Selectie Teylingen is op trainingskamp in Torremolinos

De eerste dag in Torremolinos

Een groot deel van de selectie, vergezeld met een aantal Vrienden van Teylingen, is het kalenderjaar traditioneel gestart op trainingskamp in Spanje.  Dit weekend kunnen jullie in een aantal korte verslagen de beslommeringen teruglezen.

We beginnen echter met een SHOUT OUT naar de kantine- en feestcommissie en de vrijwilligers die daarbij hebben geholpen.  In aanloop naar de feestdagen was ons clubhuis prachtig versierd. Wat straalde het een gezelligheid uit tijdens alle feestdagenactiviteiten. Maar toen wij vrijdagmorgen in aller vroegte verzamelden voor vertrek was ons clubhuis weer opgeruimd en schoongemaakt, klaar voor de tweede seizoenshelft.  Een klasse teamprestatie!!!!

Hebben jullie trouwens de oproep gezien voor een Eventmanager?  Want al die feestjes bij onze club, dat gaat niet vanzelf hé.  Dus ook de coördinatie daaromtrent niet.  Is deze job op jouw lijf geschreven, meld je dan aan!

Terug naar trainingskamp 2025.  Voor het eerst op stap met onze nieuwe trainer Alan Campfens.  Zijn hand was bij het vertrek op Schiphol al merkbaar.   De bus werd voor mijn gevoel geparkeerd ter hoogte van de A4 met een fikse wandeling naar de vertrekhal tot gevolg.  Eenmaal op Schiphol aangekomen zagen we het traditionele beeld. Een overvloed aan voetbalteams die zich klaarmaken voor vertrek naar warmere oorden.

Gelukkig verliep de reis verder als een zonnetje.   O ja, een zonnnetje…..weten jullie nog hoe die eruit ziet?   Wat een verademing, die vitamines die uit de hemel op je neerstralen.   We waren niet de enigen die wilden landen op Malaga.  Drukte in de lucht en op de landingsbaan.   Het eerste rondje dit weekend (in de lucht) was dus van Transavia.

In het hotel was het even wachten op de beschikbaarheid van kamers.  Dus dan maar even een bakkie rondom het zwembad.   Denk je overigens eventjes in.  Je gaat met je partner even lekker naar de zon, hebt je zwembroek aangetrokken en ligt net op je bedje in de zon. Komen er “ineens” een aantal voetbalteams binnenstormen.   Lekker rustaggghhhh.

Na de lunch was het een “relaxed” programma.  Een lange groepswandeling naar de boulevard en het strand.   Je..z..s, in Rome kunnen ze denken dat ze Spaanse trappen hebben.  Nou echt niet, de trapafdeling naar de boulevard, dat zijn pas Spaanse trappen.  Het behoorde allemaal tot de workout van deze middag.  Genietend van de zon en met de nodige pitstops vermaakten wij ons aardig.  Het roemruchte café De Brabander had zich inmiddels verandert in eetcafé Zero Zero.  Maar voor ons gevoel was dat de enige verandering.   De wandeling terug bleek de echte workout, ja ja die Spaanse trappen naar boven……Een taxi voor slecht 5 piek had een beter alternatief geweest.

De avond?   Traditioneel what happens in Torremolinos, stays in Torremolinos.   Uiteraard keken velen in bars naar de WK-dartsfinale.  En daarna……tot morgen!   Met o.a. de wedstrijd tegen sv Loosdrecht op het programma.

Bron: Teylingen (meer foto’s terug te vinden via de website van de Sassenheimers)

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!