Sem van Aalst (Koudekerk) gaat stappen vooruit maken

Gisteren werd bekend dat Sem van Aalst (22) volgend seizoen zal uitkomen voor SJC. Momenteel speelt de buitenspeler/ middenvelder nog voor tweedeklasser Koudekerk. Onderstaand het bericht vanuit SJC en tevens sprak onze redactie met de speler die qua niveau enkele stappen vooruit zal gaan zetten.

De hoofdmacht van SJC heeft vanaf de zomer van 2025 de beschikking over Sem van Aalst. De 22-jarige aanvallend ingestelde speler komt over van 2e klasser vv Koudekerk.

Sem kan uit de voeten op de ‘10’, als hangende buitenspeler of de spitspositie. Hij heeft een achtergrond in de jeugd bij o.a. Alphense Boys en ADO Den Haag. Bij Koudekerk 1 is hij overduidelijk een bepalende speler waar hij in 3 seizoenen tijd 2 promoties heeft meegemaakt. Sem is toe aan een uitdaging op een hoger niveau en stond op de radar bij meerdere verenigingen die op divisieniveau spelen. Het sportieve plan en de warme vereniging hebben hem doen besluiten voor SJC te kiezen en in het nieuwe seizoen aan te sluiten bij de eerste selectie.

De TC is verheugd dat Sem bij SJC heeft getekend. Een speler die met zijn dynamiek en balvaardigheid het team meer mogelijkheden geeft. De TC heeft er dan ook alle vertrouwen in dat de samenwerking tussen Sem en SJC een succes gaat worden.

Bron: SJC

Van Aalst: ,,Ik had al eerder contact gehad met Jarno Verweij, mijn vorige trainer bij Koudekerk. Hij wilde graag dat ik zou wachten om keuzes te maken. Er speelde al wel wat en ik voerde enkele goede gesprekken met andere clubs. Op een zeker moment werd bekend dat Verweij naar SJC zou gaan en daar heb ik een eerste gesprek gehad met de TC en zonder Jarno. SJC is een grote club in een dorp en beschikt over een fantastisch mooi, nieuw complex. Ook de vierde divisie speekt mij aan, waarin ze het dit seizoen ook nog eens goed doen. Rond de feestdagen heb ik alles op een rijtje gezet en mijn keuze gemaakt voor de club uit Noordwijk. Ik zag ze voor de winterstop ook al een keer spelen en vooral de hoge intensiteit sprak mij aan.”

,,Mijn beslissing staat volledig los van Koudekerk. Op een zeker moment was ik mijn plezier in het spelletje kwijt en bij Koudekerk heb ik dat plezier weer volledig terug gekregen. Veel vrienden van mij spelen er ook en qua gezelligheid zit je er ook goed. Weliswaar hebben we het lastig in de tweede klasse met slechts een puntje op de teller, maar het is niet per se zo dat we slecht spelen. Ik denk dat we ook zomaar twaalf punten hadden kunnen hebben. We zijn hier niet gek en handhaving zal heel lastig gaan worden. We hebben een overwinning nodig om van daaruit te kijken wat er nog mogelijk is. Ons doel is om richting de twintig punten te gaan. Vast niet genoeg, maar als we degraderen moet dat wel in stijl gebeuren. Het mooie is dat we nog altijd keihard werken, de sfeer uitstekend blijft en dat niemand zal verzaken. De trainingen blijven ook druk bezocht worden. Het heeft tot nu toe ook niet echt mee gezeten. De keuze voor SJC heeft puur met ambitie te maken. Ik wil zien waar mijn plafond ligt. Deze uitdaging ga ik graag aan. Het lijkt me leuk om tegen veel voor mij onbekende clubs te spelen. Dat gaat meer tijd kosten, maar ik zit nog op school en dus kan ik het nu nog combineren. De kogel is door de kerk en ik ga mij nu richten op het trainingskamp naar Mallorca volgende week en dan gaat de focus op Foreholte thuis. Op eigen veld spelen we meestal goed en wie weet start daar de ommekeer in de resultaten.”

Redactie
Redactie
Voor iedere liefhebber van het Leidse regiovoetbal. Leidenamateurvoetbal - sinds 2010

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!