dinsdag, juli 23, 2024
HomeSpelerscarrouselSpelerscarrousel per 24 mei 2024

Spelerscarrousel per 24 mei 2024

-

De komende tijd zal onze redactie op regelmatige basis de spelerscarrousel publiceren. Ons team tracht zoveel mogelijk in de gaten te houden, maar hulp is altijd welkom. Zoals bekend: ook nieuwtjes op dit front kunnen naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Hieronder een overzicht, maar we zullen spoedig met aanvullingen op de proppen komen! Foutje ontdekt? Ook graag even melden!

Tweede divisie

FC Lisse

Blijft: Max Hudepohl, Kevin van der Zwet, Enzo Stroo, Rowdy van der Putten, Toon Zwetsloot, Justin van der Putten, Wout Heemskerk, Brian Mussche, Darryl Bäly

Nieuw: Omar El Baad (Katwijk), Luc de Kruijs (Ter Leede), Swen Verswijveren (DEM), Danny Bakker (Katwijk)

Vertrekt: Mica van Rees (Alphense Boys, per direct), Richard de Groot (Purmerstijn), Allon Koene (SDZ), Tim Brinkman (Ajax, am), Maxim van der Meer (FC Rijnvogels), Joost Meendering (n.n.b.), Dyllandro Panka (Kloetinge), Franklin Lewis (n.n.b.)

Katwijk

Blijft: Joey Ravensbergen, Levi Bouwense, Paul Kok, Matthijs Hardijk, Des Kunst, Ruben Kiers

Nieuw: Alljereau Mercera (komt terug van FC Rijnvogels), Noë Esselink (Nieuwkoop), Sam van der Hoorn (Nieuwkoop), Kaj van der Veldt (NAC Breda), Dalian Maatsen (AFC), Mohammed Tahiri (Telstar), Maurizio Brenna (ADO’20)

Vertrekt: Danny Bakker (FC Lisse), Omar El Baad (FC Lisse), Robbert Susan (stopt), Randy Wolters (onbekend), Koen Tros (onbekend), Kai Blokland (stopt)

Noordwijk

Blijft: Emiel Wendt, Kick Groot, José Barbosa Nhoca, Lucas Coopmans, Teun Zethof, Sander Bosma, Dylan Rietveld, Ruben Marbus, Sander Bosma, Nick van Staveren, Riley Reemnet, Marouane Bakour

Gekomen: Florian Wolf (trainer, DOVO), Jordy Strooker, Virgil Tjin-Asjoe (beide Scheveningen), Dennis Bakker (FC Rijnvogels), Arantis Roep (HSC’21), Giovanni da Fonseca (Excelsior Maassluis), Derk Reinders (Voorschoten’97), Bas Schol (JOS/Watergraafsmeer), Martijn Vink (Zwammerdam), Romero Antonioli (Sportlust’46), Bram Franken (Quick Boys)

Vertrokken: Lerin Duarte en Quintòn Christina (beide per direct gestopt), Lars Jansen, Toer Bouwman (beide Quick Boys), Oscar Wilffert, Jesper de Vré (beide ADO ’20), Sem van Oosten (FC Rijnvogels), Thijs Ouwehand (FC Rijnvogels), Dirk Drajer (SJC), Motta El Yaakoubi (SJC), Edin Bibuljica (LFC), Ischa Bouwman (Sparta Nijkerk)

Quick Boys

Blijft: Jason Meerstadt, Jesse Reinders, Nick Broekhuizen, Ivailo Staal, Chima Bosman, Leonard de Beste, Tyrone Owusu

Nieuw: Neville Ogidi Nwankwo (FC Rijnvogels), Milan Zonneveld (ADO’20), Toer Bouwman (Noordwijk), Lars Jansen (Noordwijk), Koen Blommestijn (FC Volendam, per direct, huurovereenkomst), Luka Prljić (ACV), Luuk Admiraal (Sparta R.)

