zaterdag, april 20, 2024
HomeBekerDistrictsbeker groep 2 en 3 uitslagen en standen: diverse regioclubs door!

Districtsbeker groep 2 en 3 uitslagen en standen: diverse regioclubs door!

-

Groep 2

Poule 1

2/9: Zwammerdam- Overmaas 2-2 (De Groot, Woudenberg), Excelsior’20- Concordia 3-0

9/9: Concordia- Zwammerdam 3-3 (Kremer, De Groot, Vink), Overmaas- Excelsior’20 3-1

16/9: Zwammerdam- Excelsior’20 3-1 (De Bruin, De Groot, Woudenberg), Concordia- Overmaas 0-4

Overmaas 3-7, Zwammerdam 3-5, Excelsior’20 3-3, Concordia 3-1

Poule 2

2/9: LYRA- Charlois 1-3, ASC- PGS/Vogel 3-0 (Schouten 2, Schipholt)

9/9: PGS/Vogel- LYRA 0-3, Charlois- ASC 2-3 (Valckx 2, Schipholt)

16/9: Charlois- PGS/Vogel 1-0, ASC- LYRA 1-2 (Van Zandwijk)

ASC 3-6, LYRA 3-6, Charlois 3-6, PGS/Vogel 3-0

Poule 3

2/9: Lugdunum- Blauw Zwart 2-2 (Isitir, Dijkhuizen), Quick Boys 2- ROAC 5-3 (ROAC: Hoogenboom, Van Benten, Van As)

9/9: Blauw Zwart- Quick Boys 2 3-1 (BZ; Smit, Vredenbregt, De Jong), ROAC- Lugdunum 3-0 (Hoogenboom 2, Van Seggelen)

16/9: Lugdunum- Quick Boys 2 3-1 (Bardaa 2, Isitir), ROAC- Blauw Zwart 2-3 (Bentvelzen, Hogenboom)

Blauw Zwart 3-7, Lugdunum 3-4, ROAC 3-3, Quick Boys 2 3-3

Poule 5

2/9: SV Aarlanderveen- IJsselmonde (2-1, duel omgedraaid, Poelwijk, Overbeek), Antibarbari 2- Ariston’80 3-3

9/9: Ariston’80- SV Aarlanderveen 2-3 (Nouwens, Bouwhuis 2), FC IJsselmonde- Antibarbari 2 2-2

16/9: Ariston’80- FC IJsselmonde 2-5, SV Aarlanderveen- Antibarbari 2 2-2 (Den Horder 2)

SV Aarlanderveen 3-7, FC IJsselmonde 3-4, Antibarbari 2 3-3, Ariston’80 3-1

Poule 7

2/9: HVC’10- DoCoS 3-3 (Verplancke 2, van Schie), Duindorp- Scheveningen 2 3-1

9/9: Scheveningen 2- HVC’10 2-0, DoCoS- Duindorp 3-7 (Dingjan, Hermsen, Maaskant)

Duindorp 2-6, Scheveningen 2 3-7, HVC’10 2-1, DoCoS 3-1.

16/9: Scheveningen 2- DoCoS 3-1 (Van Empel), HVC’10- Duindorp 0-4

Duindorp 3-9, Scheveningen 2 3-7, DoCoS 3-1, HVC’10 3-1

Poule 9

2/9: Haastrecht- Kethel Spaland 0-1, TAVV- Graaf Willem II VAC 1-1 (Van der Hout)

9/9: Kethel Spaland- TAVV 3-1 (F. Verberg), Graaf Willem II VAC- Haastrecht 7-0

16/9: Haastrecht- TAVV 3-4 (F. Verberg 2, Van der Hout, Straver), Graaf Willem II VAC- Kethel Spaland 2-1

Graaf Willem II VAC 3-7, Kethel Spaland 3-6, TAVV 3-4, Haastrecht 3-0

Poule 12

2/9: Naaldwijk- CKC 1-2, HMSH- Altior 3-4 (Den Haan 2, E. van der Weijden, e.d. HMSH)

9/9: CKC- HMSH 1-2, Altior- Naaldwijk 2-0 (Van den Berg, Zwirs)

16/9: Naaldwijk- HMSH 5-3, Altior- CKC 1-4 (T. van der Weijden)

