dinsdag, maart 5, 2024
HomeSpelerscarrouselSpelerscarrousel per 26 mei 2023

Spelerscarrousel per 26 mei 2023

-

De komende tijd zal onze redactie op regelmatige basis de spelerscarrousel publiceren. Ons team tracht zoveel mogelijk in de gaten te houden, maar hulp is altijd welkom. Zoals bekend: ook nieuwtjes op dit front kunnen naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Hieronder een overzicht, maar we zullen spoedig met aanvullingen op de proppen komen!

VETGEDRUKT DE LAATSTE WIJZIGINGEN SINDS VORIGE WEEK

Tweede divisie

FC Lisse

Nieuw: Rowdy van der Putten (Ter Leede), Remi van Ekeris (Emmen, per direct), Tim Brinkman (Spakenburg), Nerivio Kasanwirjo (HBOK), Darryl Bäly (OFC), Dyllandro Panka (Quick Boys)

Stopt: Erik Cummins

Vertrekt: Jeffrey Klijbroek, David Verweij (stopt), Thijs de Rooij (Alphense Boys), Mitchel Bormann

Blijft: Romano de Jonge, Allon Koene, Enzo Stroo, Wout Heemskerk, Jaap Zwetsloot, Max Hudepohl, Franklin Lewis, Richard de Groot, Lars Wassenaar, Toon Zwetsloot, Kevin van der Zwet, Daniek van der Meer

Katwijk

Nieuw: Omar El Baad (Excelsior Maassluis), Koen Tros (Kon. HFC), Sietse Brandsma (Kon. HFC), Ruben Doesburg (ADO’20), Danny Bakker (VVSB), Mark de Vries (Ter Leede), Danny Bakker (VVSB)

Vertrekt/vertrokken: Hugo Botermans (ASWH, per direct), Joshua Adney (ASWH, per direct), Raoul Esseboom, Oege van Lingen (reeds gestopt), Timon Fikkert, Lars Weistra (per direct), Ahmed el Azzouti (Spakenburg), Mukhtar Suleiman (Spakenburg), Mitchell Schet (gestopt, per direct), Dario van Breukelen (onbekend), Andre Krul (onbekend), Timon Fikkert (Quick Boys), Quinton Christina (Noordwijk, per direct), Frank Kardjani (Valken’68)

Blijft: Robbert Susan, Paul Kok, Tim Freriks, Killian van Mil, Rick van der Meer, Joey Ravensbergen, Finn Janmaat, Des Kunst

Noordwijk

Blijft: Motta El Yaakoubi, Teun Zethof, Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sem van Oosten, Toer Bouwman, Lars Jansen, Raies Roshanali, Sander Bosma, Donovan Slijngard, Ruben Marbus, Dirk Draijer

Nieuw: Quintón Christina (Katwijk, per direct), Jason Halman (VVSB, per direct), Edin Bibuljica (FC Rijnvogels), Kick Groot (ODIN’59), Ischa Bouwman (OFC), Roy Schulpzand (assistent trainer, SJC), Marouane Bakour (Barendrecht)

Vertrekt: Hidde van den Ende (Ter Leede, per direct), Sabir Achefay (Ittihad Tanger, Marokko, per direct), Dani Atanes, Mike Vreeman, Raies Roshanali (TEC), Jayson Halman

Quick Boys

Blijft: Nick Runderkamp, Paul van der Helm, Jan-Willem Kamp, Aleksandar Bjelica, Tyrone Owusu, Ravelino Junte, Ivalio Staal, Bram Franken

Vertrekt: Ricardo Kuyvenhoven (VVSB, per direct), Jeffrey Ket (TEC), Youssef El Kachati (Telstar), Mohamad Mahmoed, Michael Fabrie, Ricky van Haaren (Zwarte Pijl), Dirk van Duijn (Valken’68), Dyllandro Panka (FC Lisse)