Vertrekt: Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels, per direct), Sem van Duijn (AZ Alkmaar), Guus Offerhaus (Telstar), Bram Franken (Noordwijk)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Dani van der Moot, Bram Ros, Jeroen Spruijt, Delano Asante, Sjors Kramer, Steff van Rooijen, Roderick Gielisse, Rob Zandbergen

Nieuw: Anthony Slierendrecht (TOGB), Thomas van Haaften (Quick), Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk), Tom Bijen (FC Rijnvogels), Andre Morgan (IJsselmeervogels), Mitch van Kempen (AFC)

Vertrekt: Bert Koomen (per direct), Furhgill Zeldenrust (Capelle), Bram de Bruin (n.n.b.), Mitchi Huijsman (Ajax, am), Mark Mieras (FC Rijnvogels), Anthony van Dongen (FC Rijnvogels)

Derde divisie

FC Rijnvogels

Blijft: Pim van der Plas, Nabil Haddadi, Jacco Scholten, Kasper Michel, Jesse Driebergen.

Gekomen: Wesley van Vuren (Hillegom), Bryan Illiohan (per direct), Sem van Oosten (Noordwijk), Stijn Driebergen (Rijnsburgse Boys), Thomas Schaap (VVSB), Sven Koppenol (Forum Sport), Jesse Assendelft (HBC), Georni Elvillia (Scheveningen), Kevin Gomez Nieto (Scheveningen), Kees Zwanenburg (Quick Boys), Matthijs Heeringa (Quick Boys), Maxim van der Meer (FC Lisse), Mark Mieras (Rijnsburgse Boys), Anthony van Dongen (Rijnsburgse Boys), Amine Essabri (Kozakken Boys)

Vertrokken: Neville Ogidi Nwankwo (Quick Boys), Tom Bijen (Rijnsburgse Boys), Maarten Reyneveld (ARC), Willem Schonenberg (ARC), Dennis Bakker (Noordwijk), Dirk-Jan van den Oever (SJC), Roy van Leeuwen (SJC), Djamairo Rigters, Sieb Rutgers, Jordan de Jong (Ter Leede), Julian Jansen (Ter Leede), Victor van Montfoort (n.n.b.), Alljereau Mercera (terug naar Katwijk), Dammes van der Poel (ROAC), Sureyo Macrander (WV- HEDW), Vincent Noordam (FC Aalsmeer)

VVSB

Blijft: Mounir Mounji, Dario van Breukelen, Stef Hoogervorst, Guus Verver, Jesse van Nieuwkerk, Gyliano van Velzen, Ian van Otterlo, Lars Rauws

Nieuw: Tim Bloemendaal (Ter Leede), Tomas Arroyo (Ter Leede), Segun Owobowale (AFC), Dion Hooi (RKAVV), Bram van Dongen (Kon. HFC, per direct), Niels van Wetten (Telstar)

Vertrekt: Tim de Rijk (onbekend), Nicky Eekhout (onbekend), Luca Tarani (per direct, Hillegom), Daan Tervoort (per direct, HBC), Jermano Lo Fo Sang (n.n.b.), Obi Onyeike (n.n.b.), Bram van Dongen (n.n.b.)

Vierde divisie

Alphense Boys

Gekomen: Mika van Rees (FC Lisse, per direct), Martijn Hogenboom (Voorschoten’97), Rens Boer (Sportlust’46), Tyrell Richardson (eigen jeugd), Abe Kantebeen (eigen jeugd), Yousef Al Abd Al Hamd, Timo ’t Zand

Blijft: Mike Bavelaar, Jelle Hak, Pierre Mokanda (tot 2026), Milan Stiphout, Bas Siebert, Daniël Abbink, Stef van den Berg, Jelle Hak, Lekan Onasanya, Romeo Pieters, Thijs de Rooij, Lars Verzaal

Vertrokken: Stojan Cekic (stopt), Daniël Furtak (stopt), Cem Sahin (HBS), Edwin Sudibyo (niet bekend), Wouter van Valen (stopt), Julian van der Kwaak (Ter Leede), Mike Mulder (VUC), Stef van den Berg (AVV Alphen)

