Wekelijks plaatst onze redactie het programmaboekje. Dat zal zo blijven tot het einde van het seizoen. Daarnaast brengt onze redactie wekelijks in kaart tegen wie regioclubs nog dienen te spelen en ook tegen wie concurrenten nog moeten uitkomen. Het gaat daarbij om een overzicht van clubs die er nog toe doen in de titelrace, om een periodetitel mee spelen of strijden tegen degradatie. Wekelijks wordt de lijst aangepast en indien nodig aangevuld. Zo blijft u na elk gespeelde competitieronde op de hoogte van de ontwikkelingen.
Zaterdag
Hoofdklasse B
FC Rijnvogels (22-29)
Thuis: ASWH (2 mei)
Uit: Katwijk (18 april), Smitshoek (25 april), Zwaluwen (9 mei)
SHO (22-23)
Thuis: Spijkenisse (18 april), Katwijk (9 mei)
Uit: Kloetinge (25 april),Smitshoek (2 mei)
Xerxes/DZB (22-22)
Thuis: ASWH (25 april), Quick Boys (2 mei)
Uit: Ter Leede (18 april), Noordwijk (9 mei)
Eerste klasse B
Valken’68 (22-28)
Thuis: Deltasport (18 april), Voorschoten’97 (9 mei)
Uit: ARC (25 april), Forum Sport (2 mei)
Nootdorp (22-27)
Thuis: Zwaluwen’30 (25 april), Swift (9 mei)
Uit: ARC (18 april), Voorschoten’97 (2 mei)
Forum Sport (22-26)
Thuis: GHC (25 april), Valken’68 (2 mei)
Uit: HBOK (18 april), Zwaluwen’30 (9 mei)
ARC (22-25)
Thuis: Nootdorp (18 april), Valken’68 (25 april), Deltasport (9 mei)
Uit: Swift (2 mei)
Voorschoten’97 (22-23)
Thuis: HVC’10 (25 april), Nootdorp (2 mei)
Uit: Zwaluwen’30 (18 april), Valken’68 (9 mei)
DSO (22-20)
Thuis: Sportlust’46 (18 april), Haaglandia (9 mei)
Uit: Swift (25 april), GHC (2 mei)
GHC (22-18)
Thuis: Haaglandia (18 april), DSO (2 mei)
Uit: Forum Sport (25 april), HBOK (9 mei)
HBOK (22-17)
Thuis: Forum Sport (18 april), GHC (9 mei)
Uit: Deltasport (25 april), Sportlust’46 (2 mei)
Tweede klasse C
BVCB (22-39)
Thuis: CWO (18 april), Soccer Boys (9 mei)
Uit: VDL (25 april), Be Fair (2 mei)
Vitesse Delft (22-38)
Thuis: Monster (2 mei)
Uit: Soccer Boys (18 april), Be Fair (25 april), SVC’08 (9 mei)
RCL (22-36)
Thuis: MVV’27 (25 april), Westlandia (9 mei)
Uit: Die Haghe (18 april), Lyra (2 mei)
SVC’08 (22-36)
Thuis: Be Fair (18 april), Vitesse Delft (9 mei)
Uit: Westlandia (25 april), Soccer Boys (2 mei)
VDL (22-36)
Thuis: BVCB (25 april), MVV’27 (2 mei)
Uit: DWO (18 april), Die Haghe (9 mei)
Derde klasse A
SEV (22-55)
Thuis: Roodenburg (2 mei)
Uit: Gouda (18 april), Kagia (25 april), Oegstgeest (9 mei)
UVS (22-50)
Thuis: Zwammerdam (25 april), BSC’68 (9 mei)
Uit: LSVV’70 (18 april), DoCoS (2 mei)
Koudekerk (22-50)
Thuis: WDS (18 april), Gouda (9 mei)
Uit: Floreant (25 april), Kagia (2 mei)
Floreant (22-46)
Thuis: Koudekerk (25 april), Zwammerdam (2 mei)
Uit: CVC Reeuwijk (18 april), LSVV’70 (9 mei)
BSC’68 (22-23)
Thuis: Oegstgeest (25 april), LSVV’70 (2 mei)
Uit: Roodenburg (18 april), UVS (9 mei)
CVC Reeuwijk (22-21)
Thuis: Floreant (18 april), DoCoS (9 mei)
Uit: LSVV’70 (25 april), WDS (2 mei)
Gouda (22-18)
Thuis: SEV (18 april), Oegstgeest (2 mei)