Nieuw: Leonard de Beste (FC Rijnvogels), Mees van Tol (Feyenoord), Kyvon Leidsman (TOP Oss), Jordi Blom (FC Volendam), Timon Fikkert (Katwijk)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Rob Zandbergen, Roderick Gielisse, Furghill Zeldenrust, Dani van der Moot, Dennis van der Plas, Mark Mieras, Anthony van Dongen, Guus Zuidema, Lesley Bakker, Stijn Driebergen

Vertrekt: Marc Magan (SC Genemuiden), Jordy Hilterman (onbekend), Rob Overvliet (Wippolder), Jordy Strooker

Gekomen: Steff van Rooijen (Hercules), Robin van der Meer (Helmond Sport), Ilias Kariouh (HBS)

Derde divisie

FC Rijnvogels

Blijft: Jesse Driebergen, Pim van der Plas, Maarten Reyneveld, Sieb Rutgers, Tom Bijen, Pim van der Plas, Willem Schonenberg, Roy van Leeuwen, Dirk Jan van den Oever, Kasper Michel, Peer van Paasen, Dennis Bakker, Peter Plug

Vertrekt: Yannic Augustinus (Nootdorp), Virgil Tjin-Asjoe, Leonard de Beste (Quick Boys), Max de Haas (SJC), Edin Bibuljica (Noordwijk), Julian Dobbe (Swift).

Gekomen: Matthijs Koster (Quick Boys), Djamairo Rigters (VUC), Jacco Scholten (Forum Sport), Jordan de Jong (AGB), Nabil Haddadi (Quick), Dammes van der Poel (ROAC), Sureyo Macrander (WV-HEDW)

Ter Leede

Vertrekt: Rowdy van der Putten (FC Lisse), Lucas Leverland (IJsselmeervogels), Mark de Vries (Katwijk), Melvin van Stijn (Teylingen), Daniël Abbink (Alphense Boys), Julian van der Kwaak (Alphense Boys), Bart van der Weijden (UVS), Julian Autar (Foreholte)

Blijft: Daan Prins, Dirk Hoekstra, Tim Bloemendaal, Joël van der Graaf, Luc de Kruijs, Marc de Kruijs, Mike van den Steenhoven, Toni Arroyo, Benjamin van Aken, Oscar Minnaard

Gekomen: Hidde van den Ende (Noordwijk, per direct), Alessandro Kwant (Voorschoten’97), Jeffrey van Kempen (UVS), Boy Tetteroo (UVS), Dave Star (Running Eagles)

VVSB

Blijft: Nicky Eekhout, Ian van Otterlo, Jermano Lo Fo Sang, Ruben Valk, Jesse van Nieuwkerk, Lars Rauws, Leroy George, Guus Verver, Richelo Fecunda, Obi Onyeike

Vertrekt: Danny Bakker (Katwijk), Enzo Huntink (Jodan Boys, per direct), Mike Bekooij (FC Boshuizen, seizoen ’23-24), Matthieu van den Assem, Jason Halman (Noordwijk, per direct), Danny Bakker (Katwijk), Jelmer Vijlbrief (RCL), Thijs Knapp (onbekend), Puck Postma (SJC), Bryan Ilohan

Gekomen: Ricardo Kuyvenhoven (Quick Boys, per direct), Stef Hoogervorst (eigen jeugd), Luca Tarani (ARC), Thomas Schaap (Purmersteijn), Rick Warmerdam (eigen jeugd), Finn Mossel (eigen jeugd)

Vierde divisie

Alphense Boys

Blijft: Mike Bavelaar, Milan Stiphout, Jelle Hak, Lars Verzaal, Mike Mulder, Stef van den Berg, Frank van den Hoorn, Stojan Cekic, Cem Sahin, Daniël Furtak, Luca Janszen, Pierre Mokanda

Gekomen: Brent Ossevoort (ARC), Hamza El Marajie (Nieuwkoop), Daniël Abbink (Ter Leede), Julian van der Kwaak (Ter Leede), Thijs de Rooij (FC Lisse), Lekan Onasanya (Katwijk, O23), Romeo Pieters (eigen jeugd)

