Afgelopen zaterdag speelde SJZ 1 in de 3e ronde van de KNVB beker tegen het roemruchte VUC uit Den Haag. VUC is momenteel koploper in de 1e klasse B dus op voorhand een geduchte tegenstander voor SJZ 1. Na een 1-1 ruststand met een prachtige uitgespeelde gelijkmaker van SJZ gescoord door Bilal El Hallabi werd het klassenverschil in de 2e helft uitgedrukt in een 1-4 overwinning voor VUC. Met opgeheven hoofd kon SJZ afscheid nemen van toernooi om de KNVB beker.
Na afloop was er in een goed gevuld clubhuis, waar supporters van SJZ en van VUC uit Den Haag gezamenlijk gezellig een drankje dronken, de bekendmaking van de speler van maand januari en februari. Deze bekendmaking werd gedaan door Harry de Haas uitbater van café De Babbelaer uit Den Haag en balsponsor van de wedstrijd tegen VUC.
Harry de Haas, in het verleden bekend amateurvoetballer in de Haagse regio en dan met name bij het inmiddels opgeheven TONEGIDO in Voorburg, maakte bekend dat Joey Vink benoemd is tot speler van de maand januari en februari. Als prijs ontving Joey een sportwaardebon gesponsord door JUMBO Jan en Teresa Versluis. De volgende bekendmaking van de speler van maand maart is op 29 maart na afloop van de wedstrijd SJZ – Zevenhoven.