donderdag, mei 30, 2024
HomeSpelerscarrouselSpelerscarrousel per 16 april 2024

Spelerscarrousel per 16 april 2024

-

De komende tijd zal onze redactie op regelmatige basis de spelerscarrousel publiceren. Ons team tracht zoveel mogelijk in de gaten te houden, maar hulp is altijd welkom. Zoals bekend: ook nieuwtjes op dit front kunnen naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Hieronder een overzicht, maar we zullen spoedig met aanvullingen op de proppen komen!

Tweede divisie

FC Lisse

Blijft: Max Hudepohl, Kevin van der Zwet, Enzo Stroo, Rowdy van der Putten, Toon Zwetsloot, Justin van der Putten, Wout Heemskerk, Brian Mussche

Nieuw: Omar El Baad (Katwijk), Luc de Kruijs (Ter Leede), Swen Verswijveren (DEM), Danny Bakker (Katwijk)

Vertrekt: Mica van Rees (Alphense Boys, per direct), Richard de Groot (Purmerstijn), Allon Koene (n.n.b.), Tim Brinkman (Ajax, am), Maxim van der Meer (FC Rijnvogels), Joost Meendering (n.n.b.), Dyllandro Panka (Kloetinge)

Katwijk

Blijft: Joey Ravensbergen, Levi Bouwense, Paul Kok, Matthijs Hardijk, Des Kunst, Ruben Kiers

Nieuw: Alljereau Mercera (komt terug van FC Rijnvogels)

Vertrekt: Danny Bakker (FC Lisse), Omar El Baad (FC Lisse), Robbert Susan (stopt), Randy Wolters (onbekend), Koen Tros (onbekend), Kai Blokland (stopt)

Noordwijk

Blijft: Emiel Wendt, Kick Groot, José Barbosa Nhoca, Lucas Coopmans, Teun Zethof, Sander Bosma, Dylan Rietveld, Ruben Marbus, Sander Bosma, Nick van Staveren, Riley Reemnet, Marouane Bakour

Nieuw: Florian Wolf (trainer, DOVO), Jordy Strooker, Virgil Tjin-Asjoe (beide Scheveningen), Dennis Bakker (FC Rijnvogels), Arantis Roep (HSC’21), Giovanni da Fonseca (Excelsior Maassluis), Derk Reinders (Voorschoten’97), Bas Schol (JOS/Watergraafsmeer), Martijn Vink (Zwammerdam), Romero Antonioli (Sportlust’46)

Vertrekt: Lerin Duarte en Quintòn Christina (beide per direct gestopt), Lars Jansen, Toer Bouwman (beide Quick Boys), Oscar Wilffert, Jesper de Vré (beide ADO ’20), Sem van Oosten (FC Rijnvogels), Thijs Ouwehand (FC Rijnvogels), Dirk Drajer (SJC), Motta El Yaakoubi (SJC), Edin Bibuljica (n.n.b.), Ischa Bouwman (Sparta Nijkerk)

Quick Boys

Blijft: Jason Meerstadt, Jesse Reinders, Nick Broekhuizen, Ivailo Staal, Chima Bosman, Bram Franken, Leonard de Beste, Tyrone Owusu

Nieuw: Neville Ogidi Nwankwo (FC Rijnvogels), Milan Zonneveld (ADO’20), Toer Bouwman (Noordwijk), Lars Jansen (Noordwijk), Koen Blommestijn (FC Volendam, per direct, huurovereenkomst)

Vertrekt: Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels, per direct), Sem van Duijn (AZ Alkmaar)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Dani van der Moot, Bram Ros, Jeroen Spruijt, Delano Asante, Sjors Kramer, Steff van Rooijen, Roderick Gielisse, Rob Zandbergen

Nieuw: Anthony Slierendrecht (TOGB), Thomas van Haaften (Quick), Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk), Tom Bijen (FC Rijnvogels), Andre Morgan (IJsselmeervogels, per direct)

Vertrekt: Bert Koomen (per direct), Furhgill Zeldenrust (Capelle), Bram de Bruin (n.n.b.), Mitchi Huijsman (Ajax, am), Mark Mieras (FC Rijnvogels)

Derde divisie

FC Rijnvogels

Blijft: Pim van der Plas, Nabil Haddadi, Vincent Noordam, Jacco Scholten, Kasper Michel, Jesse Driebergen.

