Paul Pikaar gestopt bij Sporting Leiden, Ronald Mink staat weer op

Sporting Leiden verloor afgelopen zaterdag kansloos van Blauw Zwart en daardoor kon directe handhaving in de vierde klasse niet worden afgedwongen door de uiteindelijke nummer twaalf van de ranglijst. De Leidse ploeg moet nu op 7 juni winnen in de nacompetitie (van SEP of WDS) om niet af te dalen naar de vijfde klasse. Op zaterdagavond kwam bij het bestuur een bericht binnen van trainer Paul Pikaar, die uiteraard ook werd gedeeld met de spelersgroep.

,,Ik het bestuur geïnformeerd dat ik mijn lopende contract helaas niet uitdien. Op dit moment voel ik niet de juiste chemie om de club de behouden op het huidige niveau. Uiteraard is dit persoonlijk een moeilijk besluit omdat ik het graag met had afgemaakt. en zeker ook volgend seizoen was door gegaan. Echter, clubbelang gaat boven persoonlijk belang en derhalve heb ik dit besluit moeten nemen. Oprecht hoop ik dat dit het juiste effect los maakt en de spelersgroep en andere stafleden de club opnieuw een dienst bewijzen. Op mijn manier heb ik er alles aan gedaan de club te helpen bouwen aan een stabiele toekomst. Helaas is de chemie kennelijk verdwenen maar ik hoop oprecht op een nieuwe wederopstanding. Daar is het om te doen. Ik wens iedereen veel gezondheid en heel veel voetbalplezier toe bij Sporting Leiden. Deze club is het waard.”

Ronald Mink, de assistent-trainer, zal doorschuiven en het laatste duel voor zijn rekening nemen. Vorig seizoen redde Mink en de zijnen het seizoen door de nacompetitie goed af te sluiten.

Redactie
Redactie
Voor iedere liefhebber van het Leidse regiovoetbal. Leidenamateurvoetbal - sinds 2010

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!