Tweede klasse C- Koudekerk was bezig aan een goede reeks na de winterstop. De afgelopen trainingsweek gaven een indicatie dat deze reeks kon worden doorgezet tegen Nootdorp. Hoe anders liep het, na welgeteld 37 seconden lag de 0-1 al achter de verbouwereerde Thomas Winterink. Na het eerste fluitsignaal van de heer Michael Lindhout kwam uiteindelijk Fabian Roosenbrand in het bezit van de bal. Hij begon aan een dribbel en zocht naar afspeelmogelijkheden. Ter verdediging van de captain, die opties dienden zich te laat aan. Daardoor verloor hij een van de aanvallers van Nootdorp uit het oog, die pikte de bal van zijn schoen af, stuurde zijn kompaan de diepte in, balletje breed en voor “eindstation” Koen van der Gaag was het vervolgens een koud kunstje om de 0-1 hard achter Winterink te schieten.
Een mokerslag voor de Koudekerkse manschappen die dat snel een plaats moesten gaan geven want de wedstrijd ging uiteraard gewoon door. Het moet gezegd, de manschappen van trainer Sander van Dijk pakten de draad snel op en legden een paar aardige aanvallen op de mat die helaas niet tot een doelpunt leidden.
De meeste van die aanvallen kwamen “voetballend” tot stand waarbij Koudekerk diverse keren de vrije man wist te vinden. Echter vanuit een bepaalde onrust om de gelijkmaker snel te forceren (aanname van uw verslaggever) koos Koudekerk in een aantal momenten onnodig de lange bal. De ruimtes waren dusdanig groot dat de tweede bal dan verloren ging en Nootdorp er met enige regelmaat gevaarlijk uit kon komen.
Gelukkig voor de Koudekerkers bleef dat tot aan de rust zonder gevolg. Een ongelukkige kopbal van Roosenbrand werd ineens op de pantoffel genomen door Joey van Maaren echter die had zijn verkeerde sloffen aan en schoot ruim naast. Aan de andere kant had Martijn de Boer twee keer pech, eerst was hij net te laat bij de tweede paal om de bal binnen te tikken en de tweede keer kon hij een uitstekende actie van Delano Kastelijn niet binnenschieten met zijn chocoladebeen. Daarom gingen de beide ploegen met een 0-1 stand aan de thee.
Trainer Van Dijk paste een wissel toe, De Boer bleef met lichte klachten achter in de kleedkamer en Sander Schmand maakte zijn opwachting. Iedereen die Koudekerk een warm hart toedraagt, ging er voor zitten, nu moest het gebeuren. Echter niet lang na de herstart werd een bal wat ongelukkig weggewerkt, bleef hangen “in de 16” en vervolgens nu wel binnengeschoten door Van Maaren, 0-2.
Deze klap kwam Koudekerk uiteindelijk niet meer te boven. Van Dijk paste nog de nodige wissels toe en ging “alles of niets” spelen met o.a. Jorin Roosenbrand en Mike van Velzen samen in de spits. Er ontstonden nog wat hachelijke momenten voor het Nootdorpse doel zonder dat keeper Winston Luijs kon worden gepasseerd. Koudekerk moest de laatste fase nog met tien man verder nadat Schmand door zijn enkel was gegaan en niet meer verder kon. Van Dijk was door al zijn wisselmomenten heen en had ook maximaal gewisseld dus er kon geen vervanger worden gebracht.
Uiteindelijk dropen de Koudekerkers teleurgesteld af na het laatste fluitsignaal van Lindhout. Uithuilen en volgende week weer vlammen tegen TAC’90. Dat is het credo.
Opstelling Koudekerk: Winterink; Bennis; De Boer (Schmand); F. Roosenbrand (J. Roosenbrand); Van Rijswijk; Meertens (Van Velzen); Looyestijn (S. van Veen); Van Aalst; Kastelijn; Van Remundt (Cetinkaya); W. Bakker.