Diverse mutaties bij Valken’68: drie nieuwe spelers en een annulering

Bart Duiker en Bas van Delft hebben te kennen gegeven dat ze volgend seizoen voor Valken ’68 gaan uitkomen. Ze kennen elkaar als neven door en door en trekken ook naast het voetbal geregeld met elkaar op. We wensen Bart en Bas heel veel succes volgend seizoen en zijn er van overtuigd dat ook zij prima passen in de visie van de club.

Bart Duiker

Bart is 22 jaar en is zijn voetbalavontuur gestart bij Rijnsburgse Boys. Rond z’n 15e jaar heeft Bart zijn verdere opleiding gevolgd bij ADO Den Haag en Alphense Boys. Hierna is Bart weer teruggekeerd naar Rijnsburgse Boys, alwaar hij al snel toegevoegd werd aan de A-selectie en op z’n 17e zijn debuut maakte. Bart zag echter zijn kansen in de A-selectie verkleinen en heeft nu gekozen voor de overstap naar Valken ’68. Uit de gesprekken bij Valken ’68 heeft Bart een goed beeld gekregen van de club en is van mening dat hij zich voor 100% kan inzetten en dit goed te combineren is met zijn opleiding Social Work in Leiden en met zijn hobby surfen. Bart kan prima uit de voeten in de verdediging en op het middenveld en kijkt er naar uit om volgend seizoen samen met zijn neef Bas uit te komen voor Valken ’68.

Bas van Delft

Bas is 21 jaar en begonnen bij v.v. Katwijk. De laatste jaren van zijn jeugdopleiding heeft Bas gevolgd bij Rijnsburgse Boys. Op dit moment speelt Bas in het 2e elftal van Rijnsburgse Boys op de positie van centrumspits. Bas is 3e jaars student aan de opleiding Bedrijfskunde en in zijn vrije tijd is Bas vaak te vinden in de sportschool. Op de vraag waarom hij de overstap maakt naar Valken ’68 vertelde Bas dat hij het ziet als een stap omhoog en Valken ’68 een fijne club is bij te spelen.

Marvin Lo-Ning-Hing

Marvin (voorhoedespeler) wilde al eerder naar Valken ’68 komen, maar toen was helaas de selectie al compleet. Nu wordt hij met ingang van volgend seizoen toegevoegd aan de selectie. Marvin speelde van z’n 9e tot z’n 14e bij UVS, waarna hij naar DoCoS vertrok. Na 1 seizoen bij de Leidse club heeft hij de overstap gemaakt naar v.v. Katwijk, alwaar hij de verdere jeugdopleiding volgde en later bij de senioren het 2e elftal behaalde. Vorig seizoen keerde Marvin terug naar DoCoS.

Volgend seizoen speelt Marvin dus bij Valken ’68. Zijn drijfveer is om het hoogst mogelijke te bereiken en wederom de bollenstreek sfeer/cultuur mee te maken. De nu nog 22 jarige Marvin (in mei wordt hij 23) is werkzaam als verkoper in een kledingzaak in Amsterdam, maar vanaf september zal hij de opleiding communicatie aan de Hogeschool in Amsterdam gaan volgen. De technische staf en commissie wenst Marvin veel succes met z’n nieuwe studie, maar ook bij zijn nieuwe club Valken ’68.

Luc van der Plas

Enige tijd terug heeft de technische commissie de komst aangekondigd van Luc van der Plas naar Valken ’68. Helaas heeft Luc van zijn sportarts het advies gekregen om te stoppen met voetballen. Doorgaan zou teveel schade veroorzaken. Luc heeft aangegeven om het advies te volgen en heeft zijn komst naar Valken ’68 geannuleerd. Wij vinden dit natuurlijk erg spijtig, maar gezondheid staat altijd voorop.

Wij wensen Luc veel sterkte en geluk en laten hem weten dat hij altijd welkom is op ons sportpark.

TC Valken’68

Foto’s: met dank aan Valken’68

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!