Op enkele wedstrijden na, door afgelasting of uitstel, zit de groepsfase er bijna op. Nu het overzicht tot en met de vandaag, zondag 28 augustus, gespeelde wedstrijden. Alle uitslagen, doelpuntenmakers en standen op een rij. Op naar de knock-out fase. Van de resterende wedstrijden zal onze redactie de lezer uiteraard op de hoogte houden.
GROEP 1
Poule 14:
20/08: Teylingen-UVS 1-2 (Van der Vlugt/Van der Plaat, Artimi), Overbos-Hillegom 0-1
24/08: Hillegom-UVS 5-2 (Artimi, Van der Weijden), Teylingen-Overbos 1-2 (J.Zwetsloot)
27/08: UVS-Overbos 8-1 (Van der Plaat 2, Ligtvoet 2, Artimi 2, Van der Weijden, J.Maaskant)
28/08: Hillegom-Teylingen 1-1 (Van der Voort)
1.Hillegom 3-7, 2.UVS 3-6, 3.Overbos 3-3, 4.Teylingen 3-1
Geplaatst: Hillegom en UVS
Poule 15:
20/08: DOSR-CSW 2-4 (Disseldorp 2), Legmeervogels-FC Aalsmeer 1-2
24/08: CSW-Aalsmeer 2-1, Legmeervogels-DOSR 2-2 (Van Diemen, L. van der Meer)
27/08: CSW-Legmeervogels 1-2, Aalsmeer-DOSR 2-0
1.CSW 3-6, 2.FC Aalsmeer 3-6, 3.Legmeervogels 3-4, 4. DOSR 3-1
Geplaatst: CSW en FC Aalsmeer
Poule 23:
20/08: RCL-Alphense Boys 3-2 (Wijnalda 2, Permanand/Mailoa, Facunda) , ROAC-TAVV 1-1 (Van Seggelen/Van de Hoorn)
23/08: TAVV-Alphense Boys 1-3 (Van der Hoorn/Manusama, Mailoa, Krop), RCL-ROAC 4-1 (Sinteur, Wijnalda, Van Bemmel, Scheurwater)/?)
27/08: TAVV-RCL 1-2 (Konings/Wijnalda, Scheurwater)
28/08: Alphense Boys-ROAC 1-1 (Nouwens/Van Seggelen)
1.RCL 3-9, 2.Alphense Boys 3-4, 3.ROAC 3-2, 4. TAVV 3-1
Geplaatst: RCL en Alphense Boys
Poule 24:
20/08: FC Boshuizen-Voorschoten’97 2-0 (Bekooij 2), Valken’68-Foreholte 4-0 (Van Delft 3, Van Rijn)
23/08: FC Boshuizen-Valken’68 1-2 (Noomen/ Van der Bent, Van Rijn), Foreholte-Voorschoten’97 3-2 (V’97: Constancia 2)
27/08: Voorschoten’97-Valken’68 1-3 (Bakker (pen)/ Van Rijn, Van der Bent 2)
28/08: Foreholte-Boshuizen 0-1 (Pengel)
1.Valken’68 3-9, 2.FC Boshuizen 3-6, 3.Foreholte 3-3, 4.Voorschoten’97 3-0
Geplaatst: Valken’68 en FC Boshuizen
Poule 25:
20/08: Meerburg-ARC (wedstrijd is uit programma geschrapt), DoCoS-RVC’33 8-1 (Gezici 2, Elkerbout 2, Van Empel, Jouby, Overvliet, Maaskant)
23/08: RVC’33-ARC 0-2 (Beukenholdt)
27/08: ARC-DoCoS 2-0 (Van Leeuwen, Den Horder)
1.ARC 2-6, 2.DoCoS 2-3, 3.RVC’33 2-0
Geplaatst: ARC en DoCoS
GROEP 2
Poule 5:
