ROAC redde het niet in de eerste klasse en gaat derhalve dit seizoen uitkomen in de tweede klasse op zondag. De paarswitten beginnen weer met frisse moed en weten inmiddels dat de competitie begint met een uitwedstrijd in en bij Hooglanderveen. Zie hieronder het complete programma!
Datum | Klassenaam | Poulenaam | StartTime | Ronde | Thuis team | Gast team |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | Sporting 70 1 | VVZA 1 (*) |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | Hooglanderveen 1 | ROAC 1 (*) |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | Sporting Martinus 1 (*) | Altior 1 |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | RODA 23 1 | DCG 1 |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 1 | DIOS 1 | KDO 1 (*) |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | ZSGOWMS 1 | Soest SO 1 |
25-9-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 1 | SCPB’22 1 | DSOV 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | VVZA 1 (*) | ZSGOWMS 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | Soest SO 1 | RODA 23 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | KDO 1 (*) | Hooglanderveen 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | DSOV 1 | DIOS 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | Altior 1 | Sporting 70 1 |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | ROAC 1 (*) | Sporting Martinus 1 (*) |
2-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 2 | DCG 1 | SCPB’22 1 |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | Hooglanderveen 1 | DSOV 1 |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | Sporting Martinus 1 (*) | KDO 1 (*) |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | RODA 23 1 | VVZA 1 (*) |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 3 | DIOS 1 | DCG 1 |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | ROAC 1 (*) | Altior 1 |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | ZSGOWMS 1 | Sporting 70 1 |
9-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 3 | SCPB’22 1 | Soest SO 1 |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | VVZA 1 (*) | SCPB’22 1 |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | Sporting 70 1 | RODA 23 1 |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | Soest SO 1 | DIOS 1 |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | KDO 1 (*) | ROAC 1 (*) |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | DSOV 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | Altior 1 | ZSGOWMS 1 |
16-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 4 | DCG 1 | Hooglanderveen 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | Hooglanderveen 1 | Soest SO 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | Sporting Martinus 1 (*) | DCG 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | RODA 23 1 | ZSGOWMS 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | KDO 1 (*) | Altior 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 5 | DIOS 1 | VVZA 1 (*) |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | ROAC 1 (*) | DSOV 1 |
30-10-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 5 | SCPB’22 1 | Sporting 70 1 |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | VVZA 1 (*) | Hooglanderveen 1 |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | Sporting 70 1 | DIOS 1 |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | Soest SO 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | DSOV 1 | KDO 1 (*) |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | Altior 1 | RODA 23 1 |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | DCG 1 | ROAC 1 (*) |
6-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 6 | ZSGOWMS 1 | SCPB’22 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | Hooglanderveen 1 | Sporting 70 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | Sporting Martinus 1 (*) | VVZA 1 (*) |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | KDO 1 (*) | DCG 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 7 | DIOS 1 | ZSGOWMS 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | DSOV 1 | Altior 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | ROAC 1 (*) | Soest SO 1 |
13-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 7 | SCPB’22 1 | RODA 23 1 |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | VVZA 1 (*) | ROAC 1 (*) |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Sporting 70 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Soest SO 1 | KDO 1 (*) |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | RODA 23 1 | DIOS 1 |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Altior 1 | SCPB’22 1 |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | DCG 1 | DSOV 1 |
20-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 8 | ZSGOWMS 1 | Hooglanderveen 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | Hooglanderveen 1 | RODA 23 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | Sporting Martinus 1 (*) | ZSGOWMS 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | KDO 1 (*) | VVZA 1 (*) |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 9 | DIOS 1 | SCPB’22 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | DSOV 1 | Soest SO 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | ROAC 1 (*) | Sporting 70 1 |
27-11-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 9 | DCG 1 | Altior 1 |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | VVZA 1 (*) | DSOV 1 |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Sporting 70 1 | KDO 1 (*) |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Soest SO 1 | DCG 1 |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | RODA 23 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Altior 1 | DIOS 1 |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | ZSGOWMS 1 | ROAC 1 (*) |
4-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 10 | SCPB’22 1 | Hooglanderveen 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Soest SO 1 | Altior 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Hooglanderveen 1 | DIOS 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Sporting Martinus 1 (*) | SCPB’22 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | KDO 1 (*) | ZSGOWMS 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | DSOV 1 | Sporting 70 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | ROAC 1 (*) | RODA 23 1 |
11-12-2022 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 11 | DCG 1 | VVZA 1 (*) |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | Soest SO 1 | Sporting 70 1 |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | Sporting Martinus 1 (*) | Hooglanderveen 1 |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | KDO 1 (*) | SCPB’22 1 |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | DSOV 1 | RODA 23 1 |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | Altior 1 | VVZA 1 (*) |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | ROAC 1 (*) | DIOS 1 |
22-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 13 | DCG 1 | ZSGOWMS 1 |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | VVZA 1 (*) | Soest SO 1 |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | Sporting 70 1 | DCG 1 |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | Hooglanderveen 1 | Altior 1 |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | RODA 23 1 | KDO 1 (*) |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 12 | DIOS 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | ZSGOWMS 1 | DSOV 1 |
