zaterdag, juli 2, 2022
HomeStatistiekenAantal teams per regionale voetbalclub

Aantal teams per regionale voetbalclub

-

Vorige week plaatste onze redactie al een artikel waarin onze redactie tot de conclusie kwam dat ARC momenteel de grootste regionale voetbalclub is. Voor ons ging Mike de Rooy na hoeveel teams er staan ingeschreven per regionale vereniging. Dus het gaat hierbij om jeugd, senioren, vrouwen, meiden, zaalteams, G-teams, 35+ en alles wat nog niet genoemd is in deze. Zie hieronder de complete lijst. Mocht er iets niet kloppen ondanks het gedetailleerde uitzoekwerk, laat het gerust weten via redactie@leidenamateurvoetbal.nl

 SR zaSR zoJeugdVrouwenOverigTotaal
ARC1962196106
Quick Boys 1765154101
Voorschoten'971545417898
FC Lisse145011782
RCL145210581
ASC315427370
Meerburg42625073
Foreholte 112488473
FC Oegstgeest123615669
Rijnsburgse Boys 12409566
EMM'214113610263
Katwijk 93710460
SJC66368157
Alphense Boys 57356457
VVSB1213110155
DoCoS83306148
Blauw Zwart6345247
Alphia 10263746
Valken'687315144
UVS66282244
Ter Leede 72511144
Sporting Leiden105161840
FC Rijnvogels11178339
SJZ61187436
Woubrugge5155530
Lugdunum2596830
AVV Alphen 44210029
TAVV8127027
Stompwijk'92 5123626
Kagia9132125
Hazerswoudse Boys 6143225
Altior6117125
Bernardus25134024
Warmunda42132122
Roodenburg53100321
Van Nispen 5100419
Kickers'6932113019
ROAC6101017
FC Boshuizen250916
Koudekerk591116
LSVV'706204214
Football Factory6503014
MMO1262011
Aarlanderveen34018

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read