maandag, april 15, 2024
HomeTrainerscarrouselTrainerscarrousel per 16 januari

Trainerscarrousel per 16 januari

-

Veel is ondertussen ingevuld, maar nog niet alles en dus zal de trainerscarrousel nog wel even doorlopen. Nu weer even tijd voor een regelmatige update voor het geval de volger iets gemist heeft.

Tweede divisie

FC Lisse: Richard van Heulen per direct weg, Sjaak Polak opvolger

Katwijk: Anthony Correia vertrekt, Jasper Ketting (HBC) komt

Noordwijk: Kees Zethof vertrekt, Florian Wolf (clubloos) komt

Rijnsburgse Boys: Martijn Lagendijk per direct weg (6/11), Hein Leliveld i.e.g. tot winterstop waarnemend

Quick Boys:

Derde divisie

FC Rijnvogels: Dogan Corneille blijft

VVSB: Wilfred van Leeuwen blijft

Vierde divisie

Alphense Boys: Remco Tuinenburg vertrekt, Marcel Valk opvolger seizoen ’24-’25, Edwin Vurens (DoCoS) interim-trainer tot einde seizoen

ARC: Mark Evers vertrekt, Remco Tuinenburg opvolger

SJC: Marcel IJzendoorn blijft

Ter Leede: Niek Oosterlee vertrekt, Cees van Tongeren (assistent-trainer) vertrekt, Martijn Lagendijk komt

Eerste klasse 

LFC: Roberto Escudero maakt seizoen af

Valken’68: Derek van der Plas blijft

Voorschoten’97: Jeffrey Frijters blijft

Tweede klasse 

Alphia: Marcel Vondeling blijft

EMM’21: Jan de Koning blijft

Foreholte: Mario Koswal per direct gestopt, Mo Bougrine (Roodenburg) per direct opvolger

Kagia: Koen van der Vlugt blijft

RCL: Hein van Heek vertrekt, Alex Redel komt

UVS: John Hage blijft

Derde klasse 

Altior: Arjan van der Laan vertrekt (Nieuwkoop), Hein van Heek (RCL) komt

ASC: Stefan Kraaijvanger blijft

DoCoS: Edwin Vurens per direct vertrokken, Dennis Olman maakt seizoen af

Blauw Zwart: Alan Campfens vertrekt (Teylingen)

Koudekerk: Jarno Verweij vertrekt, Sander van Dijk (SV Aarlanderveen) opvolger

Lugdunum:

SV Aarlanderveen: Sander van Dijk vertrekt

TAVV: Ludo Pistorius blijft

Zwammerdam: Erwin van der Zee blijft

Vierde klasse

AVV Alphen:

FC Oegstgeest: Huig jan Heeringa blijft

Meerburg: Nick Poot blijft

MMO: Yorick Boon blijft

Roodenburg: Mo Bougrine  (per direct vertrokken, Foreholte)

SJZ:

Sporting Leiden: Paul Pikaar komt

Stompwijk’92:

Teylingen: Rob Jonkman stopt, Alan Campfens (Blauw Zwart) opvolger

Van Nispen: Stephan Spruijt vertrekt

Warmunda:

Woubrugge: Joey Rietbroek blijft

Vijfde klasse (za)

Bernardus: Serge den Os blijft

Football Factory:

Hazerswoudse Boys: Robert Swart blijft

Kickers’69: Angelo Leverock blijft

LSVV’70: Jan Nonkes en Freek Jansen blijven

SJC:

Derde klasse (zo)

ROAC: Bart Jansen blijft

Vierde klasse (zo)

Voorschoten’97:

 

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read