Nieuw: Wesley van Vuren (Hillegom), Bryan Illiohan (per direct), Sem van Oosten (Noordwijk), Stijn Driebergen (Rijnsburgse Boys), Thomas Schaap (VVSB), Sven Koppenol (Forum Sport), Jesse Assendelft (HBC), Georni Elvillia (Scheveningen), Kevin Gomez Nieto (Scheveningen), Kees Zwanenburg (Quick Boys), Matthijs Heeringa (Quick Boys), Maxim van der Meer (FC Lisse), Mark Mieras (Rijnsburgse Boys)

Vertrekt: Neville Ogidi Nwankwo (Quick Boys), Tom Bijen (Rijnsburgse Boys), Maarten Reyneveld (ARC), Willem Schonenberg (ARC), Dennis Bakker (Noordwijk), Dirk-Jan van den Oever (SJC), Roy van Leeuwen (SJC), Djamairo Rigters, Sieb Rutgers, Jordan de Jong (Ter Leede), Julian Jansen (Ter Leede), Victor van Montfoort (n.n.b.), Alljereau Mercera (terug naar Katwijk), Dammes van der Poel (ROAC), Sureyo Macrander (n.n.b.)

VVSB

Blijft: Mounir Mounji, Dario van Breukelen, Stef Hoogervorst, Guus Verver, Jesse van Nieuwkerk, Gyliano van Velzen, Ian van Otterlo, Lars Rauws

Nieuw: Tim Bloemendaal (Ter Leede), Tomas Arroyo (Ter Leede), Segun Owobowale (AFC), Dion Hooi (RKAVV), Bram van Dongen (Kon. HFC, per direct)

Vertrekt: Tim de Rijk (onbekend), Nicky Eekhout (onbekend), Luca Tarani (per direct, Hillegom), Daan Tervoort (per direct, HBC), Jermano Lo Fo Sang (n.n.b.), Obi Onyeike (n.n.b.)

Vierde divisie

Alphense Boys

Nieuw: Mika van Rees (FC Lisse, per direct), Martijn Hogenboom (Voorschoten’97), Rens Boer (Sportlust’46)

Blijft: Mike Bavelaar, Jelle Hak, Pierre Mokanda (tot 2026), Milan Stiphout,

Vertrekt: Stojan Cekic (stopt), Daniël Furtak (stopt), Cem Sahin (niet bekend), Edwin Sudibyo (niet bekend), Wouter van Valen (stopt), Julian van der Kwaak (Ter Leede), Mike Mulder (VUC)

ARC

Blijft: Boyd Baatje, Moreno Bruster, Joe van Heusden, Coen van der Hoek, Milan Kuijper, Tjerk Ligtvoet, Donny van der Neut, Matthijs de Oude, Arjan Ouwendijk, Huib Oversloot, Matt Veerhuis, Jordi Tuithof

Nieuw: Tren Drexhage (Barendrecht), Timo de Graaf (Barendrecht), Maarten Reyneveld (FC Rijnvogels), Thijs Timmermans (Ter Leede), Willem Schonenberg (FC Rijnvogels)

Vertrekt: Yassin Kaabouni (FC Aalsmeer), Pepijn Kooij (lager elftal), Derek Prins (lager elftal) Luuk Samsom (Alphia, per direct)), Niels Vogel (stopt met selectievoetbal)

SJC

Blijft: Tom Duindam, Jordy Groot, Wesley Haasnoot, Sven Wisselink, Chris Hoogervorst,  Jelle van Went.

Nieuw: Vincent ter Burg (SDC Putten), Dirk- Jan van den Oever (FC Rijnvogels), Roy van Leeuwen (FC Rijnvogels), Motta El Yaakoubi (Noordwijk), Dirk Draijer (Noordwijk), Gerson Pisas (Zwaluwen V.)

