Het zit er bijna op voor de meeste clubs. Het gros speelt nog een wedstrijd en is dan klaar. Of de nacompetitie start voor een plek in een hogere klasse of juist om noodgedwongen lager te gaan spelen. Een laatste overzicht van het programma van de reguliere competitie.
Hoofdklasse B
ZATERDAG
Hoofdklasse B
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016        Deltasport            Quick Boys
14/05/2016        Haaglandia           Hoek
14/05/2016        Noordwijk            ASWH
14/05/2016        Rijnvogels            Zwaluwen
14/05/2016        Spijkenisse           Ter Leede
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â Sportlust ’46Â Â Â Â Â Â Â Â Heinenoord
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â XerxesDZBÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Jodan Boys
Eerste klasse B
Speeldag 26, periode 3
14/05/2016    ARC                             Zwaluwen ’30
14/05/2016    ‘s Gravenzande         Argon
14/05/2016    Forum Sport             CSW
14/05/2016    Valken ’68                 Neptunus-Sch.
14/05/2016    Volendam                  Vitesse Delft
14/05/2016    Voorschoten ’97        Nootdorp
14/05/2016    WV-HEDW                Alexandria ’66
Tweede klasse C
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â DSOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â HVC ’10
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â GHCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â KMD
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â RCLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Westlandia
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â SEVÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â SVC ’08
14/05/2016        SC Monster          Be Fair
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â UVSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â LYRA
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â VDLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â TAVV
Derde klasse A
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â BSC ’68Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Kagia
14/05/2016        CVC Reeuwijk      Floreant
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â DWOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DoCoS
14/05/2016        Hazersw. Boys     Rohda ’76
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â NSV ’46Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Lugdunum
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â WDSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Koudekerk
14/05/2016        Zwammerdam     Oegstgeest
Vierde klasse A
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016        Blauw Zwart         Oosterheem
14/05/2016        Boshuizen            Haagse Hout
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â LSVV ’70Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Wassenaar
14/05/2016        Leiden                 Leidsche Boys
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â UDOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Roodenburg
14/05/2016        Wilhelmus           Football Factory
Vierde klasse C
Speeldag 26, periode 3
14/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Nieuwkoop
14/05/2016        Gouda   Vrij
14/05/2016        Kamerik                Siveo ’60
14/05/2016        Linschoten           Sportief
14/05/2016        Moerkapelle        Woubrugge
14/05/2016        Oudewater           Alphia
14/05/2016        Rijnstreek            Aarlanderveen
ZONDAG
Eerste klasse B
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â DRLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â IFC
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â GDAÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â VOC
16/05/2016        Olympia                  VELO
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â PFCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Poortugaal
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â SJCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Wat. Veld/GONA
16/05/2016        CVV Zwervers      TAC ’90
Tweede klasse C
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016        Delft                      Foreholte
16/05/2016        FC Lisse                RKDEO
16/05/2015Â Â Â Â Â Â Â Â GSC ESDOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DOSR
16/05/2016        Hillegom               BMT
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â HVVÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Voorschoten’97
16/05/2016        Laakkwartier        ROAC
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â VUCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Wilhelmus
Derde klasse A
Speelronde 30, periode 2
16/05/2016        Alphen                  Nicolaas Boys
16/05/2016        Bernardus             ASC
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â Gr. Willem/VACÂ Â Stompwijk
16/05/2016Â Â Â Â Â Â Â Â MMOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Altior
16/05/2016        Meerburg            UDO
16/05/2016        Van Nispen          WVC
16/05/2016        Teylingen             Rijnland
16/05/2016        Vrij         SJZ
Vierde klasse A
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016      Houtwijk              Kickers ’69
16/05/2016      Leidsche Boys     WIK
16/05/2016     Oosterheem        Escamp
16/05/2016     Roodenburg        SVH
16/05/2016      Toofan                 Oranjeplein-Pd
16/05/2016    Wanica Star         Delfia
16/05/2016    Wassenaar           Warmunda