FC Boshuizen koos ervoor om op zondag te blijven voetballen en daardoor zullen de Leidenaren niet uitkomen tegen onder meer Valken’68, UVS en Voorschoten’97. De blauwgelen spelen vooral in Brabant, maar starten de competitie op eigen veld tegen Sarto. Het complete programma is ondertussen bekend en wordt hierbij gedeeld.
Datum | Klassenaam | Poulenaam | StartTime | Ronde | Thuis team | Gast team |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 1 | SC Kruisland 1 | Marvilde 1 |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 1 | DOSKO 1 | VOAB 1 |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 1 | FC Eindhoven AV 1 | Nemelaer 1 |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 1 | Geldrop 1 | Best Vooruit 1 |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 1 | SC ’t Zand 1 | TAC’90 1 |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 1 | Erp 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
25-9-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 1 | Boshuizen 1 | Sarto 1 (*) |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 2 | TAC’90 1 | Geldrop 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 2 | Best Vooruit 1 | DOSKO 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 2 | Marvilde 1 | SC ’t Zand 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 2 | Sarto 1 (*) | Erp 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 2 | Nemelaer 1 | SC Kruisland 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 2 | VOAB 1 | Boshuizen 1 |
2-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 2 | RKSV Heeze 1 (*) | FC Eindhoven AV 1 |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 3 | TAC’90 1 | Best Vooruit 1 |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 3 | SC Kruisland 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 3 | FC Eindhoven AV 1 | Sarto 1 (*) |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 3 | Geldrop 1 | Marvilde 1 |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 3 | SC ’t Zand 1 | Nemelaer 1 |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 3 | Erp 1 | VOAB 1 |
9-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 3 | Boshuizen 1 | DOSKO 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 4 | Best Vooruit 1 | Boshuizen 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 4 | Marvilde 1 | TAC’90 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 4 | Sarto 1 (*) | SC Kruisland 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 4 | Nemelaer 1 | Geldrop 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 4 | DOSKO 1 | Erp 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 4 | VOAB 1 | FC Eindhoven AV 1 |
16-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 4 | RKSV Heeze 1 (*) | SC ’t Zand 1 |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 5 | TAC’90 1 | Nemelaer 1 |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 5 | SC Kruisland 1 | VOAB 1 |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 5 | Marvilde 1 | Best Vooruit 1 |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 5 | FC Eindhoven AV 1 | DOSKO 1 |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 5 | Geldrop 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 5 | SC ’t Zand 1 | Sarto 1 (*) |
30-10-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 5 | Erp 1 | Boshuizen 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 6 | Best Vooruit 1 | Erp 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 6 | Sarto 1 (*) | Geldrop 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 6 | Nemelaer 1 | Marvilde 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 6 | DOSKO 1 | SC Kruisland 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 6 | VOAB 1 | SC ’t Zand 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 6 | RKSV Heeze 1 (*) | TAC’90 1 |
6-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 6 | Boshuizen 1 | FC Eindhoven AV 1 |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 7 | TAC’90 1 | Sarto 1 (*) |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | SC Kruisland 1 | Boshuizen 1 |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | Marvilde 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | Nemelaer 1 | Best Vooruit 1 |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | FC Eindhoven AV 1 | Erp 1 |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | Geldrop 1 | VOAB 1 |
13-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 7 | SC ’t Zand 1 | DOSKO 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 8 | Best Vooruit 1 | FC Eindhoven AV 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Sarto 1 (*) | Marvilde 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 8 | DOSKO 1 | Geldrop 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 8 | VOAB 1 | TAC’90 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Erp 1 | SC Kruisland 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 8 | RKSV Heeze 1 (*) | Nemelaer 1 |
20-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 8 | Boshuizen 1 | SC ’t Zand 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 9 | TAC’90 1 | DOSKO 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | SC Kruisland 1 | FC Eindhoven AV 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | Marvilde 1 | VOAB 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | Nemelaer 1 | Sarto 1 (*) |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | Geldrop 1 | Boshuizen 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | SC ’t Zand 1 | Erp 1 |
27-11-2022 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 9 | RKSV Heeze 1 (*) | Best Vooruit 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Best Vooruit 1 | SC Kruisland 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Sarto 1 (*) | RKSV Heeze 1 (*) |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | DOSKO 1 | Marvilde 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | FC Eindhoven AV 1 | SC ’t Zand 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | VOAB 1 | Nemelaer 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Erp 1 | Geldrop 1 |
4-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 10 | Boshuizen 1 | TAC’90 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | TAC’90 1 | Erp 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Marvilde 1 | Boshuizen 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Sarto 1 (*) | Best Vooruit 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Nemelaer 1 | DOSKO 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | Geldrop 1 | FC Eindhoven AV 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | SC ’t Zand 1 | SC Kruisland 1 |
11-12-2022 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 11 | RKSV Heeze 1 (*) | VOAB 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 13 | TAC’90 1 | SC Kruisland 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 13 | Best Vooruit 1 | VOAB 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 13 | Marvilde 1 | FC Eindhoven AV 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 13 | Sarto 1 (*) | DOSKO 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 13 | Nemelaer 1 | Erp 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 13 | Geldrop 1 | SC ’t Zand 1 |
22-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 13 | RKSV Heeze 1 (*) | Boshuizen 1 |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 12 | SC Kruisland 1 | Geldrop 1 |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 12 | DOSKO 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 12 | FC Eindhoven AV 1 | TAC’90 1 |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 12 | VOAB 1 | Sarto 1 (*) |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 12 | SC ’t Zand 1 | Best Vooruit 1 |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 12 | Erp 1 | Marvilde 1 |