ARC

Blijft: Boyd Baatje, Moreno Bruster, Joe van Heusden, Coen van der Hoek, Milan Kuijper, Tjerk Ligtvoet, Donny van der Neut, Matthijs de Oude, Arjan Ouwendijk, Huib Oversloot, Matt Veerhuis, Jordi Tuithof

Gekomen: Tren Drexhage (Barendrecht, niet zeker), Timo de Graaf (Barendrecht, niet zeker), Maarten Reyneveld (FC Rijnvogels), Thijs Timmermans (Ter Leede), Willem Schonenberg (FC Rijnvogels), Raygivano Dompig (DOVO)

Vertrokken: Yassin Kaabouni (FC Aalsmeer), Pepijn Kooij (lager elftal), Derek Prins (lager elftal) Luuk Samsom (Alphia, per direct)), Niels Vogel (stopt met selectievoetbal)

SJC

Blijft: Tom Duindam, Jordy Groot, Wesley Haasnoot, Sven Wisselink, Chris Hoogervorst,  Jelle van Went.

Gekomen: Vincent ter Burg (SDC Putten), Dirk- Jan van den Oever (FC Rijnvogels), Roy van Leeuwen (FC Rijnvogels), Motta El Yaakoubi (Noordwijk), Dirk Draijer (Noordwijk), Gerson Pisas (Zwaluwen V.)

Vertrokken: Timo Verweij (per direct), Younes Seghrouchni (n.n.b.), Martijn van Trigt (ROAC), Rick Brabander (Foreholte)

Ter Leede

Blijft: Hidde van den Ende, Marc de Kruijs, Allessandro Kwant, Steven Wajer, Benjamin van Aken, Martijn Wooter, Stijn van Biezen, Oscar Minnaard

Gekomen: Timon Fikkert (Quick Boys), Wessel Blankespoor (Rijnsburgse Boys), Chris van der Zaag (eigen jeugd), Julian van der Kwaak (Alphense Boys), Jordan de Jong (FC Rijnvogels), Xamm Flemming (Ajax, am.), Gijs Beekwilder (lager elftal), Julian Jansen (FC Rijnvogels), Lars van der Steen (Life Running Eagles), Max van Duin (Le Moyne Dolphins)

Vertrokken: Tim Bloemendaal (VVSB), Tomas Arroyo (VVSB), Luc de Kruijs (FC Lisse), Jeffrey van Kempen (UVS), Daan Prins (UVS), Carlito Fermina (Kozakken Boys), Thijs Timmermans (ARC), Mike van den Steenhoven (Amstelveen Heemraad)

Eerste klasse

LFC

Blijft:

Gekomen: Edin Bibuljica (Noordwijk)

Vertrokken: Jordi Heemskerk (Voorschoten’97), Noah Libbenga (Voorschoten’97), Raymond Mensah (Voorschoten’97), Soufiane Boukhidous (UVS), Giovanni Laterveer (RCL)

Valken’68

Blijft: Samet Arikan, Jordy Blikman, Joshua Cooper, Bas van Delft, Dirk van Duijn, Pepijn van Duijvenvoorde, Samir Foudal, Stijn Haasnoot, Frank Kardjani, Thijs den Hollander, Dunke Lagerberg, Jelle van den Oever, Bas Roorda, Jesper Slootweg, Niels Varkevisser, Chris Volwater, Lars Wietsma, Sammy Zandbergen

Gekomen: Thijs Ouwehand (Noordwijk), Sten Schaap (Quick Boys), Gregor Zalewski (Foreholte), Nasreddine Bouhamed (Alexandria’66)

Vertrokken: Nick Guijt (SVC’08), Rody Redel (UVS)

Voorschoten’97

Blijft: Marc van der Voorst, Miquel Boersma, Guy Smith, Marvy van Zijl, Nassim El Khiraoui, Mo ‘Tougie’ Maatoug, Bilal Kaddouri, Joep van der Kruk, Ronnie de Roode, Abdoul Baaka, Kauzi Nomen, Jim van der Krogt, Mo ‘Mootje’ Maatoug