CKC 3-6, Altior 3-6, Naaldwijk 3-3, HMSH 3-3

Poule 15

2/9: Koudekerk- Full Speed 4-1 (Meertens 2, Pennin, e.d. Full Speed), SVS- MVV’27 3-1

9/9: MVV’27- Koudekerk 5-1, Full Speed- SVS 1-5

16/9: Koudekerk- SVS 3-0 (Looyesteijn, Van Rijswijk, Bons), MVV’27- Full Speed 2-1

MVV’27 3-6, SVS 3-6, Koudekerk 3-6, Full Speed 3-0

Groep 3

Poule 6

2/9: Houtwijk- Warmunda 4-4 (Van Dam, Van Kesteren 2, Van Bentem), Quick Steps- Vredenburch 0-5

9/9: Vredenburch- Houtwijk 5-0, Warmunda- Quick Steps 7-0 (Van Rijn 2, Van Bentem, Bito, Safi, e.d. Houtwijk (2)

16/9: Quick Steps- Houtwijk (14.30), Warmunda- Vredenburch 2-2 (Safi 2)

Vredenburch 3-7, Warmunda 3-5, Houtwijk 2-1, Quick Steps 2-0

Poule 7

2/9: NSV’46- Kamerik 4-0 (Disseldorp 2, De Jong, Faheyte), Woerden- Kickers’69 4-1 (Gerard)

9/9: Kamerik- Woerden 0-9, Kickers’69- NSV’46 0-7 (Pieterse, Boddeke, De Jong, Disseldorp, Van Kort, Fransen, e.d. Kickers’69)

16/9: Kamerik- Kickers’69 2-2 (Witkop, Gerard), Woerden- NSV’46 1-5 (Stark, Van de Hoorn, Van Koert, De Jong, Pieterse)

NSV’46 3-9, Woerden 3-6, Kickers’69 3-1, Kamerik 3-1

Poule 9

2/9: Sporting Leiden- SEV 1-4 (Hennekaai), Haagse Hout- ODB 2-2

9/9: SEV- Haagse Hout 3-1, ODB- Sporting Leiden 7-1 (Van Eijgen)

16/9: ODB- SEV 3-3, Sporting Leiden- Haagse Hout 2-0 (Du Prie, Filemon)

SEV 3-7, ODB 3-5, Sporting Leiden 3-3, Haagse Hout 3-1

Poule 12

2/9: AVV Alphen- WDS 5-1 (Bardan 3, El Hallabi, Dardour), Ommoord- Linschoten 2-7

9/9: WDS- Ommoord 2-3, Linschoten- AVV Alphen 3-3

16/9: WDS- Linschoten 1-2, Ommoord- AVV Alphen 3-3 (El Hallabi 2, Dardour)

Linschoten 3-7, AVV Alphen 3-5, Ommoord 3-4, WDS 3-0

Poule 13

2/9: HDV- Meerburg 1-12 (Van Steen 4, Van Haaster 4, Jasperse 2, F. Hazenberg, Klumperman), GSC ESDO- Te Werve 3-1

9/9: Meerburg- GSC ESDO 2-2 (Van Steen 2), Te Werve- HDV 5-1

16/9: Te Werve- Meerburg 2-4 (Van Steen 3, F. Hazenberg), HDV- GSC ESDO 2-6

Meerburg 3-7, GSC ESDO 3-7, Te Werve 3-3, HDV 3-0

Poule 19

2/9: Van Nispen- Sportief 3-0 (Aartman, Jobsen, Van Rooden) , Siveo’60- Nicolaas Boys 1-0

9/9: Nicolaas Boys- Van Nispen 4-2 (Sartib, Van der Geest), Sportief- Siveo’60 2-2

16/9: Van Nispen- Siveo’60 4-3 (Aartman, Van der Geest, Geerlings, Damen), Nicolaas Boys- Sportief 6-0

Nicolaas Boys 3-6, Van Nispen 3-6, Siveo’60 3-4, Sportief 3-1

Poule 20

2/9: Rohda’76- LSVV’70 6-6 (Doornenbal 3, Bloemzaad 2, Egberts), Voorschoten’97- Roodenburg 2-1 (V97: Aschman, Van den Berg)

