Inhaalprogramma met potlood geschreven

De KNVB heeft op ‘Voetbal.nl’ een (voorlopige) ‘voorzet gegeven’ met betrekking tot inhaalduels in de zaterdag- en zondagcompetitie bij de standaard seniorenteams. Het gaat dan om achterstallige wedstrijden, die waar mogelijk weggewerkt zouden kunnen worden.

Het plannen van inhaalduels zou op vrijwillige basis kunnen plaatsvinden. Het zou voor komend weekend gaan om onderstaande duels. VoetbalRotterdam houdt u deze week op de hoogte welke duels van het programma geschrapt worden en welke inderdaad blijven staan.

Hierbij een overzicht van onze regioclubs!

ZATERDAGVOETBAL

  • Tweede divisie: Jong FC Volendam – Quick Boys, TEC Tiel – Katwijk
  • Derde divisie: SteDoCo – VVSB
  • Hoofdklasse A: ARC – Scherpenzeel, Poortugaal – FC Rijnvogels
  • 2C: Kagia – SVC’08, Soccer Boys – Van Nispen
  • 3A: FC Oegstgeest – CVC Reeuwijk (restant 38 min, bij stand 0-1), VVSB – Sporting Leiden, Alphia – Lugdunum
  • 4A: Woubrugge- Koudekerk, Warmunda-Kickers’69

ZONDAGVOETBAL

  • Hoofdklasse A : Alphense Boys – Purmesteijn

De KNVB wacht met een definitief besluit voor de komende weken voor de A-categorie op het debat in de Tweede Kamer van woensdag over de coronamaatregelen en een advies van de VMC, het Voetbal Medisch Centrum.

Redactie
Redactie
Voor iedere liefhebber van het Leidse regiovoetbal. Leidenamateurvoetbal - sinds 2010

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!