dinsdag, oktober 3, 2023
HomeBekerDistrictsbeker groep 2 en 3: programma 16/9 en standen

Districtsbeker groep 2 en 3: programma 16/9 en standen

-

Groep 2

Poule 1

2/9: Zwammerdam- Overmaas 2-2 (De Groot, Woudenberg), Excelsior’20- Concordia 3-0

9/9: Concordia- Zwammerdam 3-3 (Kremer, De Groot, Vink), Overmaas- Excelsior’20 3-1

Overmaas 2-4, Excelsior’20 2-3, Zwammerdam 2-2, Concordia 2-1

16/9: Zwammerdam- Excelsior’20 (14.30), Concordia- Overmaas (15.30)

Poule 2

2/9: LYRA- Charlois 1-3, ASC- PGS/Vogel 3-0 (Schouten 2, Schipholt)

9/9: PGS/Vogel- LYRA 0-3, Charlois- ASC 2-3 (Valckx 2, Schipholt)

ASC 2-6, Charlois 2-3, LYRA 2-3, PGS/Vogel 2-0

16/9: Charlois- PGS/Vogel (15.00), ASC- LYRA (15.00)

Poule 3

2/9: Lugdunum- Blauw Zwart 2-2, Quick Boys 2- ROAC 5-3 (ROAC: Hoogenboom, Van Benten, Van As)

9/9: Blauw Zwart- Quick Boys 2 3-1 (BZ; Smit, Vredenbregt, De Jong), ROAC- Lugdunum 3-0 (Hoogenboom 2, Van Seggelen)

Blauw Zwart 2-4, ROAC 2-3, Quick Boys 2 2-3, Lugdunum 2-1

16/9: Lugdunum- Quick Boys 2 (12.00), ROAC- Blauw Zwart (17.00)

Poule 5

2/9: SV Aarlanderveen- IJsselmonde (2-1, duel omgedraaid, Poelwijk, Overbeek), Antibarbari 2- Ariston’80 3-3

9/9: Ariston’80- SV Aarlanderveen 2-3 (Nouwens, Bouwhuis 2), FC IJsselmonde- Antibarbari 2 2-2

SV Aarlanderveen 2-6, Antibarbari 2 2-2 FC IJsselmonde 2-1, Ariston’80 2-1

16/9: Ariston’80- FC IJsselmonde (14.30), SV Aarlanderveen- Antibarbari (14.30)

Poule 7

2/9: HVC’10- DoCoS 3-3 (Verplancke 2, van Schie), Duindorp- Scheveningen 2 3-1

9/9: Scheveningen 2- HVC’10 2-0, DoCoS- Duindorp 3-7 (Dingjan, Hermsen, Maaskant)

Duindorp 2-6, Scheveningen 2 2-4, HVC’10 2-1, DoCoS 2-1.

16/9: Scheveningen 2- DoCoS (11.30), HVC’10- Duindorp (14.30)

Poule 9

2/9: Haastrecht- Kethel Spaland 0-1, TAVV- Graaf Willem II VAC 1-1 (Van der Hout)

9/9: Kethel Spaland- TAVV 3-1 (F. Verberg), Graaf Willem II VAC- Haastrecht 7-0

Kethel Spaland 2-6, Graaf Willem II VAC 2-4, TAVV 2-1, Haastrecht 2-0

16/9: Haastrecht- TAVV (14.00), Graaf Willem II VAC- Kethel Spaland (14.30)

Poule 12

2/9: Naaldwijk- CKC 1-2, HMSH- Altior 3-4 (Den Haan 2, E. van der Weijden, e.d. HMSH)

9/9: CKC- HMSH 1-2, Altior- Naaldwijk 2-0

Altior 2-6, CKC 2-3, HMSH 2-3, Naaldwijk 2-0

16/9: Naaldwijk- HMSH (14.30), Altior- CKC (15.00)

Poule 15

2/9: Koudekerk- Full Speed 4-1 (Meertens 2, Pennin, e.d. Full Speed), SVS- MVV’27 3-1

9/9: MVV’27- Koudekerk 5-1, Full Speed- SVS 1-5

SVS 2-6, MVV’27 2-3, Koudekerk 2-3, Full Speed 2-0

16/9: Koudekerk- SVS (14.30), MVV’27- Full Speed (14.30)

Groep 3

Poule 6

2/9: Houtwijk- Warmunda 4-4 (Van Dam, Van Kesteren 2, Van Bentem), Quick Steps- Vredenburch 0-5

9/9: Vredenburch- Houtwijk 5-0, Warmunda- Quick Steps 7-0 (Van Rijn 2, Van Bentem, Bito, Safi, e.d. Houtwijk (2)

Vredenburch 2-6, Warmunda 2-4, Houtwijk 2-1, Quick Steps 2-0

16/9: Quick Steps- Houtwijk (14.30), Warmunda- Vredenburch (15.00)

Poule 7

2/9: NSV’46- Kamerik 4-0 (Disseldorp 2, De Jong, Faheyte), Woerden- Kickers’69 4-1 (Gerard)

9/9: Kamerik- Woerden 0-9, Kickers’69- NSV’46 0-7 (Pieterse, Boddeke, De Jong, Disseldorp, Van Kort, Fransen, e.d. Kickers’69)

Woerden 2-6, NSV’46 2-6, Kickers’69 2-0, Kamerik 2-0

16/9: Kamerik- Kickers’69 (14.30), Woerden- NSV’46 (14.30)