20/08: Lugdunum-Quick Steps 1-2 (Schaafstra), Duindorp-FC Rijnland (za) 5-1 (Demirbas)
23/08: Lugdunum-Duindorp 4-2 (De Cler 2, S.Youssef 2), FC Rijnland-Quick Steps 0-4
27/08: Quick Steps-Duindorp 1-3, Rijnland-Lugdunum 3-4 (De Roode 2, Demirbas/A.Atif 2, De Cler, Vrede)
1. Duindorp 3-6, 2.Quick Steps 3-6, 3.Lugdunum 3-6, 4.FC Rijnland 3-0
Geplaatst: Duindorp
Poule 10:
20/08: Roodenburg (za)-Nieuwkoop 6-2 (Khalid 3, Mkadmi 3), Quick Boys 2-Aarlanderveen 10-0 (Paap 3, Gillissen 3, H.van Duijn 3, De Bruin)
23/08: Aarlanderveen-Nieuwkoop 4-4, Roodenburg-Quick Boys 2 0-4 (Houwaart 2, Van Duijn 2)
27/08: Aarlanderveen-Roodenburg uitgesteld, Nieuwkoop-Quick Boys2 1-3(Houwaart, Gillissen 2)
1.Quick Boys 2 3-9, 2.Roodenburg 2-3, 3.Aarlanderveen 2-1, 4. Nieuwkoop 3-1
Geplaatst: Quick Boys 2
Poule 18:
20/08: Alphia-Football Factory 2-0 (Van Leeuwen 2), Floreant-Vredenburch 2-3
23/08: Vredenburch-Football Factory 4-1 , Alphia-Floreant 3-3 (Van Leeuwen 2, De Bruin)
27/08: Vredenburch-Alphia 2-4 (Van Leeuwen 2, De Bruin 2), Football Factory- Floreant 0-1
1.Alphia 3-7, 2.Vredenburch 3-6, 3.Floreant 3-1, 4.Football Factory 3-0
Geplaatst: Alphia
Poule 21:
20/08: Hazerswoudse Boys-FC Rijnvogels 2 1-5 (Louwers/ Dijk 3, Acrif, Van Kruistum), Koudekerk-vv Leiden 2-2 (Mansoor, Biya/Boot, Schreuder)
23/08: Hazerswoudse Boys-Koudekerk 0-4 (De Schepper, De Groot, Blijleven, Vogels), Leiden-FC Rijnvogels 2 3-2 (VV Leiden: Devilee, Lakhal, Dieke/L.Heemskerk 2)
27/08: FC Rijnvogels 2-Koudekerk 4-0 (Dijk, Heemskerk, Houwer, Ko), Leiden-Hazerswoudse Boys 3-1 (Bakker 2, Middelkoop/ Van Wetten)
1.VV Leiden 3-7, 2.FC Rijnvogels 2 3-6, 3.Koudekerk 3-4, 4.Hazerswoudse Boys 3-0
Geplaatst: VV Leiden
Poule 26:
20/08: Zevenhoven-Van Nispen 1-1, NSV’46-Kagia 0-2 (Imanse, Van Kesteren)
23/08: Zevenhoven-NSV’46 1-4, Kagia-Van Nispen 2-1 (Schaap, T.Sluijmer)
27/08: Kagia-Zevenhoven 3-0 (Ligtenberg 2, Schaap), Van Nispen-NSV’46 2-3
1.Kagia 3-9, 2.NSV’46 3-6, 3. Van Nispen 3-1, 4. Zevenhoven 3-1
Geplaatst: Kagia
Poule 29:
20/08: GDA-Oegstgeest (donderdag 18/08, 2-2, Den Hollander 2), PGS/Vogel-Quintus 2-0
23/08: GDA-PGS/Vogel 0-2, Quintus-Oegstgeest 0-1 (Van Tulder)
27/08: Oegstgeest-PGS/Vogel 1-3 (Leeuwenburg), Quintus-GDA 0-2
1.PGS/Vogel 3-9, 2. GDA 3-4, 3.Oegstgeest 3-4, 4.Quintus 3-0
