woensdag, oktober 5, 2022
HomeZaterdagDerde klasseZondag 3B: Voorschoten'97 eerst naar Rotterdam

Zondag 3B: Voorschoten’97 eerst naar Rotterdam

-

Voorschoten’97 (zo) bereikte de nacompetitie, maar kreeg het niet voor elkaar tweedeklasser te worden. Daarom starten de groengelen komend seizoen in 3D. In de openingswedstrijd gaat de ploeg van Denis Luhulima eerst op pad naar HWD uit Rotterdam. Zie hieronder het complete programma.

Datum Klassenaam Poulenaam StartTime Ronde Thuis team Gast team
25-9-2022 3e klasse D 14:30:00 1 APWC 1 (*) Roda 46 1
25-9-2022 3e klasse D 14:00:00 1 Abcoude 1 (*) AFC Quick 1890 1
25-9-2022 3e klasse D 14:30:00 1 HWD 1 Voorschoten’97 1
25-9-2022 3e klasse D 14:00:00 1 HOVDJSCR 1 (*) SVH 1
25-9-2022 3e klasse D 15:00:00 1 Taurus 1 Ouderkerk 1 (*)
25-9-2022 3e klasse D 14:00:00 1 PVC 1 FC Aalsmeer 1
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 Roda 46 1 HOVDJSCR 1 (*)
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 Amsvorde 1 HWD 1
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 Ouderkerk 1 (*) Abcoude 1 (*)
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 Voorschoten’97 1 APWC 1 (*)
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 FC Aalsmeer 1 Taurus 1
2-10-2022 3e klasse D 14:00:00 2 SVH 1 PVC 1
9-10-2022 3e klasse D 14:30:00 3 APWC 1 (*) Amsvorde 1
9-10-2022 3e klasse D 14:00:00 3 Abcoude 1 (*) FC Aalsmeer 1
9-10-2022 3e klasse D 14:30:00 3 HWD 1 AFC Quick 1890 1
9-10-2022 3e klasse D 14:00:00 3 Voorschoten’97 1 Roda 46 1
9-10-2022 3e klasse D 15:00:00 3 Taurus 1 SVH 1
9-10-2022 3e klasse D 14:00:00 3 PVC 1 HOVDJSCR 1 (*)
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 Roda 46 1 PVC 1
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 Amsvorde 1 Voorschoten’97 1
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 Ouderkerk 1 (*) HWD 1
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 HOVDJSCR 1 (*) Taurus 1
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 SVH 1 Abcoude 1 (*)
16-10-2022 3e klasse D 14:00:00 4 AFC Quick 1890 1 APWC 1 (*)
30-10-2022 3e klasse D 14:30:00 5 APWC 1 (*) Ouderkerk 1 (*)
30-10-2022 3e klasse D 14:00:00 5 Amsvorde 1 Roda 46 1
30-10-2022 3e klasse D 14:00:00 5 Abcoude 1 (*) HOVDJSCR 1 (*)
30-10-2022 3e klasse D 14:30:00 5 HWD 1 FC Aalsmeer 1
30-10-2022 3e klasse D 14:00:00 5 Voorschoten’97 1 AFC Quick 1890 1
30-10-2022 3e klasse D 15:00:00 5 Taurus 1 PVC 1
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 Roda 46 1 Taurus 1
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 Ouderkerk 1 (*) Voorschoten’97 1
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 FC Aalsmeer 1 APWC 1 (*)
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 PVC 1 Abcoude 1 (*)
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 SVH 1 HWD 1
6-11-2022 3e klasse D 14:00:00 6 AFC Quick 1890 1 Amsvorde 1
13-11-2022 3e klasse D 14:30:00 7 APWC 1 (*) SVH 1
13-11-2022 3e klasse D 14:00:00 7 Amsvorde 1 Ouderkerk 1 (*)
13-11-2022 3e klasse D 14:00:00 7 Abcoude 1 (*) Taurus 1
13-11-2022 3e klasse D 14:30:00 7 HWD 1 HOVDJSCR 1 (*)
13-11-2022 3e klasse D 14:00:00 7 Voorschoten’97 1 FC Aalsmeer 1
13-11-2022 3e klasse D 14:00:00 7 AFC Quick 1890 1 Roda 46 1
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 Roda 46 1 Abcoude 1 (*)
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 Ouderkerk 1 (*) AFC Quick 1890 1
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 HOVDJSCR 1 (*) APWC 1 (*)