Uit: WDS (25 april), Koudekerk (9 mei)
Roodenburg (22-17)
Thuis: BSC’68 (18 april), Kagia (9 mei)
Uit: DoCoS (25 april), SEV (2 mei)
Vierde klasse A
Lugdunum (22-56)
Thuis: Leidsche Boys (2 mei)
Uit: VV Leiden (18 april), Football Factory (25 april), Wilhelmus (9 mei)
Hazerswoudse Boys (22-55)
Thuis: Leidsche Boys (25 april), Warmunda (2 mei)
Uit: FC Boshuizen (18 april), Haagse Hout (9 mei)
VVSB (22-52)
Thuis: Blauw Zwart (25 april), FC Boshuizen (2 mei)
Uit: Haagse Hout (18 april), KSD/Marine (9 mei)
Vierde klasse C
NSV’46 (22-57)
Thuis: Woubrugge (25 april), NiTA (2 mei)
Uit: DOSR (18 april), KDO (9 mei)
Woubrugge (22-54)
Thuis: Nieuwkoop (18 april), Sportief (9 mei)
Uit: NSV’46 (25 april), Alphia (2 mei)
NiTA (22-52)
Thuis: DOSR (25 april), Nieuwkoop (9 mei)
Uit: Aarlanderveen (18 april), NSV’46 (2 mei)
Nieuwkoop (22-51)
Thuis: Siveo’60 (25 april), Aarlanderveen (2 mei)
Uit: Woubrugge (18 april), NiTA (9 mei)
Zondag
Eerste klasse B
FC Boshuizen (22-38)
Thuis: VELO (26 april), cvv Zwervers (3 mei)
Uit: HMSH (19 april), Xerxes/DZB (10 mei)
Tweede klasse C
Wilhelmus (22-44)
Thuis: BMT (19 april), VUC (10 mei)
Uit: TAC’90 (26 april), Concordia (3 mei)
TAC’90 (22-42)
Thuis: Wilhelmus (26 april), HVV (10 mei)
Uit: FC Lisse (19 april), BMT (3 mei)
VUC (22-40)
Thuis: ROAC (26 april), Schipluiden (3 mei)
Uit: Delft (19 april), Wilhelmus (10 mei)
Foreholte (22-40)
Thuis: GSC ESDO (26 april), Delft (3 mei)
Uit: Den Hoorn (19 april), RKDEO (10 mei)
Derde klasse A
DOSR (22-39)
Thuis: Alkmania (19 april), ASC (10 mei)
Uit: Van Nispen (26 april), MMO (3 mei)
Van Nispen (22-36)
Thuis: DOSR (26 april), Nicolaas Boys (3 mei)
Uit: Hillegom (19 april), SJZ (10 mei)
Meerburg (22-35)
Thuis: Teylingen (26 april), SJZ (3 mei)
Uit: Voorschoten’97 (19 april), UDO (10 mei)
Voorschoten’97 (22-35)
Thuis: Meerburg (19 april), MMO (10 mei)
Uit: Kickers’69 (26 april), GOL Sport (3 mei)
MMO (22-35)
Thuis: GOL Sport (26 april), DOSR (3 mei)
Uit: Teylingen (19 april), Voorschoten’97 (10 mei)
Nicolaas Boys (22-27)
Thuis: Kickers’69 (19 april), Alkmania (10 mei)
Uit: UDO (26 april), Van Nispen (3 mei)
Alkmania (22-26)
Thuis: ASC (26 april), Hillegom (3 mei)
Uit: DOSR (19 april), Nicolaas Boys (10 mei)
SJZ (22-23)
Thuis: UDO (19 april), Hillegom (26 april), Van Nispen (10 mei)
Uit: Meerburg (3 mei)
UDO (22-20)
Thuis: Nicolaas Boys (26 april), Meerburg (10 mei)
Uit: SJZ (19 april), Kickers’69 (3 mei)
GOL Sport (22-18)
Thuis: Voorschoten’97 (3 mei)
Uit: ASC (19 april), MMO (26 april), Teylingen (10 mei)
Kickers’69 (22-18)
Thuis: Voorschoten’97 (26 april), UDO (3 mei)
Uit: Nicolaas Boys (19 april), Hillegom (10 mei)
ASC (22-15)
Thuis: GOL Sport (19 april), Teylingen (3 mei)
Uit: Alkmania (26 april), DOSR (10 mei)
Vierde klasse A
Hillegersberg (25-51)
Thuis: Bodegraven (19 april), Warmunda (10 mei)
Uit: ASW (3 mei)
FC Rijnland (25-48)
Thuis: Altior (19 april), Roodenburg (3 mei)
Uit: Stolwijk (10 mei)