Gekomen: Jordi Heemskerk (LFC), Denzel James (geen club), Noah Libbenga (LFC), Raul Dubbeldeman (UVS), Noël Beij (Lugdunum), Justin van Look (Die Haghe), Raymond Mensah (LFC), Anouar Zibouh (DSO), Daniek van der Meer (FC Lisse)

Vertrokken: Thom Wijnalda (RCL), Loyd van der Wilden (RCL), Derk Reinders (Noordwijk), Wesley Storm (FC Skillz), Martijn Hogenboom (Alphense Boys), Milan Werk (UVS)

Tweede klasse

Alphia

Blijft:

Gekomen: Luuk Samsom (ARC, per direct)

Vertrokken:

EMM’21

Gekomen:

Vertrokken:

Foreholte

Gekomen: Rick Brabander (SJC), Achraf Azarfane (Roodenburg), Ivo Smits (lager elftal), Joël van der Hoeven (eigen jeugd), Jens Salfeld (eigen jeugd), Yassine Bensalah (Roodenburg), Jord Aanhane (VVSB)

Vertrokken: Stan Spies (UVS), Gregor Zalewski (Valken’68), Melle Rekvelt, Jimmy Voorn, Sam Lemmers, Finn Hogenhuis, Piet Meeuwissen, McCallum van der Velde (allen gestopt).

Koudekerk

Gekomen:

Vertrokken: Akke Pennin (stopt), Daan van der Zwet(stopt), Joep van Tulder (was al gestopt in loop van het seizoen)

RCL

Gekomen: Thom Wijnalda (Voorschoten’97), Loyd van der Wilden (Voorschoten’97), Dilano Lardee (LFC), Giovanni Laterveer (LFC), Nick van der Reijden (Roodenburg), Luka Cromheecke (buitenland), Brent Griffioen (Hazerswoudse Boys)

Vertrokken: Michiel de la Mar (Meerburg), Andrew Bontje (stopt)

Derde klasse

ASC

Blijft: Max van Wijck, Joek Nieuwenhuis, Thomas  Bakx, Winne Meijer, Jelle Schouten, Diederik Bertels, Olaf Sijbesma, Max van der Boog, Ruben van Aggelen, Alex Iliopolous, Hugo de Groot, Casper Wenzel, Teije Rutten, Siard Kuipers, Boy Jansen, Jerome Rousseau, Jordy Quakernaat, Ruben Hofstee, Sieb Maris, Ruben Dutrieux, Joost Bierhuizen, Hugo van Wijck, Fenno van den Hoek, Victor Schipholt, Arjan van Tilborg, Siebe Bonsing, Timme van Rooyen, Tomas van der Vlugt, Xander Duisters, Kars Broekhof, Roderick Willemen.

Gekomen: Max Benninga (Concordia), Mats Warmerdam (Lugdunum), Tom Dijkhuizen (Lugdunum), Berhang Sartib (Van Nispen), Tim Warmerdam (Van Nispen), Joris Aartman (Van Nispen), Sven Raven (Wasmeer), Erik van Seventer (lager elftal).

Vertrokken:

DoCoS

Gekomen: Marijn van der Plas (Quick Boys)

Vertrokken: Mitchell Klein (stopt), Chris van Empel (stopt), Ronald Mink (Sporting Leiden), Rowin Peet (stopt), Michael van Voorthuijzen (stopt)

Kagia

Gekomen: Stefan Ernst (FC Lisse), Koen Kappen (FC Lisse), Elwin Kool (lager elftal), Oscar Barszczak (VVSB)

Vertrokken: Aron Wijsman (FC Oegstgeest), Rens Lamboo (gestopt)

ROAC

Gekomen: Dammes van der Poel (FC Rijnvogels), Martijn van Trigt (SJC)

Vertrokken: Freek Heemskerk (gestopt)

TAVV

Gekomen:

Vertrokken:

SV Aarlanderveen

Gekomen: Omar Ghairat, Thijs de Koning, Ilias Dardor (AVV Alphen), Ruben Roussel

Vertrokken: Thomas Lamberts (ARC, lager elftal), Stefan den Horder (stopt), Jimmy Nieumeijer, Calvin Hoogstraten (ARC, lager elftal), Alessio van der Straaten (Xerxes, lager elftal), Sven Koelewijn.

