vrijdag, mei 24, 2024
HomeOverigKNVB nieuwsVervolg schema nacompetitie divisie tot en met vijfde klasse

Vervolg schema nacompetitie divisie tot en met vijfde klasse

-

TOELICHTING

  • HPK = Hoogste geëindigde periodekampioen
  • MPK = Een na hoogst geëindigde periodekampioen
  • LPK = Laagst geëindigde periodekampioen

Onderstaande schema deels ingevuld, morgen volgt complete overzicht.

Divisies en eerste klasse

EERSTE RONDE (30 MEI)

  • 1. Zuidvogels – SDC Putten 1-0
  • 2. VELO – Die Haghe 3-1
  • 3. XerxesDZB – BVCB 1-2
  • 4. DTS Ede – DZC’68 0-1
  • 5. ASV Dronten – Hulzense Boys 2-1
  • 6. Broekster Boys – Winsum 2-1

TWEEDE RONDE (3 JUNI)

  • a) Flevo Boys – ASV Dronten
  • b) LRC – Zuidvogels
  • c) Montfoort – CSV Apeldoorn
  • d) Spijkenisse – Broekster Boys
  • e) RVVH – BVCB
  • f) Wippolder – WNC
  • g) ONS Sneek – DZC’68
  • h) SVZW – VELO

DERDE RONDE (10 JUNI)

  • i. Winnaar a – Winnaar b
  • ii. Winnaar c – Winnaar d
  • iii. Winnaar e – Winnaar f
  • iv. Winnaar g – Winnaar h

FINALES (17 JUNI)

  • Finale 1: Winnaar i – Winnaar ii
  • Finale 2: Winnaar iii – Winnaar iv

Eerste/tweede klass

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. HVV – Alphia 2-2, HVV w.n.s.
  2. Spartaan’20 – SVC’08
  3. Den Hoorn – VVGZ
  4. SVOD’22 – Foreholte 1-2 na verlenging
  5. Nieuwerkerk – Berkel 2-1

TWEEDE RONDE (10 JUNI)*

  1. DONK – Winnaar A
  2. RKDEO – Winnaar B
  3. Spirit – Winnaar C
  4. Nieuwerkerk- Foreholte

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar 1 – Winnaar 2
  • Winnaar 3 – Winnaar 4

Tweede/ derde klasse

EERSTE RONDE (30 MEI)

  1. Legmeervogels – DWO 3-0
  2. CWO – Duindorp 1-0 n.v.
  3. SVS – Ariston’80 0-0, A. wns.
  4. DoCoS – DVO’32 2-1 n.v.
  5. Wilhelmus – FC Binnenmaas 4-0

TWEEDE RONDE (3 JUNI)*

  1. Aarlanderveen – Legmeervogels 0-7
  2. Verburch – CWO
  3. Zwarte Pijl – Ariston’80
  4. Victoria’04 – DoCoS 1-3
  5. ESTO – Blauw Zwart 3-2
  6. HVC’10 – LYRA
  7. Hillegersberg – DSVP
  8. Wilhelmus – Meeuwenplaat 1-1. M door

DERDE RONDE (10 JUNI)*

  1. Winnaar 1 – Winnaar 5
  2. Winnaar 2 – Winnaar 6
  3. Winnaar 3 – Winnaar 7
  4. DoCoS- Meeuwenplaat

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar I – Winnaar II
  • Winnaar III – Winnaar IV

Derde. vierde klasse

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. SCW – Meerburg 2-4
  2. Te Werve– Rohda’76
  3. FC Maense – Vredenburch
  4. OHVV – FC Zoetermeer
  5. Stompwijk’92 – Maasdijk 3-1
  6. Laakkwartier – SJZ 6-4, n 2-4 tussenstand
  7. CVC Reeuwijk – Perkouw 4-1
  8. VDL – BMT
  9. WFB – Groeneweg
  10. Rotterdam United – GHVV’13

TWEEDE RONDE (10 JUNI)*

  1. BSC’68 – Meerburg
  2. Zwammerdam – Winnaar B
  3. GDA – Winnaar C
  4. IJvv de Zwervers – Winnaar D
  5. HermesDVS – Stompwijk’92
  6. ’s Gravendeel – Winnaar F
  7. FC Oegstgeest – CVC Reeuwijk
  8. Houtwijk – Winnaar H
  9. sv Charlois – Winnaar I
  10. Excelsior’20 – Winnaar J

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar 1 – Winnaar 7
  • Winnaar 2 – Winnaar 8
  • Winnaar 3 – Winnaar 9
  • Winnaar 4 – Winnaar 10
  • Winnaar 5 – Winnaar 6

Vierde/vijfde klasse

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. LSVV’70 – Football Factory 4-2
  2. Cabauw – Zwanenburg 5-0
  3. VCS – Quick 2-7
  4. NOC/Kralingen – Moordrecht 1-3
  5. BZC/Zuiderpark – Pernis
  6. FC Vlotbrug – Melissant
  7. Woubrugge – Stolwijk 3-1
  8. RAS – KSD Marine
  9. Egelantier Boys – Fortuna Be Quick

FINALES (10 JUNI)*

  • Sportief – Woubrugge
  • GSC ESDO – Winnaar H
  • Simonshaven – Winnaar I
  • LSVV’70– Cabauw
  • Winnaar C – Winnaar D
  • Winnaar E – Winnaar F

* Voor de wedstrijden geldt dat het thuisrecht uitgaat naar de hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de hoogste en daarna de één na hoogste en laagste herkanser, gevolgd door de één na hoogst en daarna laagst geklasseerde periodekampioen. Dit kan dus inhouden dat het hierboven aangegeven schema “gedraaid” wordt.

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read