Vertrekt: Timo Verweij (per direct), Younes Seghrouchni (n.n.b.), Martijn van Trigt (ROAC), Rick Brabander (Foreholte)

Ter Leede

Blijft: Hidde van den Ende, Marc de Kruijs, Allessandro Kwant, Steven Wajer, Benjamin van Aken, Martijn Wooter, Stijn van Biezen, Oscar Minnaard

Nieuw: Timon Fikkert (Quick Boys), Wessel Blankespoor (Rijnsburgse Boys), Chris van der Zaag (eigen jeugd), Julian van der Kwaak (Alphense Boys), Jordan de Jong (FC Rijnvogels), Xamm Flemming (Ajax, am.), Gijs Beekwilder (lager elftal), Julian Jansen (FC Rijnvogels), Lars van der Steen (Life Running Eagles), Max van Duin (Le Moyne Dolphins)

Vertrekt: Tim Bloemendaal (VVSB), Tomas Arroyo (VVSB), Luc de Kruijs (FC Lisse), Jeffrey van Kempen (UVS), Daan Prins (UVS), Carlito Fermina (Kozakken Boys), Thijs Timmermans (ARC), Mike van den Steenhoven (Amstelveen Heemraad)

Eerste klasse

LFC

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Denylson Voorn (Alphia), Jordi Heemskerk (Voorschoten’97), Noah Libbenga (Voorschoten’97)

Valken’68

Blijft: Samet Arikan, Jordy Blikman, Joshua Cooper, Bas van Delft, Dirk van Duijn, Pepijn van Duijvenvoorde, Samir Foudal, Stijn Haasnoot, Nick Guijt, Frank Kardjani, Thijs den Hollander, Dunke Lagerberg, Jelle van den Oever, Bas Roorda, Jesper Slootweg, Niels Varkevisser, Chris Volwater, Lars Wietsma, Sammy Zandbergen

Nieuw: Thijs Ouwehand (Noordwijk), Sten Schaap (Quick Boys)

Vertrekt: Nick Guijt (SVC’08)

Voorschoten’97

Blijft: Marc van der Voorst, Miquel Boersma, Guy Smith, Marvy van Zijl, Nassim El Khiraoui, Mo ‘Tougie’ Maatoug, Bilal Kaddouri, Joep van der Kruk, Ronnie de Roode, Abdoul Baaka, Kauzi Nomen, Jim van der Krogt, Mo ‘Mootje’ Maatoug

Nieuw: Jordi Heemskerk (LFC), Denzel James (geen club), Noah Libbenga (LFC), Raul Dubbeldeman (UVS), Noël Beij (Lugdunum), Justin van Look (Die Haghe)

Vertrekt: Thom Wijnalda (RCL), Loyd van der Wilden (RCL), Derk Reinders (Noordwijk), Wesley Storm (FC Skillz), Martijn Hogenboom (Alphense Boys)

Tweede klasse

Alphia

Blijft:

Nieuw: Luuk Samsom (ARC, per direct), Denylson Voorn (LFC)

Vertrekt:

Foreholte

Blijft:

Nieuw: Rick Brabander (SJC)

Vertrekt: Stan Spies (UVS)

Kagia

RCL

Blijft: Rens van der Zwet, Mitchel de Kroon, Sven Verlaan, Jelmer Vijlbrief, Robin Brasker, Pascal Brasker, Sjors Schouten, Jarne Kanbier, Jake van Heusden, Roy Weenink, Tommy Sinteur, Jesper van Overloop, Sven van Overloop.