Vertrekt: Raychelo Fecunda (DWO), Sami Haouam (onbekend), Jochem Lensen (Kagia)

ARC

Blijven: Pepijn Kooij, Matthijs de Oude, Moreno Bruster, Milan Kuijper, Neal Arnoldus, Coen van den Hoek, Tjerk Ligtvoet, Boyd Baatje, Niek Ossevoort, Arjan Ouwendijk, Jordi Tuithof, Luuk Samsom, Huib Oversloot, Lars van IJzendoorn, Niels de Vogel, Yassin Kaabouni, Derek Prins.

Gekomen: Kenno Klein (ARC 2), Thijs Spanjer (O23), Joe van Heusden (RCL), Donny van der Neut (TAVV), Nick Coster (was gestopt), Matt Veerhuis (CSW), Luuk Slegt (Ajax, am)

Vertrokken: Tren Drexhage (Barendrecht, per direct), Brent Ossevoort (Alphense Boys), Luca Tarani (VVSB), Timo de Graaf ( Barendrecht), Mike van Vliet (stopt), Lilinho Martins (DOVO)

SJC

Blijft: Tom Duindam

Komen: Puck Postma (VVSB), Max de Haas (FC Rijnvogels), Rick Brabander

Eerste klasse

FC Boshuizen

Blijven: Younes Oulmouden, Ahmed Vandi, Mo Zenzen, Cristian Cabrera Ortega, Denylson Voorn, Omar Hamdi, Virgilio Hagens.

Vertrekt: Oussama Zayzaoui (DHC), Jeranio Lobo(naar Zwarte Pijl), Nabil Hadui(DHC),  Rahim Sebah Abdul (onbekend)

Gekomen: Soufiane Boukhidous (Sporting Leiden), Mike Bekooij (VVSB), Kenan Schenkeveld (VELO), Deniz Pamuk (VELO), Tommy Bekooij (Quick Boys), Thom de Vries (UVS), Leroy de Haas (Lugdunum), Jordy Heemskerk (Sporting Leiden), Dilano Lardee (Sporting Leiden)

UVS

Blijven: Delano van Wanrooij, Emmanuel Brown, Jesse Hulters, Abdelkarim Maatoug, Raul Dubbeldeman, Tim van Dam, Boris Müller, Mart Spierdijk, Axel Pison, Daan van der Zwaan, Benk Driessen, Bjorn van Stigt, Stijn van Stigt, Tomas Tavilla, Niels van der Burg, Romello Cuvelier, Sam van der Vlist, Vin Buyn, Milan Bremmer, Jort  Faber, Niels van Beelen, Isi Adima.

Komst: Bart van der Weijden (Ter Leede), Hasan Erdogan (Valken’68), Jens Maas (Universiteit Bournemouth), Mohamed Ryahi (Katwijk O23), Zakaria El Barzouhi (DHC), Aimen Said (TAC’90), Cas van der Veer (eigen jeugd), Bilal Baaka (Voorschoten’97, jeugd), Timo Lagerberg (SJZ)

Vertrekt: Jeffrey van Kempen (Ter Leede), Thijs de Roy van Zuyderwijn (stopt), Jay Niersman (Lugdunum), Sven Verlaan (RCL), Lars Verlaan (RCL), Enrico Geus (stopt), Loyd van der Wilden (Voorschoten’97), Thom de Vries (FC Boshuizen), Wesley Kerkvliet (Warmunda), Boy Tetteroo (Ter Leede), Ruben Leugering (LSVV’70)

