woensdag, oktober 5, 2022
HomeProgrammaboekjeZondag 2B: ROAC start uit bij Hooglanderveen

Zondag 2B: ROAC start uit bij Hooglanderveen

-

ROAC redde het niet in de eerste klasse en gaat derhalve dit seizoen uitkomen in de tweede klasse op zondag. De paarswitten beginnen weer met frisse moed en weten inmiddels dat de competitie begint met een uitwedstrijd in en bij Hooglanderveen. Zie hieronder het complete programma!

Datum Klassenaam Poulenaam StartTime Ronde Thuis team Gast team
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 Sporting 70 1 VVZA 1 (*)
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 Hooglanderveen 1 ROAC 1 (*)
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 Sporting Martinus 1 (*) Altior 1
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 RODA 23 1 DCG 1
25-9-2022 2e klasse B 14:30:00 1 DIOS 1 KDO 1 (*)
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 ZSGOWMS 1 Soest SO 1
25-9-2022 2e klasse B 14:00:00 1 SCPB’22 1 DSOV 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 VVZA 1 (*) ZSGOWMS 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 Soest SO 1 RODA 23 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 KDO 1 (*) Hooglanderveen 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 DSOV 1 DIOS 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 Altior 1 Sporting 70 1
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 ROAC 1 (*) Sporting Martinus 1 (*)
2-10-2022 2e klasse B 14:00:00 2 DCG 1 SCPB’22 1
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 Hooglanderveen 1 DSOV 1
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 Sporting Martinus 1 (*) KDO 1 (*)
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 RODA 23 1 VVZA 1 (*)
9-10-2022 2e klasse B 14:30:00 3 DIOS 1 DCG 1
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 ROAC 1 (*) Altior 1
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 ZSGOWMS 1 Sporting 70 1
9-10-2022 2e klasse B 14:00:00 3 SCPB’22 1 Soest SO 1
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 VVZA 1 (*) SCPB’22 1
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 Sporting 70 1 RODA 23 1
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 Soest SO 1 DIOS 1
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 KDO 1 (*) ROAC 1 (*)
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 DSOV 1 Sporting Martinus 1 (*)
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 Altior 1 ZSGOWMS 1
16-10-2022 2e klasse B 14:00:00 4 DCG 1 Hooglanderveen 1
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 Hooglanderveen 1 Soest SO 1
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 Sporting Martinus 1 (*) DCG 1
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 RODA 23 1 ZSGOWMS 1
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 KDO 1 (*) Altior 1
30-10-2022 2e klasse B 14:30:00 5 DIOS 1 VVZA 1 (*)
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 ROAC 1 (*) DSOV 1
30-10-2022 2e klasse B 14:00:00 5 SCPB’22 1 Sporting 70 1
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 VVZA 1 (*) Hooglanderveen 1
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 Sporting 70 1 DIOS 1
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 Soest SO 1 Sporting Martinus 1 (*)
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 DSOV 1 KDO 1 (*)
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 Altior 1 RODA 23 1
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 DCG 1 ROAC 1 (*)
6-11-2022 2e klasse B 14:00:00 6 ZSGOWMS 1 SCPB’22 1
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 Hooglanderveen 1 Sporting 70 1
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 Sporting Martinus 1 (*) VVZA 1 (*)
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 KDO 1 (*) DCG 1
13-11-2022 2e klasse B 14:30:00 7 DIOS 1 ZSGOWMS 1
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 DSOV 1 Altior 1
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 ROAC 1 (*) Soest SO 1
13-11-2022 2e klasse B 14:00:00 7 SCPB’22 1 RODA 23 1
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 VVZA 1 (*) ROAC 1 (*)
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 Sporting 70 1 Sporting Martinus 1 (*)
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 Soest SO 1 KDO 1 (*)
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 RODA 23 1 DIOS 1
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 Altior 1 SCPB’22 1
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 DCG 1 DSOV 1