Nieuw: Thom Wijnalda (Voorschoten’97), Loyd van der Wilden (Voorschoten’97)

Vertrekt: Michiel de la Mar (Meerburg), Andrew Bontje (stopt)

UVS

Blijft:

Nieuw: Jeffrey van Kempen (Ter Leede), Daan Prins (Ter Leede), Stan Spies (Foreholte)

Vertrekt: Raul Dubbeldeman (Voorschoten’97)

Derde klasse

ASC

Blijft: Max van Wijck, Joek Nieuwenhuis, Thomas  Bakx, Winne Meijer, Jelle Schouten, Diederik Bertels, Olaf Sijbesma, Max van der Boog, Ruben van Aggelen, Alex Iliopolous, Hugo de Groot, Casper Wenzel, Teije Rutten, Siard Kuipers, Boy Jansen, Jerome Rousseau, Jordy Quakernaat, Ruben Hofstee, Sieb Maris, Ruben Dutrieux, Joost Bierhuizen, Hugo van Wijck, Fenno van den Hoek, Victor Schipholt, Arjan van Tilborg, Siebe Bonsing, Timme van Rooyen, Tomas van der Vlugt, Xander Duisters, Kars Broekhof, Roderick Willemen.

Nieuw:

Vertrekt:

DoCoS

Blijft

Nieuw: Marijn van der Plas (LFC)

Vertrekt: Mitchell Klein (gestopt), Chris van Empel (stopt), Ronald Mink (Sporting Leiden)

Blauw Zwart

Koudekerk

Lugdunum

Blijft:

Vertrekt: Glody Muanda (Meerburg), Dyllan Hiwat (Meerburg), Jeffrey Loozen (stopt), Noël Beij (Voorschoten’97)

Nieuw:

ROAC

Blijft:

Nieuw: Dammes van der Poel (FC Rijnvogels), Martijn van Trigt (SJC)

Vertrekt:

TAVV

SV Aarlanderveen

Blijft: Davey Grimmelius, Chris den Haan, Bram Egberts, Robbie Nagtegaal, Ramon Aronius, Valentijn Oudijk, Mike Hamilton, Maico de Chatinier, Steven van der Pijl, Saimon Lutjenhuis

Nieuw: Omar Ghairat, Thijs de Koning, Ilias Dardor (AVV Alphen), Ruben Roussel

Vertrekt: Thomas Lamberts (ARC, lager elftal), Stefan den Horder (stopt), Jimmy Nieumeijer, Calvin Hoogstraten (ARC, lager elftal), Alessio van der Straaten (Xerxes, lager elftal), Sven Koelewijn.

Zwammerdam

Nieuw:

Vertrekt: Martijn Vink (Noordwijk)

Vierde klasse

AVV Alphen

FC Oegstgeest

Blijft:

Nieuw: Thijs de Roy van Zuydewijn (geen club)

Vertrekt:

Meerburg

Blijft: Guus Verra, Tim Straathof, Tom Klumperman, Sem Overduin, Jesse Jasperse, Lars Barthen, Floris Hazenberg, Max van Steen, Nick Klein, Luc Schade, Max Glasbeek, Julian van Haastert, Koen van Zijp, Simon Hazenberg, Mike de Rooij, Jonathan Sierat, Mees van der Schuyt, Frenk van Huis, Jeroen van Gessel, Mareno Stafleu, Kas van der Werf, Mike van Kuilenburg, Sam Bajyanama, Matz van Dijk, Max Verbeek, Sten Bril, Quinten Nibbelink, Finn Haverschmidt, Tim van der Loo, Otis Derksen, Jonas Maessen, Stijn Pracht en Cristino Angila Edshadrison.

Vertrekt: Maarten Klumperman (stopt), Sam van Braak (stopt), Shivan Chaigneau (stopt) Thomas van der Aa (lager elftal).

Nieuw: Jesse Haak (doet al aantal wedstrijden mee), Levi Paulides (traint al paar weken mee en is per direct inzetbaar), Michiel de la Mar (RCL), Glody Muanda (Lugdunum), Dyllan Hiwat (Lugdunum).

MMO

NSV’46

Roodenburg

SJZ

Sporting Leiden

Blijft:

Nieuw: Ronald Mink (DoCoS)

Vertrekt:

TAVV

Stompwijk’92

Teylingen

Voorschoten’97

Warmunda

Woubrugge

Vijfde klasse

Bernardus

Hazerswoudse Boys

Kickers’69

LSVV’70

SJC (za) stopt met prestatief voetbal

 

 

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read