Valken’68

Blijven: Tom Dijkhuizen, Lars Oudshoorn, Stephan de Mooij, Joris van Harmelen, Bas van Delft, Thijs den Hollander, Lars Wietsma, Jesper Slootweg, Joshua Cooper, Willem Ros, Jelmer van Egmond, Bas Roorda, Huig van Duijn, Ilja de Vries, Rick Dijkhuizen, Sammy Zandbergen, Bas Star, Samed Arikan Bart Duiker, Jordi Blikman, Pepijn van Duijvenvoorde, Stijn Haasnoot, Mike Glasbergen, Stijn Callee Julian Star, Pepijn de Jong, Nick de Jong, Thijs Scheffer, Chris Volwater

Komst: Nick Guijt (Voorschoten’97), Dirk van Duijn (Quick Boys), Frank Kardjani (Katwijk), Jelle van den Oever (Katwijk)

Vertrekt: Rody Redel (lager elftal), Chris de Lange (stopt), Hasan Erdogan (UVS), Brian van Noort (Warmunda), Kas Vaneman (Blauw Zwart)

Voorschoten’97

Blijven: Benjamin Beumer, Thom de Koning, Sem Simonis, Nassim el Khiraoui, Marc van der Voorst, Miquel Boersma, Bart Vonk, Derk Reinders, Mo ‘Tougie’ Maatoug, Martijn Hoogenboom, Melle Rekvelt, Thom Wijnalda, Mo Maatoug, Kauzi Nomen, Stephan van der Niet, Guy Smith, Bilal Kaddouri, Jim van der Krogt, Lesley van Hemert, Robin Koek, Bas van de Berg, Mike Harteveld, Abdoul Bakka, Boris Kleiweg, Matthijs Westra, Milan Werk, Jiggy van Engelen, Jeffrey van Afspoel, Gino Rosier, Ronnie de Roode.

Vertrekt: Alessandro Kwant (Ter Leede), Nick Guijt (Valken’68)

Komst: Mohammed Ben Zlaoui (FC Boshuizen), Wesley Storm (SVC’08), Marvy van Zijl (terug), Loyd van der Wilden (UVS), Mark van Grol, Joep van de Kruk, Mike Jeltema, Joaquim van der Voorst, Donnie van den Berg, Floris Esman, Ayoub Bouchidouss en Sam van Oosten (allen eigen jeugd).

Tweede klasse

Alphia

Komt: Daan van Leeuwen (Jodan Boys), Jaouad El Yaagoubi (Jodan Boys)

ASC

Blijven: Joek Nieuwenhuis, Max van Wijk, Winne Meijer, Dylan Bakker, Jeroen van Bergen, Jelle de Bruin, Jelle Schouten, Diederik Bertels, Olaf Sijbesma, Alex Iliopolous, Ralph van Zandwijk, Thomas Schellingerhout, Timme van Rooyen, Sean Goebel, Sander Willems, Ward Buijze, Lars Valkx, Raymond van Heijningen, Thomas Bakx, Ruben van Aggelen, Ruben Dutrieux, Jerome Rousseau, Siard Kuipers, Joost van Aggelen, Hugo de Groot, Casper Wenzel, Teije Rutten, Jordy Quakernaat, Ruben Hofstee, Hugo van Wijck, Fenno van den Hoek, Arjan van Tilborg, Roderick Willemen, Kars Broekhof, Xander Duisters.

Vertrekt: Jesse Jasperse (Meerburg), Jeroen van Keeken (stopt), Ilker Kacar (stopt).

Komt: Tomas van der Vlugt (eigen jeugd), Max van der Boog (VVSB, za), Victor Schipholt (VVSB), Boy Jansen (VVSB)

DoCoS

Vertrekt: Milan Flippo (RCL), Sem Pelmelay (RCL), Daan Hoogbruin (SJZ), Jeroen Boogmans (stopt)

Komst: Ronald Mink (Sporting Leiden), Max Arnoldus (UVS), Youri Mittelmeijer (UVS), Johan van Schie (UVS), Mike FIlippo (terug na sabbatical)

Staf blijft in tact met aanvulling van Rene van Giezen (trainerskeeper, Sporting Leiden). Andy van der Meulen vertrekt als assistent-trainer naar Sporting Leiden.