20-11-2022 2e klasse B 14:00:00 8 ZSGOWMS 1 Hooglanderveen 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 Hooglanderveen 1 RODA 23 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 Sporting Martinus 1 (*) ZSGOWMS 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 KDO 1 (*) VVZA 1 (*)
27-11-2022 2e klasse B 14:30:00 9 DIOS 1 SCPB’22 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 DSOV 1 Soest SO 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 ROAC 1 (*) Sporting 70 1
27-11-2022 2e klasse B 14:00:00 9 DCG 1 Altior 1
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 VVZA 1 (*) DSOV 1
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 Sporting 70 1 KDO 1 (*)
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 Soest SO 1 DCG 1
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 RODA 23 1 Sporting Martinus 1 (*)
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 Altior 1 DIOS 1
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 ZSGOWMS 1 ROAC 1 (*)
4-12-2022 2e klasse B 14:00:00 10 SCPB’22 1 Hooglanderveen 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 Soest SO 1 Altior 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 Hooglanderveen 1 DIOS 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 Sporting Martinus 1 (*) SCPB’22 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 KDO 1 (*) ZSGOWMS 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 DSOV 1 Sporting 70 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 ROAC 1 (*) RODA 23 1
11-12-2022 2e klasse B 14:00:00 11 DCG 1 VVZA 1 (*)
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 Soest SO 1 Sporting 70 1
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 Sporting Martinus 1 (*) Hooglanderveen 1
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 KDO 1 (*) SCPB’22 1
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 DSOV 1 RODA 23 1
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 Altior 1 VVZA 1 (*)
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 ROAC 1 (*) DIOS 1
22-1-2023 2e klasse B 14:00:00 13 DCG 1 ZSGOWMS 1
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 VVZA 1 (*) Soest SO 1
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 Sporting 70 1 DCG 1
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 Hooglanderveen 1 Altior 1
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 RODA 23 1 KDO 1 (*)
29-1-2023 2e klasse B 14:30:00 12 DIOS 1 Sporting Martinus 1 (*)
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 ZSGOWMS 1 DSOV 1
29-1-2023 2e klasse B 14:00:00 12 SCPB’22 1 ROAC 1 (*)
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 VVZA 1 (*) Sporting 70 1
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 Soest SO 1 ZSGOWMS 1
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 KDO 1 (*) DIOS 1
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 DSOV 1 SCPB’22 1
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 Altior 1 Sporting Martinus 1 (*)
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 ROAC 1 (*) Hooglanderveen 1
5-2-2023 2e klasse B 14:00:00 14 DCG 1 RODA 23 1
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 Sporting 70 1 Altior 1
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 Hooglanderveen 1 KDO 1 (*)
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 Sporting Martinus 1 (*) ROAC 1 (*)
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 RODA 23 1 Soest SO 1
12-2-2023 2e klasse B 14:30:00 15 DIOS 1 DSOV 1
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 ZSGOWMS 1 VVZA 1 (*)
12-2-2023 2e klasse B 14:00:00 15 SCPB’22 1 DCG 1
19-2-2023 2e klasse B 14:00:00 25 Soest SO 1 VVZA 1 (*)
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 VVZA 1 (*) RODA 23 1
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 Sporting 70 1 ZSGOWMS 1
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 Soest SO 1 SCPB’22 1
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 KDO 1 (*) Sporting Martinus 1 (*)
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 DSOV 1 Hooglanderveen 1
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 Altior 1 ROAC 1 (*)
5-3-2023 2e klasse B 14:00:00 16 DCG 1 DIOS 1
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 Hooglanderveen 1 DCG 1
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 Sporting Martinus 1 (*) DSOV 1
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 RODA 23 1 Sporting 70 1
12-3-2023 2e klasse B 14:30:00 17 DIOS 1 Soest SO 1
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 ROAC 1 (*) KDO 1 (*)
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 ZSGOWMS 1 Altior 1
12-3-2023 2e klasse B 14:00:00 17 SCPB’22 1 VVZA 1 (*)
