De winter lijkt weer even ver weg en dus kan er volop worden gevoetbald. Dat is mooi, want ook dit weekend bulkt het weer van de leuke wedstrijden. Zoals elke week publiceert onze redactie het programmaboekje.

 

ZATERDAG 09/02/2019

Tweede divisie

Barendrecht –  De Treffers

GVVV –  SV Scheveningen

HHC Hardenberg –  VVSB

IJsselmeervogels –  Excelsior Maassluis

VV Katwijk –  Spakenburg

FC Lienden –  Jong FC Almere City

Rijnsburgse Boys –  Jong Sparta

Jong Vitesse –  Kozakken Boys

Derde divisie

Ajax –  Quick Boys

DVS’33 Ermelo –  VV Noordwijk

Jong FC Groningen –  ASV De Dijk

HSV Hoek –  FC Lisse

ODIN ’59 –  VV DOVO

ONS Sneek –  VV Eemdijk

VV SJC –  Achilles ’29

SteDoCo –  ASWH

VVOG –  Harkemase Boys

Hoofdklasse A

Jong FC Den Bosch –  VV Capelle

SC Feyenoord –  SV Nootdorp

FC ‘s-Gravenzande –  VV Spijkenisse

De Jodan Boys –  Achilles Veen

FC Rijnvogels –  XerxesDZB

AVV Swift –  RKAV Volendam

Ter Leede –  VV Smitshoek

VV Zwaluwen V –  SV DFS Opheusden

Eerste klasse A (West 1)  

FC Aalsmeer –  RODA ’46

SV ARC –  AFC

SV Argon –  SV Huizen

VV DHSC –  FC Breukelen

Victoria –  CSW

Zuidvogels –  WV-HEDW

Zwaluwen ’30 –  BOL

Tweede klasse C

CVV Berkel –  HVC ’10

DoCoS –  Soccer Boys

SV DSO –  SC Monster

RCL –  VELO

SVC ’08 –  Voorschoten ’97

UVS –  Valken ’68

HVV Te Werve –  TAVV

Derde klasse A

CVV Be Fair –  NSV ’46

Blauw Zwart –  VV Zwammerdam

DSVP –  VVSB

SV DWO –  Alphia

Lugdunum –  BSC ’68

SV Nieuwkoop –  CVC Reeuwijk

Sporting Leiden –  Van Nispen

Derde Klasse B (West 1)

Kagia –  DEM

Overbos –  vv IJmuiden

SCW –  FC VVC

Stormvogels IJVV –  RKSV Pancratius

VEW –  SV United-DAVO

VVA/Spartaan –  HYS

ZSGOWMS –  Koninklijke HFC

Vierde klasse A

Alphense Boys –  VV Koudekerk

Floreant BGC –  FC Oegstgeest

Football Factory –  LSVV ’70

V & AV Hazerswoudse Boys –  VV SJC

SV Kickers ’69 –  SV Aarlanderveen

VV Meerburg –  Roodenburg

VV Woubrugge –  SV Zevenhoven

ZONDAG 10/02/2019

Hoofdklasse B

VV Baronie –  Nuenen

Halsteren –  Alphense Boys

IFC –  Leonidas

VV De Meern –  RKSV Minor

SV Meerssen –  Unitas

RKAVV –  Groene Ster

UDI ’19 –  VC Vlissingen

Eerste klasse A (West 1)

AFC ’34 –  Zeeburgia

VV AGB –  JOS Watergraafsmeer

FC Boshuizen –  SV Hoofddorp

DSOV –  RKVV Velsen

SV Hillegom –  Legmeervogels

FC Uitgeest –  SV NVC

Zaanlandia –  LSVV

Tweede klasse C

RKSV DOSR –  Foreholte

GDA –  ESTO

HVV –  Altior

KDO –  RVC ’33

HVV Laakkwartier –  Teylingen

VV ONA –  SV ROAC

TAC ’90 –  Stompwijk ’92

Derde klasse A

MMO –  FC Aalsmeer

Van Nispen –  ASC

VV SJZ –  SV DIOS

SV Warmunda –  VV SJZ