9/9: Roodenburg- Rohda’76 4-2 (Bensalah 2, Zoulali, Miasma), LSVV’70- Voorschoten’97 1-3 (V97: Hilders, Kuiper, Van den Berg)

16/9: Roodenburg- LSVV’70 4-2 (RB: Azarfane, Mizab, Bezzai, Er-Rabt), Rohda’76- Voorschoten’97 4-2 (Van den Berg, Kuiper)

Roodenburg 3-6, Voorschoten’97 3-6, Rohda’76 3-4, LSVV’70 3-1

Poule 21

2/9: SJZ- Moerkapelle 4-1 (Griffioen 2, Van Kampen, Vink), CVC Reeuwijk- SVO Buytenpark 4-2

9/9: SVO Buytenpark- SJZ 1-5 (Plooij, Hoogbruin 2, van Kampen 2), Moerkapelle- CVC Reeuwijk 4-1

16/9: SJZ- CVC Reeuwijk 5-1 (Griffioen 3, Van Rijn, van Kampen), SVO Buytenpark- Moerkapelle  5-3

SJZ 3-9, Moerkapelle 3-3, CVC Reeuwijk 3-3, SVO Buytenpark 3-3

Poule 22

2/9: RVC Celeritas- WIK 4-0, Stompwijk’92- Zuid West 3-1

9/9: Zuid West- RVC Celeritas 0-5, WIK- Stompwijk’92 6-2

16/9: WIK- Zuid West 2-2, Stompwijk’92- RVC Celeritas 1-2

RVC Celeritas 3-9, WIK 3-4, Stompwijk’92 3-3, Zuid West 3-1

Poule 24

2/9: Bernardus- Woubrugge 1-4 (Schalken/ De Groot, Boer 2, Rolfes)

9/9: VEP- Bernardus 2-0

16/9: Woubrugge- VEP 4-1 (Boer, Van Rijn, Angenent, van der Hulst)

Woubrugge 2-6, VEP 2-6, Bernardus 2-0, Rijnstreek teruggetrokken

Poule 26

2/9: DUNO- Teylingen 1-3 (Van Steijn, Berk, Ritzen), RAS- SJC 2-0

9/9: SJC- DUNO 2-4 (Van der Zalm, Brinkman), Teylingen- RAS 4-1 (Brugman, Van Stijn, Olsthoorn, Does)

16/9: RAS- DUNO 1-3, Teylingen- SJC 6-0 (Hoogkamer, Prange, De Ridder, Van Stijn, Abels 2)

Teylingen 3-9, DUNO 3-6, RAS 3-3, SJC 3-0

Poule 28

2/9: MMO- Erasmus 0-5, Wanica Star- Quintus 0-3

9/9: Quintus- MMO 3-2 (Van Tol, Van der Geest), Erasmus- Wanica Star 7-0

16/9: MMO- Wanica Star 1-1 (Van der Meent), Quintus- Erasmus 4-2

Quintus 3-9, Erasmus 3-6, MMO 3-1, Wanica Star 3-1

Poule 30

2/9: Floreant- Haz. Boys 2-1 (Swart), Be Fair- ASW 5-1

9/9: Haz. Boys- Be Fair 1-1 (Swart), ASW- Floreant 1-7

16/9: ASW- Haz. Boys 2-2 (Meijer, Van Vliet), Floreant- Be Fair 2-0

Floreant 3-9, Be Fair 3-4, Hazerswoudse Boys 3-2, ASW 3-1

Poule 31

2/9: FC Oegstgeest- Football Factory 3-1 (FCO: Gianfiglio, Roelen, Elkerbout), REMO- Quick 2-4

9/9: Football Factory- REMO 1-3 (Michels), Quick- FC Oegstgeest 3-3 (Gianfiglio 2, Roelen)

FC Oegstgeest 3-7, Quick 3-7, REMO 3-3, Football Factory 3-0

16/9: REMO- FC Oegstgeest 1-5 (J. Driessen 3, Den Hollander, Roelen), Football Factory- Quick 1-4 (Hentati)

FC Oegstgeest 3-7, Quick 3-7, REMO 3-3, Football Factory 3-0

 

 

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read