‘Hé Scheids’ Spelregelroulette binnen en buiten de regio

De afgelopen weken waren de twee verenigingsscheidsrechters van FC Oegstgeest, Fons Cornelissen en Jeroen Tillekens, weer op pad en speelden hun spel ‘Hé Scheids’ Spelregelroulette bij clubs binnen en buiten de regio.

In januari waren beide heren te gast in De Bloemerd en speelden met de RCL-clubscheidsrechters het spel. Het werd een gezellige en leerzame avond waar RCL-voorzitter Frits Wentholt duidelijk over is: “We hebben ‘Hé Scheids’ Speltegelroulette bij RCL gehad voor onze scheidsrechters. Het was heel erg leuk! En ook nog leerzaam. Fons en Jeroen zijn enthousiaste en leuke quizmasters, die ook de discussie niet uit de weg gaan. We kunnen het iedereen aanraden, zowel spelers als scheidsrechters hebben een leuke avond waar ze nog wat van opsteken ook.”

In Oegstgeest bij de plaatselijke FC speelden de scheidsrechters en selectiespelers met en tegen elkaar. Heerlijk al die ongezouten meningen die ongedwongen over de roulettetafel werden gegooid, terwijl de fiches in lijn met al die meningen over diezelfde roulettetafel verdeeld werden. Ook in Oegstgeest was het weer een succes en kwamen met name de selectiespelers erachter dat speelregelkennis en fluiten allemaal nog niet zo eenvoudig is.

https://www.fcoegstgeest.nl/1/1193/scheidsrechteravond-met-de-herenselectie/

Maar ook ver buiten onze regio vindt ‘Hé Scheids’ Spelregelroulette al zijn weg, want zelfs in Veenendaal bij VRC werden de scheidsrechters op hun spelregelkennis getest. Ook in Veenendaal liepen de meningen heerlijk uiteen en werden bij het zien van de voetbalfragmenten de fiches geplaatst op ‘Niets aan de hand’ tot en met ‘Strafschop en Rode kaart’. Na de ‘Zonder Respect geen Voetbal’ commercial, werd op verzoek van de organisator door de spelleiders nog een korte cursus ‘Voorkomen van en Omgaan met agressie’ gegeven. Een onderwerp dat gezien het recentelijke incident in Veldhoven super actueel is.

https://www.vv-vrc.nl/vier-nieuwe-verenigingsscheidsrechters-en-een-geslaagde-spelregelavond-bij-vrc/

Aankomende weken wordt ‘Hé scheids’ Spelregelroulette onder andere nog gespeeld in Warmond, Wassenaar, Boskoop, Noorden en Hendrik Ido Ambacht ….

Wil je dat ‘Hé Scheids’ Spelregelroulette ook bij jouw op de club wordt gespeeld of wil je er meer over weten, bel dan met Fons Cornelissen (071-760 00 84 / 06 376 44 398) of mail naar [email protected].

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!