Komend weekend is er een summier inhalprogramma. Maar dat is stilte voor de storm. Daarna gaan de finales worden gespeeld en vanaf nu zal onze redactie het programmaboekje per klasse delen tot en met het laatste programma. Wekelijks zal het programmaboekje dus slinken en zal de spanning oplopen. Nu een eerste blik op het programma van 26 maart tot en met 15 mei!
Hoofdklasse B
Inhaal
26/03/2016 Zwaluwen XerxesDZB (P2R17)
26/03/2016 Deltasport Sportlust’46 (P3R18)
Speelronde 21, periode 3
02/04/2016 ASWH Zwaluwen
02/04/2016 Deltasport XerxesDZB
02/04/2016 Haaglandia Heinenoord
02/04/2016 Noordwijk Ter Leede
02/04/2016 Rijnvogels Quick Boys
02/04/2016 Spijkenisse Hoek
02/04/2016 Sportlust ’46 Jodan Boys
Speelronde 22, periode 3
09/04/2016 ASWH Sportlust ’46
09/04/2016 Heinenoord Deltasport
09/04/2016 Hoek XerxesDZB
09/04/2016 Jodan Boys Spijkenisse
09/04/2016 Quick Boys Haaglandia
09/04/2016 Ter Leede Rijnvogels
09/04/2016 Zwaluwen Noordwijk
Speelronde 23, periode 3
23/04/2016 Deltasport Jodan Boys
23/04/2016 Haaglandia Ter Leede
23/04/2016 Hoek Quick Boys
23/04/2016 Rijnvogels Noordwijk
23/04/2016 Spijkenisse Heinenoord
23/04/2016 Sportlust ’46 Zwaluwen
23/04/2016 XerxesDZB ASWH
Speelronde 24, periode 3
30/04/2016 ASWH Deltasport
30/04/2016 Heinenoord XerxesDZB
30/04/2016 Jodan Boys Quick Boys
30/04/2016 Noordwijk Spijkenisse
30/04/2016 Rijnvogels Sportlust ’46
30/04/2016 Ter Leede Hoek
30/04/2016 Zwaluwen Haaglandia
Speelronde 25, periode 3
07/05/2016 ASWH Rijnvogels
07/05/2016 Heinenoord Noordwijk
07/05/2016 Hoek Deltasport
07/05/2016 Jodan Boys Haaglandia
07/05/2016 Quick Boys XerxesDZB
07/05/2016 Ter Leede Sportlust ’46
07/05/2016 Zwaluwen Spijkenisse
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016 Deltasport Quick Boys
14/05/2016 Haaglandia Hoek
14/05/2016 Noordwijk ASWH
14/05/2016 Rijnvogels Zwaluwen
14/05/2016 Spijkenisse Ter Leede
14/05/2016 Sportlust ’46 Heinenoord
14/05/2016 XerxesDZB Jodan Boys
Eerste klasse B
Speeldag 21, periode 3
02/04/2016 ARC Neptunus-Sch.
02/04/2016 ‘s Gravenzande Alexandria ’66
02/04/2016 Forum Sport Nootdorp
02/04/2016 Valken ’68 CSW
02/04/2016 Voorschoten ’97 Vitesse Delft
02/04/2016 WV-HEDW Volendam
02/04/2016 Zwaluwen ’30 Argon
Speeldag 22, periode 3
09/04/2016 Alexandria ’66 Forum Sport
09/04/2016 Argon ARC
09/04/2016 CSW Volendam
09/04/2016 Neptunus-Sch. ‘s Gravenzande
09/04/2016 Nootdorp WV-HEDW
09/04/2016 Vitesse Delft Valken ’68
09/04/2016 Zwaluwen ’30 Voorschoten ’97
Speeldag 23, periode 3
23/04/2016 CSW Alexandria ’66
23/04/2016 ‘s Gravenzande ARC
23/04/2016 Forum Sport Neptunus-Sch.
23/04/2016 Valken ’68 Nootdorp
23/04/2016 Volendam Zwaluwen ’30
23/04/2016 Voorschoten ’97 Argon
23/04/2016 WV-HEDW Vitesse Delft
Speeldag 24, periode 3
30/04/2016 ARC Valken ’68
30/04/2016 Argon Forum Sport
30/04/2016 ‘s Gravenzande Voorschoten ’97
30/04/2016 Neptunus-Sch. CSW
30/04/2016 Nootdorp Volendam
30/04/2016 Vitesse Delft Alexandria ’66
30/04/2016 Zwaluwen ’30 WV-HEDW
Speeldag 25, periode 3
07/05/2016 Alexandria ’66 Volendam
07/05/2016 Argon Valken ’68
07/05/2016 CSW WV-HEDW
07/05/2016 Neptunus-Sch. Voorschoten ’97
07/05/2016 Nootdorp ARC
07/05/2016 Vitesse Delft Forum Sport
07/05/2016 Zwaluwen ’30 ’s Gravenzande
Speeldag 26, periode 3
14/05/2016 ARC Zwaluwen ’30
14/05/2016 ‘s Gravenzande Argon
14/05/2016 Forum Sport CSW
14/05/2016 Valken ’68 Neptunus-Sch.