Geplaatst: PGS/Vogel
Poule 35:
20/08: Sportief-VVSB (za) 9-1 (Heemskerk), Siveo’60-Haagse Hout 0-1
23/08: Sportief-Siveo’60 2-3, Haagse Hout-VVSB(zat) 2-0
27/08: VVSB(zat)-Siveo’60 2-2 (Taskin, Schrooder), Haagse Hout-Sportief 2-0
1.Haagse Hout 3-9 , 2. Siveo’60 3-4, 3. Sportief 3-3, 4. VVSB (za) 3-1
Geplaatst: Haagse Hout
Poule 36:
20/08: Zwammerdam-Dilettant (verplaatst naar 30/08), Woubrugge-Rijnstreek 8-1 (E.Buntsma 3, Van der Kolk 2, Hu, Petri, T.Buntsma)
23/08: Zwammerdam-Woubrugge 4-2 (L.Kremer/J.Bons De Bruin, Van Delft/ E. Buntsma 2), Rijnstreek-Dilettant 1-7
27/08: Rijnstreek-Zwammerdam 2-8 (Van Delft 2, Bergshoeff 2, J.Bons 3, S.Schmand) , Dilettant-Woubrugge 10-2 (Ras 2)
1.Dilettant 2-6, 2.Zwammerdam 2-6, 3.Woubrugge 3-3, 4.Rijnstreek 3-0
30/08: Zwammerdam-Dilettant (20.00)
Poule 37:
20/08: SEV-LSVV’70 3-4 (Petersen 2, Stjepanovic, Van Kessel), Hercules-UDO 3-0
23/08: SEV-Hercules 3-0, UDO-LSVV’70 0-1 (De Groot)
27/08: LSVV’70-Hercules 2-5 (Jansen, Guffens), UDO-SEV 0-4
1.SEV 3-6, 2.Hercules 3-6, 3.LSVV’70 3-6, 4.UDO 3-0
Geplaatst: SEV
Poule 42:
21/08: CKC-Floreant 7-0, Stolwijk-MMO 6-4 (T.Disseldorp 3, De Vlieger)
23/08: Floreant-MMO 8-1 (Vlieger), Stolwijk-CKC 3-4
28/08: MMO-CKC 0-1, Floreant-Stolwijk 2-3
1.CKC 3-9, 2.Stolwijk 3-6, 3.Floreant 3-3, 4. MMO 3-0
Geplaatst: CKC
Poule 43:
21/08: Bodegraven-Altior 2-3, Hillegersberg-WVC afgelast
23/08: Bodegraven-Hillegersberg 1-2, WVC-Altior 0-3
28/08: WVC-Bodegraven 2-2 (Wenink, Verdel), Altior-Hillegersberg 4-4
1.Altior 3-7, 2.Hillegersberg 2-4, 3.WVC 2-1, 4.Bodegraven 3-1
Altior geplaatst
Poule 44:
Quick 2-ODB 3-2, FC Rijnland (zo)- Toofan 2-0 (Van Noort, De Haas)
23/08: Toofan-ODB 2-3, Quick 2-Rijnland 2-2 (Kromwijk, Van Leeuwen)
28/08: ODB-Rijnland 1-1 (De Bolster), Toofan-Quick 2 0-4
1.Quick 2 3-7, 2. FC Rijnland 3-5, 3. ODB 3-4, 4. Toofan 3-0
Quick 2 geplaatst
Poule 45:
BZC/Zuiderpark-WIK 3-2, De Ster-ASC afgelast
23/08: WIK-ASC 1-3 (Rousseau, Akkermans,eigen doel WIK) BZC/Zuiderpark-De Ster 0-2
28/08: ASC-BZC/Zuiderpark 3-2 (Rousseau 2, Rutte), WIK-De Ster 0-5
1.De Ster 2-6, 2.ASC 2-6, 3. BZC/Zuiderpark 3-3, 4.WIK 3-0
Poule 47:
ASW-Haastrecht 2-3, Kickers’69-Slikkerveer afgelast
23/08: ASW-Kickers’69 1-0, Slikkerveer-Haastrecht 3-1
