Selectie SJZ seizoen ’25-’26 zo goed als rond

SJZ doet nog volop mee in de strijd om het kampioenschap in de vierde klasse A en de focus ligt op dat gebied uiteraard. Toch wordt er achter de schermen gewerkt aan de toekomst ofwel hoe ziet de selectie er komend seizoen uit. Hierbij een update vanuit de club waarbij alles wel zoals altijd met enig voorbehoud.

Blijvend: Dave Plooij, Stephan de Boer, Guus de Goede, Caleb van der Helm, Marc Griffioen, Mitchell Hensing, Ricardo Rietkerken, Rick van Hoorn, Oscar Koek, Roger Loos, Marc van der Velde, Niels van der Velde, Daan Hoogbruin, Jari van Kampen, Jay Loomans, Renzo Verhagen, Daan van Rijn, Joey Vink, Jan van Eeden, Jurian de Klerk, Brian Loos, Lars Onderwater, Wouter van Klink, Arjereau Kook, Patrick Ruiten, Niels Roelandse, Siep de Vries, Pim van der Hoeven, Rens de Haas.

Nieuw: Jochem Versteegen, Rijk de Goede, Niek de Heiden, Bas de Heiden, Kees Overdevest, Ties van Rijn, Bas van der Hoeven, Naud van de Bergen, Ben Hoogendoorn, Bas van Dooren, Willem Preys (allen eigen jeugd).

Vertrekt: Bilal el Hallabi (Zwarte Pijl), Jesse Dreef (gestopt)

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!