vrijdag, juli 19, 2024
HomeBekerDistrictsbeker groep 2 en 3: stand van zaken

Districtsbeker groep 2 en 3: stand van zaken

-

Groep 2

Poule 1

2/9: Zwammerdam- Overmaas 2-2 (De Groot, Woudenberg), Excelsior’20- Concordia 3-0

9/9: Concordia- Zwammerdam (15.30), Overmaas- Excelsior’20 (15.00)

16/9: Zwammerdam- Excelsior’20 (14.30), Concordia- Overmaas (15.30)

Poule 2

2/9: LYRA- Charlois 1-3, ASC- PGS/Vogel 3-0 (Schouten 2, Schipholt)

9/9: PGS/Vogel- LYRA (15.00), Charlois- ASC (15.00)

16/9: Charlois- PGS/Vogel (15.00), ASC- LYRA (15.00)

Poule 3

2/9: Lugdunum- Blauw Zwart 2-2, Quick Boys 2- ROAC 5-3 (ROAC: Hoogenboom, Van Benten, Van As)

9/9: Blauw Zwart- Quick Boys 2 (14.30), ROAC- Lugdunum (14.30)

16/9: Lugdunum- Quick Boys 2 (14.30), ROAC- Blauw Zwart (17.00)

Poule 5

2/9: SV Aarlanderveen- IJsselmonde (2-1, duel omgedraaid, Poelwijk, Overbeek), Antibarbari 2- Ariston’80 3-3

9/9: Ariston’80- SV Aarlanderveen (14.30), FC IJsselmonde- Antibarbari 2 (17.00)

16/9: Ariston’80- FC IJsselmonde (14.30), SV Aarlanderveen- Antibarbari 2 (17.00)

Poule 7

2/9: HVC’10- DoCoS 3-3 (Verplancke 2, van Schie), Duindorp- Scheveningen 2 3-1

9/9: Scheveningen 2- HVC’10 (11.30), DoCoS- Duindorp (14.30)

16/9: Scheveningen 2- DoCoS (11.30), HVC’10- Duindorp (14.30)

Poule 9

2/9: Haastrecht- Kethel Spaland 0-1, TAVV- Graaf Willem II VAC 1-1 (Van der Hout)

9/9: Kethel Spaland- TAVV (14.30), Graaf WILLEM II VAC- Haastrecht (14.30)

16/9: Haastrecht- TAVV (14.00), Graaf Willem II VAC- Kethel Spaland (14.30)

Poule 12

2/9: Naaldwijk- CKC 1-2, HMSH- Altior 3-4 (Den Haan 2, E. van der Weijden, e.d. HMSH)

9/9: CKC- HMSH (14.45), Altior- Naaldwijk (15.00)

16/9: Naaldwijk- HMSH (14.30), Altior- CKC (15.00)

Poule 15

2/9: Koudekerk- Full Speed 4-1 (Meertens 2, Pennin, e.d. Full Speed), SVS- MVV’27 3-1

9/9: MVV’27- Koudekerk (14.30), Full Speed- SVS (15.00)

16/9: Koudekerk- SVS (14.30), MVV’27- Full Speed (14.30)

Groep 3

Poule 6

2/9: Houtwijk- Warmunda 4-4 (Van Dam, Van Kesteren 2, Van Bentem), Quick Steps- Vredenburch 0-5

9/9: Vredenburch- Houtwijk (14.30), Warmunda- Quick Steps (15.00)

16/9: Quick Steps- Houtwijk (14.30), Warmunda- Vredenburch (15.00)

Poule 7

2/9: NSV’46- Kamerik 4-0 (Disseldorp 2, De Jong, Faheyte), Woerden- Kickers’69 4-1 (Gerard)

9/9: Kamerik- Woerden (14.30), Kickers’69- NSV’46 (14.30)

16/9: Kamerik- Kickers’69 (14.30), Woerden- NSV’46 (14.30)

Poule 9

2/9: Sporting Leiden- SEV 1-4 (Hennekaai), Haagse Hout- ODB 2-2

9/9: SEV- Haagse Hout (14.30), ODB- Sporting Leiden (14.30)