29-1-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 12 | SCPB’22 1 | ROAC 1 (*) |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | VVZA 1 (*) | Sporting 70 1 |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | Soest SO 1 | ZSGOWMS 1 |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | KDO 1 (*) | DIOS 1 |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | DSOV 1 | SCPB’22 1 |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | Altior 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | ROAC 1 (*) | Hooglanderveen 1 |
5-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 14 | DCG 1 | RODA 23 1 |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | Sporting 70 1 | Altior 1 |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | Hooglanderveen 1 | KDO 1 (*) |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | Sporting Martinus 1 (*) | ROAC 1 (*) |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | RODA 23 1 | Soest SO 1 |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 15 | DIOS 1 | DSOV 1 |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | ZSGOWMS 1 | VVZA 1 (*) |
12-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 15 | SCPB’22 1 | DCG 1 |
19-2-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | Soest SO 1 | VVZA 1 (*) |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | VVZA 1 (*) | RODA 23 1 |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | Sporting 70 1 | ZSGOWMS 1 |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | Soest SO 1 | SCPB’22 1 |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | KDO 1 (*) | Sporting Martinus 1 (*) |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | DSOV 1 | Hooglanderveen 1 |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | Altior 1 | ROAC 1 (*) |
5-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 16 | DCG 1 | DIOS 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | Hooglanderveen 1 | DCG 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | Sporting Martinus 1 (*) | DSOV 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | RODA 23 1 | Sporting 70 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 17 | DIOS 1 | Soest SO 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | ROAC 1 (*) | KDO 1 (*) |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | ZSGOWMS 1 | Altior 1 |
12-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 17 | SCPB’22 1 | VVZA 1 (*) |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | VVZA 1 (*) | DIOS 1 |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | Sporting 70 1 | SCPB’22 1 |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | Soest SO 1 | Hooglanderveen 1 |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | DSOV 1 | ROAC 1 (*) |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | Altior 1 | KDO 1 (*) |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | DCG 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
19-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 18 | ZSGOWMS 1 | RODA 23 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | Hooglanderveen 1 | VVZA 1 (*) |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | Sporting Martinus 1 (*) | Soest SO 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | RODA 23 1 | Altior 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | KDO 1 (*) | DSOV 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 19 | DIOS 1 | Sporting 70 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | ROAC 1 (*) | DCG 1 |
26-3-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 19 | SCPB’22 1 | ZSGOWMS 1 |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | VVZA 1 (*) | Sporting Martinus 1 (*) |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Sporting 70 1 | Hooglanderveen 1 |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Soest SO 1 | ROAC 1 (*) |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | RODA 23 1 | SCPB’22 1 |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Altior 1 | DSOV 1 |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | DCG 1 | KDO 1 (*) |
2-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 20 | ZSGOWMS 1 | DIOS 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | Hooglanderveen 1 | ZSGOWMS 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | Sporting Martinus 1 (*) | Sporting 70 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | KDO 1 (*) | Soest SO 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 21 | DIOS 1 | RODA 23 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | DSOV 1 | DCG 1 |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | ROAC 1 (*) | VVZA 1 (*) |
16-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 21 | SCPB’22 1 | Altior 1 |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | VVZA 1 (*) | KDO 1 (*) |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Sporting 70 1 | ROAC 1 (*) |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Soest SO 1 | DSOV 1 |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | RODA 23 1 | Hooglanderveen 1 |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Altior 1 | DCG 1 |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | ZSGOWMS 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
23-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 22 | SCPB’22 1 | DIOS 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | Hooglanderveen 1 | SCPB’22 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | Sporting Martinus 1 (*) | RODA 23 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | KDO 1 (*) | Sporting 70 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 23 | DIOS 1 | Altior 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | DSOV 1 | VVZA 1 (*) |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | ROAC 1 (*) | ZSGOWMS 1 |
30-4-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 23 | DCG 1 | Soest SO 1 |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | VVZA 1 (*) | DCG 1 |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | Sporting 70 1 | DSOV 1 |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | RODA 23 1 | ROAC 1 (*) |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:30:00 | 24 | DIOS 1 | Hooglanderveen 1 |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | Altior 1 | Soest SO 1 |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | ZSGOWMS 1 | KDO 1 (*) |
14-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 24 | SCPB’22 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | Sporting Martinus 1 (*) | DIOS 1 |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | KDO 1 (*) | RODA 23 1 |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | DSOV 1 | ZSGOWMS 1 |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | Altior 1 | Hooglanderveen 1 |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | ROAC 1 (*) | SCPB’22 1 |
21-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 25 | DCG 1 | Sporting 70 1 |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | VVZA 1 (*) | Altior 1 |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | Sporting 70 1 | Soest SO 1 |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | Hooglanderveen 1 | Sporting Martinus 1 (*) |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | RODA 23 1 | DSOV 1 |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | DIOS 1 | ROAC 1 (*) |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | ZSGOWMS 1 | DCG 1 |
28-5-2023 | 2e klasse | B | 14:00:00 | 26 | SCPB’22 1 | KDO 1 (*) |