14/05/2016 Volendam Vitesse Delft
14/05/2016 Voorschoten ’97 Nootdorp
14/05/2016 WV-HEDW Alexandria ’66
Tweede klasse C
Inhaal
26/03/2016 TAVV HVC’10 (P2R15)
26/03/2016 Be Fair SVC’08 (P3R18)
Speelronde 21, periode 3
02/04/2016 DSO SC Monster
02/04/2016 GHC LYRA
02/04/2016 RCL HVC ’10
02/04/2016 SEV TAVV
02/04/2016 SVC ’08 Westlandia
02/04/2016 UVS Be Fair
02/04/2016 VDL KMD
Speelronde 22, periode 3
09/04/2016 Be Fair VDL
09/04/2016 HVC ’10 GHC
09/04/2016 KMD SC Monster
09/04/2016 LYRA DSO
09/04/2016 SVC ’08 UVS
09/04/2016 TAVV RCL
09/04/2016 Westlandia SEV
Speelronde 23, periode 3
23/04/2016 DSO Be Fair
23/04/2016 GHC TAVV
23/04/2016 KMD HVC ’10
23/04/2016 RCL SEV
23/04/2016 SC Monster SVC ’08
23/04/2016 UVS Westlandia
23/04/2016 VDL LYRA
Speelronde 24, periode 3
30/04/2016 Be Fair HVC ’10
30/04/2016 LYRA SC Monster
30/04/2016 RCL UVS
30/04/2016 SEV VDL
30/04/2016 SVC ’08 DSO
30/04/2016 TAVV KMD
30/04/2016 Westlandia GHC
Speelronde 25, periode 3
07/05/2016 Be Fair GHC
07/05/2016 HVC ’10 SC Monster
07/05/2016 KMD DSO
07/05/2016 LYRA SEV
07/05/2016 SVC ’08 RCL
07/05/2016 TAVV UVS
07/05/2016 Westlandia VDL
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016 DSO HVC ’10
14/05/2016 GHC KMD
14/05/2016 RCL Westlandia
14/05/2016 SEV SVC ’08
14/05/2016 SC Monster Be Fair
14/05/2016 UVS LYRA
14/05/2016 VDL TAVV
Derde klasse A
Speelronde 21, periode 3
02/04/2016 CVC Reeuwijk Oegstgeest
02/04/2016 DWO Kagia
02/04/2016 Hazersw. Boys Lugdunum
02/04/2016 Koudekerk Rohda ’76
02/04/2016 NSV ’46 BSC ’68
02/04/2016 WDS Floreant
02/04/2016 Zwammerdam DoCoS
Speelronde 22, periode 3
09/04/2016 DoCoS NSV ’46
09/04/2016 Floreant Hazersw. Boys
09/04/2016 Kagia CVC Reeuwijk
09/04/2016 Koudekerk DWO
09/04/2016 Lugdunum Zwammerdam
09/04/2016 Oegstgeest BSC ’68
09/04/2016 Rohda ’76 WDS
Speelronde 23, periode 3
23/04/2016 BSC ’68 Koudekerk
23/04/2016 CVC Reeuwijk DoCoS
23/04/2016 DWO Rohda ’76
23/04/2016 Hazersw. Boys WDS
23/04/2016 NSV ’46 Kagia
23/04/2016 Oegstgeest Lugdunum
Speelronde 24, periode 3
30/04/2016 DoCoS BSC ’68
30/04/2016 Floreant Oegstgeest
30/04/2016 Hazersw. Boys DWO
30/04/2016 Kagia Lugdunum
30/04/2016 Koudekerk NSV ’46
30/04/2016 Rohda ’76 Zwammerdam
30/04/2016 WDS CVC Reeuwijk
Speelronde 25, periode 3
07/05/2016 DoCoS WDS
07/05/2016 Floreant DWO
07/05/2016 Kagia Zwammerdam
07/05/2016 Koudekerk Hazersw. Boys
07/05/2016 Lugdunum BSC ’68
07/05/2016 Oegstgeest NSV ’46
07/05/2016 Rohda ’76 CVC Reeuwijk
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016 BSC ’68 Kagia
14/05/2016 CVC Reeuwijk Floreant
14/05/2016 DWO DoCoS
14/05/2016 Hazersw. Boys Rohda ’76
14/05/2016 NSV ’46 Lugdunum
14/05/2016 WDS Koudekerk
14/05/2016 Zwammerdam Oegstgeest
Vierde klasse A
Inhaal
26/03/2016 Leidsche Boys Football Factory (P2R18)