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 VVZA 1 (*) DIOS 1
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 Sporting 70 1 SCPB’22 1
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 Soest SO 1 Hooglanderveen 1
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 DSOV 1 ROAC 1 (*)
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 Altior 1 KDO 1 (*)
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 DCG 1 Sporting Martinus 1 (*)
19-3-2023 2e klasse B 14:00:00 18 ZSGOWMS 1 RODA 23 1
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 Hooglanderveen 1 VVZA 1 (*)
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 Sporting Martinus 1 (*) Soest SO 1
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 RODA 23 1 Altior 1
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 KDO 1 (*) DSOV 1
26-3-2023 2e klasse B 14:30:00 19 DIOS 1 Sporting 70 1
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 ROAC 1 (*) DCG 1
26-3-2023 2e klasse B 14:00:00 19 SCPB’22 1 ZSGOWMS 1
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 VVZA 1 (*) Sporting Martinus 1 (*)
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 Sporting 70 1 Hooglanderveen 1
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 Soest SO 1 ROAC 1 (*)
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 RODA 23 1 SCPB’22 1
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 Altior 1 DSOV 1
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 DCG 1 KDO 1 (*)
2-4-2023 2e klasse B 14:00:00 20 ZSGOWMS 1 DIOS 1
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 Hooglanderveen 1 ZSGOWMS 1
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 Sporting Martinus 1 (*) Sporting 70 1
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 KDO 1 (*) Soest SO 1
16-4-2023 2e klasse B 14:30:00 21 DIOS 1 RODA 23 1
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 DSOV 1 DCG 1
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 ROAC 1 (*) VVZA 1 (*)
16-4-2023 2e klasse B 14:00:00 21 SCPB’22 1 Altior 1
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 VVZA 1 (*) KDO 1 (*)
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 Sporting 70 1 ROAC 1 (*)
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 Soest SO 1 DSOV 1
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 RODA 23 1 Hooglanderveen 1
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 Altior 1 DCG 1
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 ZSGOWMS 1 Sporting Martinus 1 (*)
23-4-2023 2e klasse B 14:00:00 22 SCPB’22 1 DIOS 1
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 Hooglanderveen 1 SCPB’22 1
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 Sporting Martinus 1 (*) RODA 23 1
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 KDO 1 (*) Sporting 70 1
30-4-2023 2e klasse B 14:30:00 23 DIOS 1 Altior 1
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 DSOV 1 VVZA 1 (*)
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 ROAC 1 (*) ZSGOWMS 1
30-4-2023 2e klasse B 14:00:00 23 DCG 1 Soest SO 1
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 VVZA 1 (*) DCG 1
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 Sporting 70 1 DSOV 1
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 RODA 23 1 ROAC 1 (*)
14-5-2023 2e klasse B 14:30:00 24 DIOS 1 Hooglanderveen 1
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 Altior 1 Soest SO 1
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 ZSGOWMS 1 KDO 1 (*)
14-5-2023 2e klasse B 14:00:00 24 SCPB’22 1 Sporting Martinus 1 (*)
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 Sporting Martinus 1 (*) DIOS 1
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 KDO 1 (*) RODA 23 1
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 DSOV 1 ZSGOWMS 1
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 Altior 1 Hooglanderveen 1
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 ROAC 1 (*) SCPB’22 1
21-5-2023 2e klasse B 14:00:00 25 DCG 1 Sporting 70 1
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 VVZA 1 (*) Altior 1
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 Sporting 70 1 Soest SO 1
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 Hooglanderveen 1 Sporting Martinus 1 (*)
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 RODA 23 1 DSOV 1
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 DIOS 1 ROAC 1 (*)
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 ZSGOWMS 1 DCG 1
28-5-2023 2e klasse B 14:00:00 26 SCPB’22 1 KDO 1 (*)

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read