Zaterdag 2C: Langere stop voor Kagia, uitwedstrijden op speeldag 1 voor RCL, DoCoS en UVS

De tweede klasse C herbergt dertien clubs en dat betekent dus dat er elk weekend een club vrij is. Kagia begint met een vrijdag. De Lisserbroekers starten een week later met een derby op eigen veld tegen Van Nispen. Een week later spelen de oranjehemden in het Westland tegen Westlandia. UVS start op vreemde bodem bij DSO, DoCoS reist af naar Delft voor een treffen met Vitesse en RCL speelt in De Zilk tegen Van Nispen.

Op de tweede speeldag komt UVS uit tegen Berkel, RCL ontvangt Vitesse Delft en DoCoS neemt het in Leiden op tegen Te Werve. Een week later, op 9 oktober, gaat UVS naar Hoek van Holland voor een tweestrijd tegen HVC’10 en voor Kagia is het dan de beurt om uit te komen bij Westlandia. Op die derde speeldag mogen we zeker ook uitkijken naar DoCoS versus RCL.

Nog wat krenten uit de pad voor wat betreft de derby’s in de heenronde: RCL- Kagia (23/10), UVS-RCL en Kagia- DoCoS (30/10), Kagia-UVS (6/11) en DoCoS-UVS op 27 november. De vrije weekenden voor UVS, DoCoS en RCL staan respectievelijk gepland voor 16 oktober, 20 november en 22 januari. De laatste derby van het seizoen is ingepland op speeldag 21. Dan is het in De Bloemerd RCL tegen DoCoS.

Het complete programma staat elders op deze website!

 

Redactie
Redactie
Voor iedere liefhebber van het Leidse regiovoetbal. Leidenamateurvoetbal - sinds 2010

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!