Poule 9

2/9: Sporting Leiden- SEV 1-4 (Hennekaai), Haagse Hout- ODB 2-2

9/9: SEV- Haagse Hout 3-1, ODB- Sporting Leiden 7-1 (Van Eijgen)

SEV 2-6, ODB 2-4, Haagse Hout 2-1, Sporting Leiden 2-0

16/9: ODB- SEV (14.30), Sporting Leiden- Haagse Hout (14.30)

Poule 12

2/9: AVV Alphen- WDS 5-1 (Bardan 3, El Hallabi, Dardour), Ommoord- Linschoten 2-7

9/9: WDS- Ommoord 2-3, Linschoten- AVV Alphen 3-3

Linschoten 2-4, AVV Alphen 2-4, Ommoord 2-3, WDS 2-0

16/9: WDS- Linschoten (14.30), Ommoord- AVV Alphen (15.00)

Poule 13

2/9: HDV- Meerburg 1-12 (Van Steen 4, Van Haaster 4, Jasperse 2, F. Hazenberg, Klumperman), GSC ESDO- Te Werve 3-1

9/9: Meerburg- GSC ESDO 2-2 (Van Steen 2), Te Werve- HDV 5-1

Meerburg 2-4, GSC ESDO 2-4, Te Werve 2-3, HDV 2-0

16/9: Te Werve- Meerburg (14.30), HDV- GSC ESDO (14.30)

Poule 19

2/9: Van Nispen- Sportief 3-0 , Siveo’60- Nicolaas Boys 1-0

9/9: Nicolaas Boys- Van Nispen 4-2, Sportief- Siveo’60 2-2

Siveo’60 2-4, Van Nispen 2-3, Nicolaas Boys 2-3, Sportief 2-1

16/9: Van Nispen- Siveo’60 (14.30), Nicolaas Boys- Sportief (14.30)

Poule 20

2/9: Rohda’76- LSVV’70 6-6 (Doornenbal 3, Bloemzaad 2, Egberts), Voorschoten’97- Roodenburg 2-1 (V97: Aschman, Van den Berg)

9/9: Roodenburg- Rohda’76 4-2 (Bensalah 2, Zoulali, Miasma), LSVV’70- Voorschoten’97 1-3 (V97: Hilders, Kuiper, Van den Berg)

Voorschoten’97 2-6, Roodenburg 2-3, LSVV’70 2-1, Rohda’76 2-1

16/9: Roodenburg- LSVV’70 (14.30), Rohda’76- Voorschoten’97 (14.30)

Poule 21

2/9: SJZ- Moerkapelle 4-1, CVC Reeuwijk- SVO Buytenpark 4-2

9/9: SVO Buytenpark- SJZ 1-5, Moerkapelle- CVC Reeuwijk 4-1

SJZ 2-6, Moerkapelle 2-3, CVC Reeuwijk 2-3, SVO Buytenpark 2-0

16/9: SJZ- CVC Reeuwijk (14.00), SVO Buytenpark- Moerkapelle (14.30)

Poule 22

2/9: RVC Celeritas- WIK 4-0, Stompwijk’92- Zuid West 3-1

9/9: Zuid West- RVC Celeritas 0-5, WIK- Stompwijk’92 6-2

RVC Celeritas 2-6, WIK 2-3, Stompwijk’92 2-3, Zuid West 2-0

16/9: WIK- Zuid West (14.30), Stompwijk’92- RVC Celeritas (15.00)

Poule 24

2/9: Bernardus- Woubrugge 1-4 (Schalken/ De Groot, Boer 2, Rolfes), Rijnstreek- VEP 0-4

9/9: VEP- Bernardus 2-0, Woubrugge- Rijnstreek vervalt na terugtrekking Rijnstreek

VEP 2-6, Woubrugge 1-3, Rijnstreek 1-0, Bernardus 2-0

16/9: Rijnstreek- Bernardus (14.30), Woubrugge- VEP (14.30)

Poule 26

2/9: DUNO- Teylingen 1-3 (Van Steijn, Berk, Ritzen), RAS- SJC 2-0

9/9: SJC- DUNO 2-4 (Van der Zalm, Brinkman), Teylingen- RAS 4-1 (Brugman, Van Stijn, Olsthoorn, Does)

Teylingen 2-6, DUNO 2-3, RAS 2-3, SJC 2-0

16/9: RAS- DUNO (14.30), Teylingen- SJC (17.00)

Poule 28

2/9: MMO- Erasmus 0-5, Wanica Star- Quintus 0-3

9/9: Quintus- MMO 3-2 (Van Tol, Van der Geest), Erasmus- Wanica Star (14.30)

16/9: MMO- Wanica Star (14.30), Quintus- Erasmus (14.30)

Poule 30

2/9: Floreant- Haz. Boys 2-1 (Swart), Be Fair- ASW 5-1

9/9: Haz. Boys- Be Fair 1-1 (Swart), ASW- Floreant 1-7

Floreant 2-6, Be Fair 2-4, Hazerswoudse Boys 2-1, ASW 2-0

16/9: ASW- Haz. Boys (14.30), Floreant- Be Fair (14.30)

Poule 31

2/9: FC Oegstgeest- Football Factory 3-1 (FCO: Gianfiglio, Roelen, Elkerbout), REMO- Quick 2-4

9/9: Football Factory- REMO 1-3 (Michels), Quick- FC Oegstgeest 3-3 (Gianfiglio 2, Roelen)

Quick 2-4, FC Oegstgeest 2-4, REMO 2-3, Football Factory 2-0

16/9: REMO- FC Oegstgeest (14.30), Football Factory- Quick (14.30)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventueel foutieve aanvangstijden!

 

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read