Speelronde 21, periode 3
02/04/2016 Boshuizen Leiden
02/04/2016 LSVV ’70 Haagse Hout
02/04/2016 Football Factory Wassenaar
02/04/2016 UDO Oosterheem
02/04/2016 VVSB Leidsche Boys
02/04/2016 Wilhelmus Roodenburg
Speelronde 22, periode 3
09/04/2016 Haagse Hout Blauw Zwart
09/04/2016 Football Factory VVSB
09/04/2016 Leidsche Boys UDO
09/04/2016 Oosterheem Leiden
09/04/2016 Roodenburg LSVV ’70
09/04/2016 Wassenaar Wilhelmus
Speelronde 23, periode 3
23/04/2016 Blauw Zwart Roodenburg
23/04/2016 Boshuizen Leidsche Boys
23/04/2016 LSVV ’70 Wilhelmus
23/04/2016 Leiden Football Factory
23/04/2016 Oosterheem Haagse Hout
23/04/2016 VVSB Wassenaar
Speelronde 24, periode 3
30/04/2016 LSVV ’70 VVSB
30/04/2016 Football Factory Boshuizen
30/04/2016 Leidsche Boys Haagse Hout
30/04/2016 Roodenburg Oosterheem
30/04/2016 Wilhelmus UDO
30/04/2016 Wassenaar Blauw Zwart
Speelronde 25, periode 3
07/05/2016 Haagse Hout Leiden
07/05/2016 Football Factory LSVV ’70
07/05/2016 Leidsche Boys Blauw Zwart
07/05/2016 Oosterheem Boshuizen
07/05/2016 Roodenburg VVSB
07/05/2016 Wassenaar UDO
Speelronde 26, periode 3
14/05/2016 Blauw Zwart Oosterheem
14/05/2016 Boshuizen Haagse Hout
14/05/2016 LSVV ’70 Wassenaar
14/05/2016 Leiden Leidsche Boys
14/05/2016 UDO Roodenburg
14/05/2016 Wilhelmus Football Factory
Vierde klasse C
Inhaal
26/03/2016 Aarlanderveen Woubrugge (P2R18)
26/03/2016 Kamerik Linschoten (P2R18)
Speeldag 21, periode 3
02/04/2016 WVC Alphia
02/04/2016 Gouda Siveo ’60
02/04/2016 Linschoten Nieuwkoop
02/04/2016 Moerkapelle Aarlanderveen
02/04/2016 Oudewater Vrij
02/04/2016 Rijnstreek Kamerik
02/04/2016 Sportief Woubrugge
Speeldag 22, periode 3
09/04/2016 Aarlanderveen Oudewater
09/04/2016 Alphia Kamerik
09/04/2016 Nieuwkoop Moerkapelle
09/04/2016 Siveo ’60 WVC
09/04/2016 Sportief Gouda
09/04/2016 Woubrugge Linschoten
09/04/2016 Vrij Rijnstreek
Speeldag 23, periode 3
23/04/2016 WVC Vrij
23/04/2016 Alphia Aarlanderveen
23/04/2016 Gouda Woubrugge
23/04/2016 Kamerik Sportief
23/04/2016 Moerkapelle Linschoten
23/04/2016 Oudewater Nieuwkoop
23/04/2016 Rijnstreek Siveo ’60
Speeldag 24, periode 3
30/04/2016 Linschoten WVC
30/04/2016 Moerkapelle Gouda
30/04/2016 Nieuwkoop Alphia
30/04/2016 Siveo ’60 Aarlanderveen
30/04/2016 Sportief Rijnstreek
30/04/2016 Woubrugge Oudewater
30/04/2016 Vrij Kamerik
Speeldag 25, periode 3
07/05/2016 Aarlanderveen Kamerik
07/05/2016 Alphia Rijnstreek
07/05/2016 Nieuwkoop Gouda
07/05/2016 Siveo ’60 Oudewater
07/05/2016 Sportief Moerkapelle
07/05/2016 Woubrugge WVC
07/05/2016 Vrij Linschoten
Speeldag 26, periode 3
14/05/2016 WVC Nieuwkoop
14/05/2016 Gouda Vrij
14/05/2016 Kamerik Siveo ’60
14/05/2016 Linschoten Sportief
14/05/2016 Moerkapelle Woubrugge
14/05/2016 Oudewater Alphia
