‘Do or die’-weken breken aan voor ASC

Tweede klasse C (zondag)- Dat ASC zondagmiddag na een bezoekje bij HBC zonder resultaat terugkeerde op het eigen Sportpark Overveer, was vooraf al een beetje ingecalculeerd bij de rood-zwarten. De ongenaakbare koploper uit Heemstede won in deze competitie, op één gelijkspel na, al haar wedstrijden en daarnaast kon de lijstaanvoerder bij winst op ASC de kampioensvlag hijsen. De zich dapper verwerende bezoekers maakten beslist geen slechte indruk in de ontmoeting met de koploper, maar konden niet voorkomen dat de gastheren na afloop de champagneflessen mochten ontkurken (4-0).

ASC-verdediger Jeroen van Bergen over het verloop van de wedstrijd: ,,Natuurlijk wisten we vooraf al dat het voor ons geen makkie zou gaan worden, maar we wilden vooral in defensief opzicht goed voor de dag komen. Ik denk dat we in die opzet redelijk geslaagd zijn. Zij kwamen al snel door een wat gelukkige treffer op voorsprong, maar daarna kregen wij via Alex Iliopoulos een grote kans op de gelijkmaker. Zijn doelpoging werd vlak voor of vlak achter de lijn door een HBC-verdediger weggetikt, maar de scheidsrechter stond te ver van de situatie af om het goed te kunnen beoordelen.”

Vervolgend: ,,Vlak voor rust werd het 2-0 en dat weet je dat het in de tweede helft lastig wordt. Na de 3-0 hebben we lang stand weten te houden en vlak voor tijd maakten zij ook nog de 4-0. We hebben zeker geen slecht gevoel aan de wedstrijd overgehouden en dat gevoel kunnen we meenemen naar de laatste drie wedstrijden van het seizoen. Voor ons breken nu de ‘do or die’’-weken aan. Volgende week ontvangen we concurrent ESTO, die drie punten boven ons op de veilige 10e  plaats staan. Daarna gaan we op bezoek bij hekkensluiter Schoten en in de laatste competitiewedstrijd spelen we thuis tegen EMM’21. We zijn dus niet afhankelijk van de concurrentie om ons rechtstreeks veilig te spelen, maar we kunnen ons ook niet meer veroorloven om steekjes te laten vallen. Het is simpel, we moeten drie keer winnen en aan de rit zullen we zien of dat voldoende is voor rechtstreekse handhaving’’, aldus Van Bergen tot besluit.

HBC – ASC  4-0 (2-0).

 

Sem Nazloomian
Sem Nazloomian
Ik wist op mijn 11e jaar dat ik voetbaljournalist wilde worden. Ik heb daarom op de middelbare school de vakken gekozen, die benodigd waren om toegelaten te worden voor de School voor Journalistiek in Utrecht. Ik werd echter uitgeloot voor deze opleiding en besloot daarom om vervroegd in militaire dienst te gaan. Na mijn dienstplicht ben ik nog even bij Defensie gebleven en ben daar uiteindelijk na een slordige 32 jaar vertrokken. Ik ben daar voornamelijk werkzaam geweest in het HR-veld. In 2017 kwam ik in contact met Hennie en ben sindsdien betrokken bij LeidenAmateurVoetbal. Het heeft dus uiteindelijk 43 jaar geduurd alvorens ik over ons geliefde spelletje kon gaan pennen.😊 Moraal van het verhaal? ‘Duurt soms effe, maar het komt goed’ Vriendelijke groeten, Sem

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!