29-1-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 12 | Boshuizen 1 | Nemelaer 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 14 | TAC’90 1 | SC ’t Zand 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 14 | Best Vooruit 1 | Geldrop 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 14 | Marvilde 1 | SC Kruisland 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 14 | Sarto 1 (*) | Boshuizen 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 14 | Nemelaer 1 | FC Eindhoven AV 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 14 | VOAB 1 | DOSKO 1 |
5-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 14 | RKSV Heeze 1 (*) | Erp 1 |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 15 | SC Kruisland 1 | Nemelaer 1 |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 15 | DOSKO 1 | Best Vooruit 1 |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 15 | FC Eindhoven AV 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 15 | Geldrop 1 | TAC’90 1 |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 15 | SC ’t Zand 1 | Marvilde 1 |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 15 | Erp 1 | Sarto 1 (*) |
12-2-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 15 | Boshuizen 1 | VOAB 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 16 | Best Vooruit 1 | TAC’90 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 16 | Marvilde 1 | Geldrop 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 16 | Sarto 1 (*) | FC Eindhoven AV 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 16 | Nemelaer 1 | SC ’t Zand 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 16 | DOSKO 1 | Boshuizen 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 16 | VOAB 1 | Erp 1 |
5-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 16 | RKSV Heeze 1 (*) | SC Kruisland 1 |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 17 | TAC’90 1 | Marvilde 1 |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 17 | SC Kruisland 1 | Sarto 1 (*) |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 17 | FC Eindhoven AV 1 | VOAB 1 |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 17 | Geldrop 1 | Nemelaer 1 |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 17 | SC ’t Zand 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 17 | Erp 1 | DOSKO 1 |
12-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 17 | Boshuizen 1 | Best Vooruit 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 18 | Best Vooruit 1 | Marvilde 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 18 | Sarto 1 (*) | SC ’t Zand 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 18 | Nemelaer 1 | TAC’90 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 18 | DOSKO 1 | FC Eindhoven AV 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 18 | VOAB 1 | SC Kruisland 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 18 | RKSV Heeze 1 (*) | Geldrop 1 |
19-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 18 | Boshuizen 1 | Erp 1 |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 19 | TAC’90 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 19 | SC Kruisland 1 | DOSKO 1 |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 19 | Marvilde 1 | Nemelaer 1 |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 19 | FC Eindhoven AV 1 | Boshuizen 1 |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 19 | Geldrop 1 | Sarto 1 (*) |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 19 | SC ’t Zand 1 | VOAB 1 |
26-3-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 19 | Erp 1 | Best Vooruit 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 20 | Best Vooruit 1 | Nemelaer 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Sarto 1 (*) | TAC’90 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 20 | DOSKO 1 | SC ’t Zand 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 20 | VOAB 1 | Geldrop 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Erp 1 | FC Eindhoven AV 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 20 | RKSV Heeze 1 (*) | Marvilde 1 |
2-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 20 | Boshuizen 1 | SC Kruisland 1 |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 21 | TAC’90 1 | VOAB 1 |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | SC Kruisland 1 | Erp 1 |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | Marvilde 1 | Sarto 1 (*) |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | Nemelaer 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | FC Eindhoven AV 1 | Best Vooruit 1 |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | Geldrop 1 | DOSKO 1 |
16-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 21 | SC ’t Zand 1 | Boshuizen 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 22 | Best Vooruit 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Sarto 1 (*) | Nemelaer 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 22 | DOSKO 1 | TAC’90 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 22 | FC Eindhoven AV 1 | SC Kruisland 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 22 | VOAB 1 | Marvilde 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Erp 1 | SC ’t Zand 1 |
23-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 22 | Boshuizen 1 | Geldrop 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 23 | TAC’90 1 | Boshuizen 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | SC Kruisland 1 | Best Vooruit 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | Marvilde 1 | DOSKO 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | Nemelaer 1 | VOAB 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | Geldrop 1 | Erp 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | SC ’t Zand 1 | FC Eindhoven AV 1 |
30-4-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 23 | RKSV Heeze 1 (*) | Sarto 1 (*) |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 24 | SC Kruisland 1 | SC ’t Zand 1 |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 24 | Best Vooruit 1 | Sarto 1 (*) |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 24 | DOSKO 1 | Nemelaer 1 |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 24 | FC Eindhoven AV 1 | Geldrop 1 |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 24 | VOAB 1 | RKSV Heeze 1 (*) |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 24 | Erp 1 | TAC’90 1 |
14-5-2023 | 1e klasse | B | 14:00:00 | 24 | Boshuizen 1 | Marvilde 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | TAC’90 1 | FC Eindhoven AV 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | Best Vooruit 1 | SC ’t Zand 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | Marvilde 1 | Erp 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | Sarto 1 (*) | VOAB 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | Nemelaer 1 | Boshuizen 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | Geldrop 1 | SC Kruisland 1 |
21-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 25 | RKSV Heeze 1 (*) | DOSKO 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | SC Kruisland 1 | TAC’90 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | DOSKO 1 | Sarto 1 (*) |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | FC Eindhoven AV 1 | Marvilde 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | VOAB 1 | Best Vooruit 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | SC ’t Zand 1 | Geldrop 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | Erp 1 | Nemelaer 1 |
29-5-2023 | 1e klasse | B | 14:30:00 | 26 | Boshuizen 1 | RKSV Heeze 1 (*) |