Onze redactie kreeg gisteren en vandaag weer aangenaam nieuws te horen. Zowel RCL als Roodenburg hebben onze redactie aangegeven vertrouwen te houden in de toekomst met LAV. Dit ondanks het gegeven dat dit seizoen grotendeels in het water viel. Een warm woord van opnieuw welkom dus aan de Racing Club en aan de club uit Leiden-Noord. Bedankt voor het gestelde vertrouwen!
Dick van der Bijl, voorzitter van RCL: ,,Zoals eerder aangegeven hebben wij jullie verzoek gisteren besproken in de bestuursvergadering. De uitkomst daarvan is dat ik met plezier kan melden dat we ook volgend seizoen graag met jullie blijven samenwerken!
Het zijn lastige tijden en daarin moeten partners in business elkaar blijven steunen.
Hoop jullie snel weer op een wedstrijddag in een vol clubhuis te mogen begroeten!”
Ronald van Weerlee, bestuurslid bij de blauw-zwarten: ,,Namens ons bestuur en de selectie wil ik aangeven dat we ook voor het seizoen 21-22 graag de samenwerking met LAV voortzetten. Uiteraard nemen we ook weer graag deel aan de Sportiff LAV Cup.”
Naast RCL en Roodenburg hebben tot nu toe de volgende clubs zich aangemeld, dit in volstrekt willekeurige volgorde: LSVV’70, TAVV, FC Oegstgeest, ROAC, ASC, Meerburg, Voorschoten’97 (za), Voorschoten’97 (zo), SV Aarlanderveen, Koudekerk, MMO, Kagia, Valken’68, E.M.M.’21 en Warmunda.