Vijfde klasse A – Kickers’69 sloot 2024 af met slechts drie punten uit elf gespeelde competitiewedstrijden, maar het nieuwe kalenderjaar leek de Leimuidenaren veel energie te hebben gegeven. In 2025 verzamelde de ploeg reeds zeven punten uit drie wedstrijden en ook afgelopen zaterdag had het er alle schijn van dat de formatie van Angelo Leverock een vervolg aan deze succesreeks zou gaan geven. In de thuiswedstrijd tegen Overschie stapelde Kickers’69 kans op kans, maar het Rotterdamse doelnet werd niet gevonden. De bezoekers waren vlak voor het verstrijken van de reguliere speeltijd wel trefzeker en vertrokken uiteindelijk met de drie punten richting de Maasstad (0-1).
Kickers’69-trainer Angelo Leverock blikte kort na afloop terug op de wedstrijd. Leverock: ,,In het eerste kwartier van de wedstrijd ging het gelijk op, maar daarna namen wij het heft in handen. We kregen veel goede kansen op de 1-0, maar helaas lukte het ons niet om te scoren. In de tweede helft was het eigenlijk hetzelfde verhaal. Volop kansen voor ons, maar geen doelpunten. Een kwartier voor tijd kreeg Overschie een rode kaart, maar ook met een mannetje meer lukte het ons niet om te scoren. In de hectische slotfase kregen ook wij, twee keer zelfs, rood. Kevin Ekelschot en Tijs van der Hoorn moesten het veld verlaten, waardoor we de laatste minuten plots met een speler minder op het veld stonden. Overschie wist van hun mannetje meer wel te profiteren en uit hun enige aanval van de wedstrijd scoorden zij de 0-1. Al met al een heel zure voetbalmiddag voor ons. Erg jammer, want we waren de laatste weken lekker bezig en hadden ook vandaag de wedstrijd met winst moeten afsluiten. Naast deze nederlaag zijn we de komende weken waarschijnlijk ook Kevin en Tijs even kwijt, dus daarom mag je wel spreken van een dubbel verlies. Daarnaast missen we volgende week (op bezoek bij het sterke Ommoord, SN) ook enkele basisspelers vanwege een vakantie, dus dat zal nog even puzzelen worden’’, zo besloot de oefenmeester.
Kickers’69 – Overschie 0-1(0-0). 90. Overschie 0-1
Basisopstelling Kickers’69: Möllers, R. Straathof, Van der Hoorn, Hup, Van der Weijden, B. van Vliet, Roos, Der Thiel, Braakman, Otgaar, Ekelschot.