16/9: ODB- SEV (14.30), Sporting Leiden- Haagse Hout (14.30)

Poule 12

2/9: AVV Alphen- WDS 5-1 (Bardan 3, El Hallabi, Dardour), Ommoord- Linschoten 2-7

9/9: WDS- Ommoord (14.30), Linschoten- AVV Alphen (15.00)

16/9: WDS- Linschoten (14.30), Ommoord- AVV Alphen (15.00)

Poule 13

2/9: HDV- Meerburg 1-12 (Van Steen 4, Van Haaster 4, Jasperse 2, F. Hazenberg, Klumperman), GSC ESDO- Te Werve 3-1

9/9: Meerburg- GSC ESDO (14.30), Te Werve- HDV (14.30)

16/9: Te Werve- Meerburg (14.30), HDV- GSC ESDO (14.30)

Poule 19

2/9: Van Nispen- Sportief 3-0 , Siveo’60- Nicolaas Boys 1-0

9/9: Nicolaas Boys- Van Nispen (14.30), Sportief- Siveo’60 (14.30)

16/9: Van Nispen- Siveo’60 (14.30), Nicolaas Boys- Sportief (14.30)

Poule 20

2/9: Rohda’76- LSVV’70 6-6 (Doornenbal 3, Bloemzaad 2, Egberts), Voorschoten’97- Roodenburg 2-1 (V97: Aschman, Van den Berg)

9/9: Roodenburg- Rohda’76 (14.30), LSVV’70- Voorschoten’97 (14.30)

16/9: Roodenburg- LSVV’70 (14.30), Rohda’76- Voorschoten’97 (14.30)

Poule 21

2/9: SJZ- Moerkapelle 4-1, CVC Reeuwijk- SVO Buytenpark 4-2

9/9: SVO Buytenpark- SJZ (14.30), Moerkapelle- CVC Reeuwijk (14.30)

16/9: SJZ- CVC Reeuwijk (14.00), SVO Buytenpark- Moerkapelle (14.30)

Poule 22

2/9: RVC Celeritas- WIK 4-0, Stompwijk’92- Zuid West 3-1

9/9: Zuid West- RVC Celeritas (14.00), WIK- Stompwijk’92 (14.30)

16/9: WIK- Zuid West (14.30), Stompwijk’92- RVC Celeritas (15.00)

Poule 24

2/9: Bernardus- Woubrugge 1-4 (Schalken/ De Groot, Boer 2, Rolfes), Rijnstreek- VEP 0-4

9/9: VEP- Bernardus (14.30), Woubrugge- Rijnstreek vervalt na terugtrekking Rijnstreek

16/9: Rijnstreek- Bernardus (14.30), Woubrugge- VEP (14.30)

Poule 26

2/9: DUNO- Teylingen 1-3 (Van Steijn, Berk, Ritzen), RAS- SJC 2-0

9/9: SJC- DUNO (14.30), Teylingen- RAS (15.00)

16/9: RAS- DUNO (14.30), Teylingen- SJC (17.00)

Poule 28

2/9: MMO- Erasmus 0-5, Wanica Star- Quintus 0-3

9/9: Quintus- MMO (14.30), Erasmus- Wanica Star (14.30)

16/9: MMO- Wanica Star (14.30), Quintus- Erasmus (14.30)

Poule 30

2/9: Floreant- Haz. Boys 2-1 (Swart), Be Fair- ASW 5-1

9/9: Haz. Boys- Be Fair (14.30), ASW- Floreant (14.30)

16/9: ASW- Haz. Boys (14.30), Floreant- Be Fair (14.30)

Poule 31

2/9: FC Oegstgeest- Football Factory 3-1 (FCO: Gianfiglio, Roelen, Elkerbout), REMO- Quick 2-4

9/9: Football Factory- REMO (14.30), Quick- FC Oegstgeest (18.00)

16/9: REMO- FC Oegstgeest (14.30), Football Factory- Quick (14.30)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventueel foutieve aanvangstijden!

Zaterdag de uitslagen en standen en op zondag nog van enkele clubs een verslag!

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read