Zwammerdam

Gekomen:

Vertrokken: Martijn Vink (Noordwijk)

Vierde klasse

FC Oegstgeest

Gekomen: Thijs de Roy van Zuydewijn (geen club), Milan Bremmer (UVS), Xander de Jong (Rijnsburgse Boys). Marcus Slagveer (DHC)

Vertrokken: Mario Gianfiglio (lager elftal)

Lugdunum

Gekomen:

Vertrokken: Glody Muanda (Meerburg), Dyllan Hiwat (Meerburg), Jeffrey Loozen (stopt), Noël Beij (Voorschoten’97), Tom Dijkhuizen (ASC), Tim Warmerdam (ASC)

Meerburg

Blijft: Guus Verra, Tim Straathof, Tom Klumperman, Sem Overduin, Jesse Jasperse, Lars Barthen, Floris Hazenberg, Max van Steen, Nick Klein, Luc Schade, Max Glasbeek, Julian van Haastert, Koen van Zijp, Simon Hazenberg, Mike de Rooij, Jonathan Sierat, Mees van der Schuyt, Jeroen van Gessel, Mareno Stafleu, Kas van der Werf, Mike van Kuilenburg, Sam Bajyanama, Matz van Dijk, Max Verbeek, Sten Bril, Quinten Nibbelink, Finn Haverschmidt, Tim van der Loo, Otis Derksen, Stijn Pracht, Cristino Angila Edshadrison.

Gekomen: Jesse Haak (tussentijds), Levi Paulides (tussentijds), Michiel de la Mar (RCL), Glody Muanda (Lugdunum), Dyllan Hiwat (Lugdunum).

Vertrokken: Maarten Klumperman (stopt), Sam van Braak (stopt), Shivan Chaigneau (stopt) Thomas van der Aa (lager elftal), Jonas Maessen (stopt), Frenk van Huis (stopt), Max van Steen (stopt)

NSV’46

Gekomen: Bryan Kalshoven, Jordi v Tol, Tommie Koster, Thijs Schouten (allen eigen jeugd), Ayoub el Fattahi (lager elftal)

Vertrokken: Stefan van Tol, Lars de Jong, Robin Stark(allen lager elftal), Robbin Verhaar, Nicky Geerlof(beide gestopt)

Roodenburg

Gekomen:

Vertrokken: Nick van der Reijden (RCL), Achraf Azarfane (Foreholte)

SJZ

Gekomen:

Vertrokken: Roy Versteegen (lager elftal)

Sporting Leiden

Gekomen: Ronald Mink (DoCoS), Lars Beelen (Voorschoten’97, zo)

Vertrokken:

Stompwijk’92

Gekomen:

Vertrokken:

Van Nispen

Gekomen:

Vertrokken: Joris Aartman, Berhang Sartib, Tim Warmerdam (allen ASC)

Voorschoten’97

Vertrekt: Lars Beelen (Sporting Leiden)

Warmunda

Gekomen:

Vertrokken:

Vijfde klasse

AVV Alphen

Gekomen: Stef van den Berg (Alphense Boys)

Vertrokken:

Bernardus

Gekomen:

Vertrokken:

Hazerswoudse Boys

Gekomen:

Vertrokken: Brent Griffioen (RCL), Justim Meijer (stopt)

Kickers’69

Gekomen:

Vertrokken:

LSVV’70

Gekomen:

Vertrokken:

MMO

Gekomen: Brian Cejas Martin (FC Velsennoord), Rick van de Geest (ROAC) Stephen Bax en Timo Schut (eigen jeugd)

Vertrokken: geen

Woubrugge

Gekomen:

Vertrokken:

SJC (za) stopt met prestatief voetbal

 

 

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read