Wanneer de weergoden het toelaten-er schijnt weer een boel water uit de lucht te komen de komende dagen- zal aanstaand weekend de tweede volledige speelronde worden afgewerkt van de terugronde. Onze redactie zette alle wedstrijden alvast op een rijtje.
ZATERDAG
Hoofdklasse B
Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 ASWH Haaglandia
30/01/2016 Heinenoord Hoek
30/01/2016 Noordwijk Deltasport
30/01/2016 Rijnvogels Spijkenisse
30/01/2016 Sportlust ’46 XerxesDZB
30/01/2016 Ter Leede Quick Boys
30/01/2016 Zwaluwen Jodan Boys
Eerste klasse B
Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 ARC WV-HEDW
30/01/2016 Argon Vitesse Delft
30/01/2016 ‘s Gravenzande Valken ’68
30/01/2016 Neptunus-Sch. Alexandria ’66
30/01/2016 Nootdorp CSW
30/01/2016 Voorschoten ’97 Volendam
30/01/2016 Zwaluwen ’30 Forum Sport
Tweede klasse C
Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 LYRA KMD
30/01/2016 RCL VDL
30/01/2016 SEV DSO
30/01/2016 SVC ’08 GHC
30/01/2016 TAVV HVC ’10
30/01/2016 UVS SC Monster
30/01/2016 Westlandia Be Fair
Derde klasse A
Speeronde 15, periode 2
30/01/2016 DWO BSC ’68
30/01/2016 DoCoS Oegstgeest
30/01/2016 Floreant Lugdunum
30/01/2016 Hazersw. Boys CVC Reeuwijk
30/01/2016 Koudekerk Zwammerdam
30/01/2016 Rohda ’76 Kagia
30/01/2016 WDS NSV ’46
Vierde klasse A
Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 LSVV ’70 UDO
30/01/2016 Football Factory Blauw Zwart
30/01/2016 Roodenburg Haagse Hout
30/01/2016 vrij Oosterheem
30/01/2016 VVSB Leiden
30/01/2016 Wilhelmus Boshuizen
30/01/2016 Wassenaar Leidsche Boys
Vierde klasse C
Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 Gouda Kamerik
30/01/2016 Linschoten Rijnstreek
30/01/2016 Moerkapelle WVC
30/01/2016 Nieuwkoop Aarlanderveen
30/01/2016 Sportief Oudewater
30/01/2016 Woubrugge Siveo ’60
30/01/2016 Vrij Alphia
ZONDAG
Eerste klasse B
Speelronde 15, periode 2
31/01/2016 Boshuizen PFC
31/01/2016 DRL GDA
31/01/2016 IFC Poortugaal
31/01/2016 TAC ’90 VOC
31/01/2016 VELO Wat. Veld/GONA
31/01/2016 CVV Zwervers Olympia
Tweede klasse C
Speelronde 15, periode 2
31-1-2016 BMT Wilhelmus
31-1-2016 Delft Hillegom sv
31-1-2016 FC Lisse GSC ESDO
31-1-2016 Foreholte DOSR
31-1-2016 Laakkwartier VUC
31-1-2016 RKDEO Voorschoten’97
31-1-2016 ROAC HVV
Derde klasse A
Speelronde 19, periode 2
31/01/2016 Alphen Gr. Willem II VAC
31/01/2016 Altior UDO
31/01/2016 MMO Stompwijk
31/01/2016 Meerburg Bernardus
31/01/2016 Van Nispen SJZ
31/01/2016 Teylingen ASC
31/01/2016 WVC FC Rijnland
31/01/2016 Vrij Nicolaas Boys
Vierde klasse A
Speelronde 15, periode 2
31/01/2016 Houtwijk Wanica Star
31/01/2016 Kickers ’69 Warmunda
31/01/2016 Oosterheem Toofan
31/01/2016 Roodenburg Leidsche Boys
31/01/2016 SVH Delfia
31/01/2016 WIK Oranjeplein-Pd