vrijdag, december 9, 2022
HomeVoetbalnieuws-leidenIndeling competitie regioclubs seizoen '22-'23

Indeling competitie regioclubs seizoen ’22-’23

-

De KNVB heeft, nadat het eerder al bekend maakte hoe de indeling eruit ziet bij de divisies, nu ook helderheid verschaft over de indeling van de competities voor de districten. Hieronder op een rijtje de klassen en indelingen van de regioclubs.

TWEEDE DIVISIE

  • Tweede Divisie: AFC, De Treffers, Excelsior M., FC Lisse, HHC Hardenberg, IJsselmeervogels, Jong FC Volendam, Jong Sparta, Katwijk, Kon. HFC, Kozakken Boys, Noordwijk, OFC, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, Scheveningen, Spakenburg, TEC.

DERDE DIVISIE

  • Derde Divisie A: ACV, ASWH, Barendrecht, DOVO, DVS’33, Excelsior’31, GVVV, Harkemase Boys, HOEK, RKAV Volendam, FC Rijnvogels, Sparta Nijkerk, Sportlust’46, Staphorst, SteDoCo, Ter Leede, Urk, VVOG.
  • Derde Divisie B: ADO’20, Baronie, Blauw Geel’38, DEM, Dongen, Gemert, Groene Ster, HSC’21, Hercules, JOS Watergraafsmeer, OJC Rosmalen, OSS’20, Quick, TOGB, UDI’19, UNA, Unitas, VVSB.

VIERDE DIVISIE

  • Vierde Divisie A: ARC, Achilles Veen, Capelle, De Dijk, FC ’s Gravenzande, Goes, Jodan Boys, Kloetinge, Nieuwenhoorn, ODIN’59, SC Feyenoord, Smitshoek, Spijkenisse, WNC, Zwaluwen, sv Poortugaal.
  • Vierde Divisie B: ASZV, Ajax, Berkum, Buitenpost, DETO, DHSC, Eemdijk, Flevo Boys, SC Genemuiden, HZVV, Huizen, SDV Barneveld, Swift, WV-HEDW, CSV Apeldoorn, d’ Olde Veste’54.

Zaterdag

1B: DHC, DSO, Die Haghe, Forum Sport, HVV, Honselersdijk, Nootdorp, Den Hoorn, UVS, VELO, VUC, Valken’68, Voorschoten’97, Wippolder.

2A: Alphia, ASC, DoCoS, DONK, EMM’21, ESTO, FC Oudewater, Foreholte, Kagia, RCL, RVC’33, TAVV, FC Aalsmeer, Legmeervogels.

3A: Sporting Leiden, FC Oegstgeest, SV Aarlanderveen, Koudekerk, VVSB (za), Lugdunum, AVV Alphen, Blauw Zwart, DWO, Nieuwkoop, RKDES, SCW, Stompwijk’92, Van Nispen.

4A: Meerburg, Teylingen, Warmunda, Roodenburg, SJC (za), LSVV’70, SJZ, Woubrugge, Kickers’69, Hazerswoudse Boys, BSC’68, Nicolaas Boys, NSV’46, Zevenhoven.

5A: Bernardus, Bodegraven, Football Factory, Kamerik, MMO, Rijnstreek, Sportief, Sporting Martinus, Terrasvogels, THB, UNO, Vogelenzang, Zwanenburg.

Zondag

1B: Best Vooruit, DOSKO, Erp, FC Eindhoven, Geldrop, Marvilde, Nemelaer, RKSV Heeze, SC’t Zand, SC Kruisland, Sarto, TAC’90, VOAB, FC Boshuizen

2B: Altior, DCG RKSVG, DIOS, DSOV, Hooglanderveen, KDO, ROAC, RKSV Roda’23, SCPB’22, SO Soest, Sporting’70, Sporting Martinus, VVZA, ZSGOWWMS

3D, West 1: AFC Quick 1890, APWC, Abcoude, Amsvoorde, Aalsmeer, HOV/DJSCR, HWD, Ouderkerk, PVC, Roda’46, SVH, Taurus, Voorschoten’97

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read