Foreholte

Vertrekt: Rick Brabander (SJC)

Komst: Julian Autar (Ter Leede)

Kagia

Blijven: Aron Wijsman, Glenn Lobbezoo, Gijs de Graaf, Melvin van der Meer, Tijs van der Schinkel, Rens Lamboo, Rick Verdegaal, Micha Schoone, Jelle Modderman, Michael de Bruijn, Kevin Robelus, Roy Hogewoning, Tygo Mesman, Jasper Koot, Rowan Hoeke, Nick Diels.

Nieuw: Stefan Immerzeel (VVSB), Milan van Duijn (FC Lisse), Jochem Lensen (Alphense Boys)

Vertrekt: Ajay Malhi, Jesper Imanse

RCL

Blijven: Rodney Beij, Glenn Sloos, Robin Brasker, Pascal Brasker, Jesse Brouwer, Benjamin de Groot, Jake van Heusden, Jarne Kanbier, Thomas Klerk, Mitchell de Kroon, Michiel de la Mar, Jesper van Overloop, Nick van der Reijden, Booij de Ridder, Stijn Roos, Thijs Roos, Sjors Schouten, Tommy Sinteur, Roy Weenink, Wouter Planje, Brian Bor, Mark van der Tak, Mark van der Velden, Joshua Janssen, Tjark Langezaal, Sem de Roo.

Nieuw: Milan Flippo (DoCoS), Ilias Assabban (Blauw Zwart), Sem Pelmelay (DoCoS), Jelmer Vijlbrief (VVSB), Sven Verlaan (UVS), Lars Verlaan (UVS), Sven van Overloop (UVS), Rens van der Zwet (Warmunda)

Vertrekt/stopt: Joe van Heusden (ARC), Max de Graaf, Max van Gent, Jeffrey Gordijn, Stefan Bons, Lars Verdel, Rick de Groot, Ali Barokzay, Jayden Daleman (Katwijk O23)

ROAC

Vertrekt: Dammes van der Poel (FC Rijnvogels)

TAVV

Vertrekt : Donny van der Neut (ARC), Youri Looyenstein (Koudekerk), Sebastiaan van der Voorn, Yassine El Mariami en Dorus Boddeke (allen NSV’46), Lars van der Pijl (gestopt), Yannick Otto (FC Oudewater)

Gekomen: Nick Straver (lager elftal), Boris Zornig (lager elftal), Zine-Eddine El Mariami (AVV Alphen), Mousa Rezaie (Nieuwkoop), Leon de Lange (lager elftal)

Derde klasse

AVV Alphen

Vertrekt: Zine-Eddine El Mariami (TAVV)

Blauw Zwart

Gekomen: Kas Vaneman (Valken’68)

Koudekerk

Blijven: Roy Dorrepaal, Thomas Winterink, Daan van der Zwet, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Ricardo van Rijswijk, Gino De Herdt, Jay Langejans, Martijn de Boer, Sander Schmand, Stan van Veen, Yvar de Groot, Sem van Aalst, Wessel Bakker, Kenan Cetinkaya, Ruben van den Berg, Mitchell Bons, Olaf Bakker, Mike van Velzen, Joep van Tulder, Akke Pennin, Kevin Vonk, Delano Kastelijn, Bradley Duiker, Cedric van der Haas, Dimitri van Remundt, Luc van Veen, Dylan de Wit, Daan van Tol, Akke Pennin.