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 FC Aalsmeer 1 Amsvorde 1
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 PVC 1 HWD 1
20-11-2022 3e klasse D 14:00:00 8 SVH 1 Voorschoten’97 1
27-11-2022 3e klasse D 14:30:00 9 APWC 1 (*) PVC 1
27-11-2022 3e klasse D 14:00:00 9 Amsvorde 1 SVH 1
27-11-2022 3e klasse D 14:00:00 9 Ouderkerk 1 (*) Roda 46 1
27-11-2022 3e klasse D 14:30:00 9 HWD 1 Taurus 1
27-11-2022 3e klasse D 14:00:00 9 Voorschoten’97 1 HOVDJSCR 1 (*)
27-11-2022 3e klasse D 14:00:00 9 AFC Quick 1890 1 FC Aalsmeer 1
4-12-2022 3e klasse D 14:00:00 10 Abcoude 1 (*) HWD 1
4-12-2022 3e klasse D 14:00:00 10 HOVDJSCR 1 (*) Amsvorde 1
4-12-2022 3e klasse D 14:00:00 10 FC Aalsmeer 1 Ouderkerk 1 (*)
4-12-2022 3e klasse D 15:00:00 10 Taurus 1 APWC 1 (*)
4-12-2022 3e klasse D 14:00:00 10 PVC 1 Voorschoten’97 1
4-12-2022 3e klasse D 14:00:00 10 SVH 1 AFC Quick 1890 1
11-12-2022 3e klasse D 14:30:00 11 APWC 1 (*) Abcoude 1 (*)
11-12-2022 3e klasse D 14:00:00 11 Amsvorde 1 PVC 1
11-12-2022 3e klasse D 14:00:00 11 Ouderkerk 1 (*) SVH 1
11-12-2022 3e klasse D 14:00:00 11 Voorschoten’97 1 Taurus 1
11-12-2022 3e klasse D 14:00:00 11 FC Aalsmeer 1 Roda 46 1
11-12-2022 3e klasse D 14:00:00 11 AFC Quick 1890 1 HOVDJSCR 1 (*)
22-1-2023 3e klasse D 14:00:00 13 Roda 46 1 SVH 1
22-1-2023 3e klasse D 14:30:00 13 APWC 1 (*) HWD 1
22-1-2023 3e klasse D 14:00:00 13 Amsvorde 1 Abcoude 1 (*)
22-1-2023 3e klasse D 14:00:00 13 Ouderkerk 1 (*) PVC 1
22-1-2023 3e klasse D 14:00:00 13 FC Aalsmeer 1 HOVDJSCR 1 (*)
22-1-2023 3e klasse D 14:00:00 13 AFC Quick 1890 1 Taurus 1
29-1-2023 3e klasse D 14:00:00 12 Abcoude 1 (*) Voorschoten’97 1
29-1-2023 3e klasse D 14:30:00 12 HWD 1 Roda 46 1
29-1-2023 3e klasse D 14:00:00 12 HOVDJSCR 1 (*) Ouderkerk 1 (*)
29-1-2023 3e klasse D 15:00:00 12 Taurus 1 Amsvorde 1
29-1-2023 3e klasse D 14:00:00 12 PVC 1 AFC Quick 1890 1
29-1-2023 3e klasse D 14:00:00 12 SVH 1 FC Aalsmeer 1
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 Roda 46 1 APWC 1 (*)
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 Ouderkerk 1 (*) Taurus 1
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 Voorschoten’97 1 HWD 1
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 FC Aalsmeer 1 PVC 1
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 SVH 1 HOVDJSCR 1 (*)
5-2-2023 3e klasse D 14:00:00 14 AFC Quick 1890 1 Abcoude 1 (*)
12-2-2023 3e klasse D 14:30:00 15 APWC 1 (*) Voorschoten’97 1
12-2-2023 3e klasse D 14:00:00 15 Abcoude 1 (*) Ouderkerk 1 (*)
12-2-2023 3e klasse D 14:30:00 15 HWD 1 Amsvorde 1
12-2-2023 3e klasse D 14:00:00 15 HOVDJSCR 1 (*) Roda 46 1
12-2-2023 3e klasse D 15:00:00 15 Taurus 1 FC Aalsmeer 1
12-2-2023 3e klasse D 14:00:00 15 PVC 1 SVH 1
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 Roda 46 1 Voorschoten’97 1
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 Amsvorde 1 APWC 1 (*)
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 HOVDJSCR 1 (*) PVC 1
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 FC Aalsmeer 1 Abcoude 1 (*)
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 SVH 1 Taurus 1
5-3-2023 3e klasse D 14:00:00 16 AFC Quick 1890 1 HWD 1
12-3-2023 3e klasse D 14:30:00 17 APWC 1 (*) AFC Quick 1890 1
12-3-2023 3e klasse D 14:00:00 17 Abcoude 1 (*) SVH 1
12-3-2023 3e klasse D 14:30:00 17 HWD 1 Ouderkerk 1 (*)
12-3-2023 3e klasse D 14:00:00 17 Voorschoten’97 1 Amsvorde 1
12-3-2023 3e klasse D 15:00:00 17 Taurus 1 HOVDJSCR 1 (*)
12-3-2023 3e klasse D 14:00:00 17 PVC 1 Roda 46 1
