Tekenmoment bij Meerburg met nieuwe trainer

Het was al even officieus rond, maar afgelopen week zijn de laatste plooien gladgestreken: Jan van der Lugt is de nieuwe hoofdtrainer van onze club! Hij komt over van vierdedivisionist RVVH

Van der Lugt heeft een rijk verleden als zowel voetballer als trainer. Binnen de lijnen kwam hij uit voor CVV BerkelBVV Barendrecht, Excelsior, SVC’08 en TOGB. Als trainer is hij vijf jaar eindverantwoordelijk geweest bij CVV Berkel. Daarna behaalde hij de opleiding VC4 als assistent bij BVV Barendrecht. Dit seizoen is Van der Lugt actief bij RVVH, waar hij na afloop van het seizoen de deur achter zich dichttrekt om aan de slag te gaan bij Meerburg.
Jan van der Lugt is met open armen ontvangen. Voorzitter Cees de Rooij (links op de foto) is in zijn nopjes.
Bij Leiden Amateur Voetbal hebben we al een introductie kunnen lezen over Jan van der Lugt. Omdat alles in een stroomversnelling ging hebben we afgelopen woensdag wat meer de tijd genomen om Jan bekend te maken met de staf van komend seizoen en een aantal andere mensen binnen onze vereniging.

Ondanks het feit dat we mondeling al akkoord waren moest er natuurlijk nog wel een officieel tekenmoment komen en hadden de voorzitter Cees de Rooij en Penningmeester Dennis Turk gelijk de mogelijkheid om Jan wat beter te leren kennen. Hierna was het de beurt aan de staf voor komend seizoen om even een voorstelronde te doen en met Jan uitgebreider in te gaan op de samenwerking voor komend seizoen.

Samen met onder andere Jan gaan we aan de slag om de selectie voor komend seizoen vorm te geven.

Wij zijn als Meerburg-zijnde bijzonder content met de aanstelling van Jan van der Lugt en wensen hem ontzettend veel plezier bij onze mooie vereniging.

TC VV Meerburg

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!