Nieuw: Luca van Remundt, Mika Gros, Merlijn van der Vos, Thijmen Keus, Jack Klop (allen eigen jeugd), Youri Looyenstein (TAVV), Jay Huis (ARC), Jari Meertens (Hazerswoudse Boys), Glenn Bannis (Hazerswoudse Boys)

Lugdunum:

Nieuw: Jay Niersman (UVS)

Vertrekt: Leroy de Haas (FC Boshuizen)

Sporting Leiden

Vertrekt: Soufiane Boukhidous (FC Boshuizen), Jordy Heemskerk (FC Boshuizen), Dilano Lardee (FC Boshuizen), Ronald Mink (DoCoS)

Stompwijk’92

Vertrekt: Lorenzo Korte (MMO)

SV Aarlanderveen

Nieuw: Saimon Lutjenhuis (ARC, lagere senioren), Stefan den Horder (Jodan Boys)

Blijven: Ramon Aronius, Killian Bouwhuis, Koen den Elzen, Bram Egberts, Davey Grimmelius, Mike Hamilton, Sven Koelewijn, Robbie Nagtegaal, Jimmy Nieumeijer, Thom Nouwens, Valentijn Oudijk, Lars Overbeek, Steven van der Pijl, Alessio van der Straaten, Paolo van der Straaten, Sallem Chemlali

Vertrek: Robin van der Pijl (Alphense Boys, lagere senioren), Ruben Rossel (SVS).

Van Nispen

Nieuw: Tim Warmerdam, Joris Aartman, Koen Damen, Berend de Jong, Walter Alkemade, Berhang Sartib (aallen VVSB, za)

Vierde klasse

Hazerswoudse Boys

Nieuw: Jasper Stolwijk (ARC), Levi Swart (UVS), Brent Griffioen (ARC)

Vertrekt: Jari Meertens (Koudekerk), Glenn Bannis (Koudekerk)

LSVV’70

Nieuw: Nick Tuijp (RKAV Volendam), Ramon Weijers (Meerburg), Nigel Henssen (Meerburg), Ruben Leugering (UVS), Rick Bakker, Bart Versprille

Meerburg

Blijven: Boudewijn Meijles, Danny Scheurwater, Fabian Kolen, Finn Haverschmidt, Floris Hazenberg, Frank van Huis, Guus Vera, Jeroen van Gessel, Jonas Maesen, Jonathan Sierat,  Julian van Haastert, Kas van der Werf, Lars Barthen, Luc Schade, Martin Jasperse, Max Glasbeek, Max van Steen, Mees van der Schuyt, Mike de Rooij, Mohamed Omari, Nick Klein, Otis Derksen, Quinten Nibbelink, Sam Bjyanama, Sam van Braak, Sem Overduin, Simon Hazenberg,  Stijn Pracht, Tim Straathof, Tim van der Loo, Tom Klumperman, Younes Touballi.

Nieuw: Shivan Chaigneau (huidig geen club), Jesse Jasperse (ASC), Levi Overduin (komt over van MMO),Mike van Kuilenburg, Mareno Stafleu, Thomas van der Aa, Sten Bril, Billy Jansen en Matz van Dijk (allen eigen jeugd).

Vertrekt: Nigel Henssen (LSVV’70), Ramon Weijers (LSVV’70)

SJZ

Vertrekt: Timo Lagerberg (UVS), Jim Warmhoven, Lars Vijn, Youri Karreman (allen stoppen)

Komen: Daan Hoogbruin (DoCoS), Thomas Warmerdam, Renzo Verhagen, Lars Onderwater, Jay Loomans (allen eigen jeugd)

Teylingen

Gekomen: Bas Gozeling (per direct), Melvin van Steijn (Ter Leede), Jay Berk (eigen jeugd), Jimmy Brugman, Chris Guijt, Sam Witkamp (Warmunda)

Stoppen: Mark van der Heijden, Cas van der Lubbe.

Overig: iedereen door

Warmunda

Komst: Wesley Kerkvliet (UVS)

Vertrekt: Rens van der Zwet (RCL), Sam Witkamp (Teylingen)

Vijfde klasse

MMO

Vertrekt: Levi Overduin (Meerburg), Jeroen Disseldorp (stopt), Frank Vlieger (stopt)

Komst: Lorenzo Korte (Stompwijk’92)

SJC (za)

Komst: Wesley Timmerman, Danny Haasnoot (trainer ADO jeugd), Rick Verell (eigen jeugd), Mark van Duijvenbode (FC Rijnvogels)

 

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read