Woubrugge laat Kickers’69 terugkomen

Vierde klasse A (zaterdag)- Woubrugge leek op weg naar de vijfde zege van het seizoen, maar de opgebouwde voorsprong kon niet worden vastgehouden. Na de 2-0 kwam Kickers’69 alsnog op 2-2.

De thuisploeg was geruime tijd beter en de 1-0 van Chris Verhoef, weer sterk optredend, was niet verrassend te noemen. Na de pauze tekende de allrounder ook voor de 2-0 en er leek weinig aan de hand. Niets was echter minder waar. Dennis Bos zag zijn ploeg via Milan Otgaar twee keer scoren, waarvan eenmaal vanaf elfmeter. Een puike prestatie van de jongeling aangezien hij normaliter uitkomt in de Onder19.

Al met al duur puntverlies voor Woubrugge dat zevende staat op de ranglijst met drie punten meer dan de formatie uit Leimuiden. Die ploeg speelde echter wel een duel minder. De komende weken lijken pittig te worden voor de ploeg van Barry Buntsma wanneer Meerburg (u), SJZ (t) en Koudekerk (u) aan zullen treden tegen de groenwitten. Woubrugge zal moeten proberen afstand te houden ten opzichte van de ploegen onderin, die zich echter meer en meer gaan roeren.

Redactie
Redactie
Voor iedere liefhebber van het Leidse regiovoetbal. Leidenamateurvoetbal - sinds 2010

Laatste nieuws

Mede mogelijk gemaakt door

Voor de laatste updates!

Volg ons op social media!