28/08: Haastrecht-Kickers’69 3-4 (Van de Hoorn, Bakker, Van Vliet, Straathof), Slikkerveer-ASW 2-3
1.ASW 3-6, 2. Slikkerveer 2-3, 3.Kickers’69 2-3, 4.Haastrecht 3-3
Poule 48:
Bernardus-ESTO 0-2, SJZ-Zoetermeer 0-7
23/08: Bernardus-SJZ 1-5 ( SJZ: Willemse 3, Versteegen, Griffioen), Zoetermeer-ESTO 6-0
28/08: ESTO-SJZ 3-2 (Willemse, H.Coret), Zoetermeer-Bernardus 1-1 (Schinagl)
1.Zoetermeer 3-7, 2.ESTO 3-6, 3.SJZ 3-3, 4.Bernardus 3-1
Geplaatst: Zoetermeer
Poule 50:
SV Madestein-Leidsche Boys 0-0
23/08: Voorschoten’97-Leidsche Boys 6-0 (Van den Berg 2, Kloeke, Witsmeer, Kers, Hilders), Madestein-HVV 0-3 (buiten mededinging)
28/08: Voorschoten’97-Madestein 4-3 (Kloeke, Van den Berg 2, Nikic), Leidsche Boys-HVV 0-2 (buiten mededinging)
1.Voorschoten’97 2-6, 2.SV Madestein 2-1, 3. Leidsche Boys 2-1
Geplaatst: Voorschoten’97 (zo)
Poule 53:
Van Nispen-Graaf Willem II VAC 2-1, VVSB 2-Roodenburg (zo) 12-0 (Schell 5, Schouten 3, Menken 2, Hogenboom, Van Wieringen)
23/08: Van Nispen-VVSB 2 0-4 (Schell 2, Aartman, e.d Van Nispen), Roodenburg-Graaf Willem II VAC 0-10
28/08: Graaf Willem II VAC-VVSB 2 1-1 (Immerzeel), Roodenburg-Van Nispen 0-8
1. VVSB 2 3-7, 2. Van Nispen 3-6, 3.Graaf Willem II VAC 3-4, 4. Roodenburg (zo) 3-0
VVSB 2 geplaatst
Poule 54:
NOC/Kralingen-Besiktas 4-0, avv Alphen-Pretoria 2-1 (De Vries, Barraki)
23/08: Pretoria-Besiktas 5-1, NOC/Kralingen-avv Alphen 3-6 (Alla 3, De Vries 1, Latifi 1, Fennich 1)
28/08: Pretoria-NOC/Kralingen 2-6, Besiktas-avv Alphen 2-5 (Alla 2, El Bouny, Fennich 2)
1.avv Alphen 3-9, 2.NOC/Kralingen 3-6, 3. Pretoria 3-3, 4.Besiktas 3-0
Geplaatst: avv Alphen
Poule 56:
ESDO-SVH 4-0, Escamp-Stompwijk’92 0-2 (Ammerlaan, Biegel Esteves)
23/08: Stompwijk’92-GSC ESDO 2-6 (Ammerlaan, Winter), SVH-Escamp HSV 2-1
28/08: Stompwijk-SVH 9-0 (Van der Linden 2, Geus 3, Ammerlaan 2, Luchtigheid, Biegel), GSC ESDO-Escamp HSV 3-0
1.ESDO 3-9, 2.Stompwijk’92 3-6, 3.SVH 3-3, 4. Escamp 3-0
Geplaatst: ESDO
Poule 59:
REMO-GOL Sport 4-1, HDV-Warmunda 2-4 (Esman 2, Kramer, Rajabzadah), HDV teruggetrokken
23/08: Warmunda-GOL Sport 2-2 (Van Noort, Van Winsen)
28/08: Warmunda-REMO 1-0 (Van Winsen)
1.Warmunda 2-4, 2.REMO 2-3, 3.GOL Sport 2-1
Geplaatst: Warmunda
Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Melden van een foutje mag altijd!