trainingsweekend

13/9: Meerburg- FC Boshuizen O23 (Sportiff LAV Cup)

RCL

20/8: RCL- Lugdunum (14.00)

23/8: RCL- Meerburg (20.00)

27/8: RCL- VUC (14.00)

6/9: RCL- ?

13/9: RCL- Olympia (20.00)

ROAC

16/8: ROAC- Kickers’69 (20.00)

21/8: ROAC- EMM’21 (14.30)

23/8: Woubrugge- ROAC (19.30)

Roodenburg

3/9: Roodenburg- RAS (14.30, districtsbeker)

6/9: Nicolaas Boys- Roodenburg (20.00)

10/9: Football Factory- Roodenburg (14.30, districtsbeker)

13/9: Roodenburg- Van Nispen (20.00, Sportiff LAV Cup)

17/9: REMO- Roodenburg (14.30, districtsbeker)

SJZ

20/8: SJZ- Valken’68 2 (14.00)

23/8: SJZ- Stompwijk’92 (20.00)

27/8: SJZ- Floreant (14.00)

30/8: SJZ- ASC (20.00)

6/9: SJZ- SEV (20.00)

Sporting Leiden

20/8: Sporting Leiden- Warmunda (14.30)

27/8: Sporting Leiden- FC Rijnvogels 2 (11.30)

TAVV

20/8: TAVV-NSV’46 (12.00)

25/8: Altior-TAVV (Kermis Cup, 19.30)

27/8: Vanaf 10.00 0172 Sport Cup bij TAVV

6/9: Jong SJC-TAVV (LAV Cup, 20.00)

13/9: TAVV-Argon (20.00, onder voorbehoud)

Teylingen

13/8: Teylingen- Foreholte (14.30)

20/8: Jong Ter Leede- Teylingen (11.30)

23/8: VVSB- Teylingen (20.00)

27/8: Teylingen- Kagia (14.30)

UVS

6/8: UVS- Ter Leede O23 (Sportiff LAV Cup, 0-2)

6/8: UVS- Alphense Boys 4-0

9/8: SJC- UVS (20.00)

13/8: Horesca Horecavo Toernooi bij ARC met ARC-Alphense Boys en Noordwijk- UVS (14.00), om 17.15 finalerondes.

20/8: UVS- MASV (14.30), Foreholte- UVS (14.30)

23/8: FC Boshuizen- UVS (20.00)

26,27.28/8: Trainingskamp

Valken’68

13/8: Zandvoort- Valken’68 (11.00)

16/8: Valken’68- FC Lisse combiteam (20.00)

20/8: Valken’68- Van Nispen (14.30)

23/8: Valken’68- FC Oegstgeest (20.00)

27/8: Valken’68- Xerxes/ DZB (14.30)

Voorschoten’97 (za)

6/8: Voorschoten’97-FC Boshuizen (12.00)

9/8: ARC-Voorschoten’97 (20.00)

13/8: Katwijk res.-Voorschoten’97 (12.00)

16/8: Alphense Boys- Voorschoten’97 (20.00)

20/8: Voorschoten’97-CwO (12.00)

23/8: FC ‘s-Gravenzande-Voorschoten’97 (20.00)

27/8: Voorschoten’97- Foreholte (12.00)

30/8: Voorschoten’97- Rijnsburgse Boys 2 (20.00)

3/9, 10/9 en 17/9: beker, 13/9: SVC’08

Voorschoten’97 (zo)

23/8: Voorschoten’97- ASC (20.00)

3/9: Laakkwartier- Voorschoten’97 (17.00, beker)

10/9: Voorschoten’97- Quick Boys 2 (17.00, beker)

13/9: Voorschoten’97- Koudekerk (20.00, Sportiff LAV Cup)

17/9: Voorschoten’97- Van Nispen (17.00), beker)

Warmunda

13/8: Blauw Zwart- Warmunda (14.00)

20/8: Sporting Leiden- Warmunda (14.30)

26,27,28/9: Trainingskamp

6/9: Kagia-Warmunda (20.00)

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read