Help FC United, word spelleider

Steun een goed doel en meld je aan als vrijwilliger bij de Stichting Football Club United, Vluchtelingen Vereniging Leiden en omstreken.

FC United is op zoek naar medewerkers die op zondagmiddag leiding kunnen geven tijdens de instuif die de stichting wekelijks organiseert op Sportpark De Voscuyl, de thuishaven van FC Oegstgeest.

De zondagse instuif houdt in dat eenieder die dat wil kan komen voetballen op De Voscuyl, niet alleen asielzoekers en statushouders, maar ook ‘gewone’ regiobewoners. Met het gezamenlijk voetballen op zondagmiddag hopen de initiatiefnemers integratie en verbroedering teweeg te brengen.

Van de vrijwilligers die op zondagmiddag sturing geven aan de instuif wordt verwacht dat zij een aantal spel- en partijvormen kunnen aanreiken en dat zij bereid zijn bij partijtjes te coachen en/of te ‘scheidsrechteren’.

Het complex van FC Oegstgeest gaat zondags om 13.30 uur open en sluit om 16.30 uur. De instuif begint om 14.00 uur en stopt om 16.00 uur. Er kan gebruik worden gemaakt van kleedlokalen. Materiaal (shirts, broekjes, kousen, voetbalschoenen, ballen) is aanwezig.

Dit voetbalproject van FC United biedt elke zondag tientallen vluchtelingen twee uurtjes vrolijke ontspanning en het enthousiasme onder de deelnemers is groot. De vrijwilligers van de stichting ervaren de instuif als een inspirerende en dankbare activiteit.

Kortom: een win-win-situatie op De Voscuyl!

Zie voor meer informatie fcunited.nl

Aanmelden: [email protected]

 

 

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!