Afgelopen zaterdag prachtige seizoensopener bij TAVV


Eerst voor een geslaagd Groot-TAVV-Gaat-Weer-Beginnen-Ontbijt. Zo’n 75 TAVV’ers trokken de stoute schoenen aan en genoten van het heerlijke ontbijtbuffet dat onze vrijwilligers klaargezet hadden. Onder het genot van verse koffie, croissants, bolletjes en sappies werd de afgelopen vakantie nog eens doorgenomen en werd vooruitgekeken naar een mooi nieuw seizoen.

Daarna konden de dames van Yvonne flink door blijven smeren, want er werd ook nog eens een lunch voor zo’n 250 voetballers, scheidsrechters en toernooi-organisatie van de 0172Sport Cup geserveerd!

Ook de rest van de dag, tijdens en na de strijd om de 0172Sport Cup (die overigens verdiend gewonnen werd door SV Nieuwkoop), bleef de barploeg druk in de weer om de in grote getallen aanwezige spelers, staf en bezoekers van een koel drankje te voorzien.

In de tussentijd werden twee TAVV’ers nog individueel in het zonnetje gezet en mochten Eric van der Hout en Rodney Pater respectievelijk de Gouden Schoen en Gouden Handschoen in ontvangst nemen voor topscorer en beste keeper van onze regio. Nogmaals gefeliciteerd mannen!

Dankzij onze onderhoudsploeg en de schitterende bloeiende hangende plantenbakken van Moes & Tuin zag ons mooie Sportpark Aardam-West er weer als vanouds uit om door een ringetje te halen!

Wat daarbij nog eens extra in het oog sprong waren de nieuwe in clubkleuren gespoten picknicktafels, de nieuwe omroepinstallatie en de nieuwe kassa voor de buitenbar. Ja, ja, TAVV heeft niet stil gezeten deze zomer. Rond een uurtje of zeven sloten we de tap en gingen we meer dan voldaan weer terug naar huis (en door naar de Kermis in Langeraar).

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!