14/05/2016 Rijnstreek Aarlanderveen
ZONDAG
Eerste klasse B
Inhaal
28/03/2016 Poortugaal CVV Zwervers (P2R18)
Speelronde 21, periode 3
03/04/2016 Boshuizen TAC ’90
03/04/2016 DRL VOC
03/04/2016 Olympia Poortugaal
03/04/2016 PFC IFC
03/04/2016 SJC GDA
03/04/2016 CVV Zwervers Wat. Veld/GONA
Speelronde 22, periode 3
10/04/2016 Boshuizen DRL
10/04/2016 IFC SJC
10/04/2016 Poortugaal GDA
10/04/2016 VELO CVV Zwervers
10/04/2016 VOC Olympia
10/04/2016 Wat. Veld/GONA PFC
Speelronde 23, periode 3
24/04/2016 DRL TAC ’90
24/04/2016 GDA Boshuizen
24/04/2016 Olympia IFC
24/04/2016 PFC VELO
24/04/2016 Poortugaal Wat. Veld/GONA
24/04/2016 SJC VOC
Speelronde 24, periode 3
01/05/2016 Boshuizen SJC
01/05/2016 IFC GDA
01/05/2016 TAC ’90 PFC
01/05/2016 VELO Poortugaal
01/05/2016 VOC Wat. Veld/GONA
01/05/2016 CVV Zwervers DRL
Speelronde 25, periode 3
08/05/2016 Boshuizen CVV Zwervers
08/05/2016 Poortugaal SJC
08/05/2016 TAC ’90 Olympia
08/05/2016 VELO DRL
08/05/2016 VOC PFC
08/05/2016 Wat. Veld/GONA GDA
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016 DRL IFC
16/05/2016 GDA VOC
16/05/2016 Olympia VELO
16/05/2016 PFC Poortugaal
16/05/2016 SJC Wat. Veld/GONA
16/05/2016 CVV Zwervers TAC ’90
Tweede klasse C
Speelronde 21, periode 3
03/04/2016 Delft Wilhelmus
03/04/2016 Hillegom Lisse
03/04/2016 HVV RKDEO
03/04/2016 Laakkwartier BMT
03/04/2016 ROAC Foreholte
03/04/2016 Voorschoten ’97 DOSR
03/04/2016 VUC GSC ESDO
Speelronde 22, periode 3
10/04/2016 BMT Delft
10/04/2016 DOSR Hillegom
10/04/2016 Lisse GSC ESDO
10/04/2016 Foreholte Laakkwartier
10/04/2016 RKDEO VUC
10/04/2016 ROAC Voorschoten ’97
10/04/2016 Wilhelmus HVV
Speelronde 23, periode 3
24/04/2016 Delft Laakkwartier
24/04/2016 Lisse Wilhelmus
24/04/2016 GSC ESDO ROAC
24/04/2016 Hillegom RKDEO
24/04/2016 HVV BMT
24/04/2016 Voorschoten ’97 Foreholte
24/04/2016 VUC DOSR
Speelronde 24, periode 3
01/05/2016 BMT Lisse
01/05/2016 Delft Voorschoten ’97
01/05/2016 DOSR Wilhelmus
01/05/2016 Foreholte HVV
01/05/2016 Laakkwartier Hillegom
01/05/2016 RKDEO GSC ESDO
01/05/2016 ROAC VUC
Speelronde 25, periode 3
08/05/2016 BMT Voorschoten ’97
08/05/2016 DOSR HVV
08/05/2016 Lisse VUC
08/05/2016 Foreholte Hillegom
08/05/2016 RKDEO Laakkwartier
08/05/2016 ROAC Delft
08/05/2016 Wilhelmus GSC ESDO
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016 Delft Foreholte
16/05/2016 GSC ESDO DOSR
16/05/2016 Hillegom BMT
16/05/2016 HVV Lisse
16/05/2016 Laakkwartier ROAC
16/05/2016 Voorschoten ’97 RKDEO
16/05/2016 VUC Wilhelmus
Derde klasse A
Inhaal
26/03/2016 MMO Stompwijk (P2R19)
28/03/2016 ASC MMO (P2R20)
Speelronde 25, periode 2
03/04/2016 Altior Stompwijk
03/04/2016 MMO Vrij
03/04/2016 Nicolaas Boys ASC
03/04/2016 Van Nispen Alphen
03/04/2016 SJZ Rijnland
03/04/2016 Teylingen Gr. Willem/VAC