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 Roda 46 1 Amsvorde 1
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 Ouderkerk 1 (*) APWC 1 (*)
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 HOVDJSCR 1 (*) Abcoude 1 (*)
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 FC Aalsmeer 1 HWD 1
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 PVC 1 Taurus 1
19-3-2023 3e klasse D 14:00:00 18 AFC Quick 1890 1 Voorschoten’97 1
26-3-2023 3e klasse D 14:30:00 19 APWC 1 (*) FC Aalsmeer 1
26-3-2023 3e klasse D 14:00:00 19 Amsvorde 1 AFC Quick 1890 1
26-3-2023 3e klasse D 14:00:00 19 Abcoude 1 (*) PVC 1
26-3-2023 3e klasse D 14:30:00 19 HWD 1 SVH 1
26-3-2023 3e klasse D 14:00:00 19 Voorschoten’97 1 Ouderkerk 1 (*)
26-3-2023 3e klasse D 15:00:00 19 Taurus 1 Roda 46 1
2-4-2023 3e klasse D 14:00:00 20 Roda 46 1 AFC Quick 1890 1
2-4-2023 3e klasse D 14:00:00 20 Ouderkerk 1 (*) Amsvorde 1
2-4-2023 3e klasse D 14:00:00 20 HOVDJSCR 1 (*) HWD 1
2-4-2023 3e klasse D 14:00:00 20 FC Aalsmeer 1 Voorschoten’97 1
2-4-2023 3e klasse D 15:00:00 20 Taurus 1 Abcoude 1 (*)
2-4-2023 3e klasse D 14:00:00 20 SVH 1 APWC 1 (*)
16-4-2023 3e klasse D 14:30:00 21 APWC 1 (*) HOVDJSCR 1 (*)
16-4-2023 3e klasse D 14:00:00 21 Amsvorde 1 FC Aalsmeer 1
16-4-2023 3e klasse D 14:00:00 21 Abcoude 1 (*) Roda 46 1
16-4-2023 3e klasse D 14:30:00 21 HWD 1 PVC 1
16-4-2023 3e klasse D 14:00:00 21 Voorschoten’97 1 SVH 1
16-4-2023 3e klasse D 14:00:00 21 AFC Quick 1890 1 Ouderkerk 1 (*)
23-4-2023 3e klasse D 14:00:00 22 Roda 46 1 Ouderkerk 1 (*)
23-4-2023 3e klasse D 14:00:00 22 HOVDJSCR 1 (*) Voorschoten’97 1
23-4-2023 3e klasse D 14:00:00 22 FC Aalsmeer 1 AFC Quick 1890 1
23-4-2023 3e klasse D 15:00:00 22 Taurus 1 HWD 1
23-4-2023 3e klasse D 14:00:00 22 PVC 1 APWC 1 (*)
23-4-2023 3e klasse D 14:00:00 22 SVH 1 Amsvorde 1
30-4-2023 3e klasse D 14:30:00 23 APWC 1 (*) Taurus 1
30-4-2023 3e klasse D 14:00:00 23 Amsvorde 1 HOVDJSCR 1 (*)
30-4-2023 3e klasse D 14:00:00 23 Ouderkerk 1 (*) FC Aalsmeer 1
30-4-2023 3e klasse D 14:30:00 23 HWD 1 Abcoude 1 (*)
30-4-2023 3e klasse D 14:00:00 23 Voorschoten’97 1 PVC 1
30-4-2023 3e klasse D 14:00:00 23 AFC Quick 1890 1 SVH 1
14-5-2023 3e klasse D 14:00:00 24 Roda 46 1 FC Aalsmeer 1
14-5-2023 3e klasse D 14:00:00 24 Abcoude 1 (*) APWC 1 (*)
14-5-2023 3e klasse D 14:00:00 24 HOVDJSCR 1 (*) AFC Quick 1890 1
14-5-2023 3e klasse D 15:00:00 24 Taurus 1 Voorschoten’97 1
14-5-2023 3e klasse D 14:00:00 24 PVC 1 Amsvorde 1
14-5-2023 3e klasse D 14:00:00 24 SVH 1 Ouderkerk 1 (*)
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 Roda 46 1 HWD 1
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 Amsvorde 1 Taurus 1
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 Ouderkerk 1 (*) HOVDJSCR 1 (*)
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 Voorschoten’97 1 Abcoude 1 (*)
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 FC Aalsmeer 1 SVH 1
21-5-2023 3e klasse D 14:00:00 25 AFC Quick 1890 1 PVC 1
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 Abcoude 1 (*) Amsvorde 1
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 HWD 1 APWC 1 (*)
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 HOVDJSCR 1 (*) FC Aalsmeer 1
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 Taurus 1 AFC Quick 1890 1
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 PVC 1 Ouderkerk 1 (*)
28-5-2023 3e klasse D 14:00:00 26 SVH 1 Roda 46 1

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read