03/04/2016 UDO Bernardus
03/04/2016 WVC Meerburg
Speelronde 26, periode 2
10/04/2016 ASC SJZ
10/04/2016 Alphen Teylingen
10/04/2016 Bernardus WVC
10/04/2016 Gr. Willem/VAC Altior
10/04/2016 Meerburg MMO
10/04/2016 Rijnland UDO
10/04/2016 Stompwijk Nicolaas Boys
10/04/2016 Vrij Van Nispen
Speelronde 27, periode 2
24/04/2016 ASC Rijnland
24/04/2016 Altior Meerburg
24/04/2016 MMO Van Nispen
24/04/2016 Nicolaas Boys Bernardus
24/04/2016 SJZ Stompwijk
24/04/2016 Teylingen Vrij
24/04/2016 UDO Gr. Willem/VAC
24/04/2016 WVC Alphen
Speelronde 28, periode 2
01/05/2016 Alphen UDO
01/05/2016 Bernardus Rijnland
01/05/2016 Gr. Willem/VAC SJZ
01/05/2016 MMO Teylingen
01/05/2016 Meerburg Nicolaas Boys
01/05/2016 Van Nispen Altior
01/05/2016 Stompwijk ASC
01/05/2016 Vrij WVC
Speelronde 29, periode 2
08/05/2016 ASC Alphen
08/05/2016 Altior Vrij
08/05/2016 Nicolaas Boys MMO
08/05/2016 Rijnland Gr. Willem/VAC
08/05/2016 SJZ Meerburg
08/05/2016 Stompwijk Bernardus
08/05/2016 UDO Van Nispen
08/05/2016 WVC Teylingen
Speelronde 30, periode 2
16/05/2016 Alphen Nicolaas Boys
16/05/2016 Bernardus ASC
16/05/2016 Gr. Willem/VAC Stompwijk
16/05/2016 MMO Altior
16/05/2016 Meerburg UDO
16/05/2016 Van Nispen WVC
16/05/2016 Teylingen Rijnland
16/05/2016 Vrij SJZ
Vierde klasse A
Inhaal
28/03/2016 Roodenburg Kickers’69
Speelronde 21, periode 3
03/04/2016 Escamp SVH
03/04/2016 Houtwijk Delfia
03/04/2016 Leidsche Boys Warmunda
03/04/2016 Oosterheem WIK
03/04/2016 Roodenburg Oranjeplein-Pd
03/04/2016 Toofan Wanica Star
03/04/2016 Wassenaar Kickers ’69
Speelronde 22, periode 3
10/04/2016 Delfia Leidsche Boys
10/04/2016 Escamp Houtwijk
10/04/2016 Kickers ’69 Toofan
10/04/2016 Oranjeplein-Pd Wassenaar
10/04/2016 SVH Oosterheem
10/04/2016 WIK Roodenburg
10/04/2016 Warmunda Wanica Star
Speelronde 23, periode 3
24/04/2016 Houtwijk SVH
24/04/2016 Leidsche Boys Kickers ’69
24/04/2016 Roodenburg Oosterheem
24/04/2016 Toofan Delfia
24/04/2016 Wanica Star Escamp
24/04/2016 Warmunda Oranjeplein-Pd
24/04/2016 Wassenaar WIK
Speelronde 24, periode 3
01/05/2016 Delfia Oranjeplein-Pd
01/05/2016 Escamp Toofan
01/05/2016 Kickers ’69 Wanica Star
01/05/2016 Oosterheem Leidsche Boys
01/05/2016 Roodenburg Houtwijk
01/05/2016 SVH Wassenaar
01/05/2016 WIK Warmunda
Speelronde 25, periode 3
08/05/2016 Delfia Wassenaar
08/05/2016 Escamp Roodenburg
08/05/2016 Kickers ’69 Oosterheem
08/05/2016 Oranjeplein-Pd Wanica Star
08/05/2016 SVH Leidsche Boys
08/05/2016 WIK Houtwijk
08/05/2016 Warmunda Toofan
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016 Houtwijk Kickers ’69
16/05/2016 Leidsche Boys WIK
16/05/2016 Oosterheem Escamp
16/05/2016 Roodenburg SVH
16/05/2016 Toofan Oranjeplein-Pd
16/05/2016 Wanica Star Delfia
16/05/2016 Wassenaar Warmunda