Het gaat nu snel tot half mei. De beslissingen gaan vallen. De kampioenen en degradanten worden bekend en ook komen we de komende weken te weten wie er nacompetitie mogen dan wel moeten spelen. Voor de lezer heeft de redactie alle regionale clubs die ergens voor spelen alsmede hun concurrenten op een rijtje gezet. Wekelijks volgt een aanpassing. Het gaat daarbij wel om de bij onze website aangesloten clubs.
DERDE DIVISIE
ODIN’59             29-31
Thuis:Â Â
22 april                 Rijnsburgse Boys
13 mei                   Huizen
Uit:Â Â Â Â Â
8 april                  Harkemase Boys
29 april                DVS’33
6 mei                    VVOG
Huizen                29-26
Thuis:
22 april                Jong Volendam
6 mei                   Quick Boys
Uit:
8 april                  ASWH
29 april                SteDeCo
13 mei                  Huizen
Jong Almere City    29-25
Thuis:Â Â Â
22 april                Jong Groningen
6 mei                   SteDeCo
Uit:Â Â Â Â
8 april                  Jong Volendam
29 april                Quick Boys
13 mei                  ASWH
FC Rijnvogels          29-25
Thuis:Â
22 april                ASWH
6 mei                   Rijnsburgse Boys
Uit:
8 april                  SteDoCo
29 april                Jong Volendam
13 mei                  Harkemase Boys
EERSTE KLASSE B
Neptunus/Schiebroek   21-14
Thuis:Â Â Â
22 april                Forum Sport
13 mei                  Xerxes/DZB
Uit:
8 april                  ‘s-Gravenzande
29 april                Voorschoten’97
6 mei                    ARC
SVC’08                         21-13
Thuis:Â Â
8 april                  SC Feyenoord
22 april                Voorschoten’97
6  mei                   Brielle
Uit:Â Â Â
29 april                Delta Sport
13 mei                  ARC
Voorschoten’97              21 – 13
Thuis:Â Â Â
29 april                Neptunus/Schiebroek
13 mei                 SC Feyenoord
Uit:Â Â Â Â Â
8 april                  Westlandia
22 april                SVC’08
6 mei                   Vitesse Delft
TWEEDE KLASSE C
Te Werve                          21-48
Thuis:
8 april                  Soccer Boys
22 april                VDL
6 mei                    HVC’10
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
29 april                RCL
13 mei                LYRA
RCLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-42
Thuis:Â Â
29 april                Te Werve
13 mei                  DSO
Uit:Â Â Â
8 april                  UVS
22 april                Honselaarsdijk
6 mei                   CWO
Valken’68                          21 – 38
Thuis:Â Â Â
22 april                DoCoS
6 mei                    LYRA
Uit:Â
8 april                  DSO
29 april                VDL
13 mei                 Monster
DoCoS                                 21 – 38
Thuis:Â Â Â
8 april                  HVC’10
29 april                Soccer Boys
13 mei                 CWO
Uit:Â
22 april                Valken’68
6 mei                   DSO
VDLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-26
Thuis:Â Â Â
29 april                Valken’68
13 mei                  Soccer Boys
Uit:Â Â Â
8 april                   Honselaarsdijk
22 april                 Te Werve
6 mei                    UVS
LYRAÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-25
Thuis:Â Â Â
29 april                UVS
13 mei                  Te Werve
Uit:
8 april                  CWO
22 april                Monster
6 mei                   VDL
UVSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-22
Thuis:Â Â
8 april                  RCL
22 april                 CWO
6 mei                     VDL
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
29 april                LYRA
13 mei                 Kethel Spaland
Honselaarsdijk                21 – 21
Thuis:
8 april                  VDL
22 april                RCL
6 mei                    Kethel Spaland
Uit:
29 april                CWO
13 mei                 HVC’10
Monster                           21-20
Thuis:Â Â Â
22 april                 Lyra
13 mei                  Valken’68
Uit:Â Â
8 april                  Kethel Spaland
29 april                HVC’10
6 mei                   Soccer Boys
Soccer Boys                    21-18
Thuis:Â Â
22 april                Kethel Spaland
6 mei                    Monster
Uit:
8 april                   Te Werve
29 april                 DoCoS
13 mei                  VDL
DERDE KLASSE A
Lugdunum                        21-49
Thuis:Â Â Â
8 april                   CVC Reeuwijk
22 april                 LSVV’70
6 mei                     Schoonhoven
Uit:Â Â Â Â
29 april                Nieuwkoop
13 mei                WDS
Koudekerk                        21-38
Thuis:
29 april                Perkouw
13 mei                  Floreant
Uit:
8 april                  Linschoten
22 april                Zevenhoven
6 mei                   CVCReeuwijk
Zwammerdam                21-31
Thuis:Â Â Â
8 april                   Siveo’60
22 april                WDS
6 mei                    Nieuwkoop
Uit:Â Â Â
29 april                Linschoten
13 mei                LSVV’70
Perkouw                            21-29
Thuis:
8 april                  WDS
22 april                Linschoten
6 mei                    Siveo’60
Uit:
29 april                Koudekerk
13 mei                Nieuwkoop
Floreant                             21-25
Thuis:Â Â Â
8 april                  BSC’68
22 april                 Siveo’60
6 mei                     LSVV’70
Uit:Â Â
29 april                WDS
13 mei                 Koudekerk
LSVV’70Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 20-23
Thuis:Â Â Â
15 april                 BSC’68 (restant duel, stand 0-0)
29 april                Zevenhoven
13 mei                  Zwammerdam
Uit:
8 april                  Schoonhoven
22 april                Lugdunum
6 mei                   Floreant
VIERDE KLASSE A
Van Nispen                       21-53
Thuis:Â Â Â
29 april                WVC
13 mei                   VVSB
Uit:Â Â
8 april                   VV Leiden
22 april                Oosterheem
6 mei                    Woubrugge
Blauw Zwart                    20-50
Thuis:Â Â Â
15 april                 FC Rijnland
22 april                KSD/Marin
13 mei                 WVC
Uit:Â Â Â
8 april                  Roodenburg
29 april                Oegstgeest
6 mei                   VVSB
Oegstgeest                       21-50
Thuis:Â Â Â
29 april                Blauw Zwart
13 mei                   VV Leiden
Uit:
8 april                  Football Factory
22 april                Wassenaar
6 mei                   Oosterheem
VV Leiden                            21-47
Thuis:Â Â
8 april                   Van Nispen
22 april                 FC Rijnland
6 mei                     Roodenburg
Uit:Â Â Â Â Â Â
29 april                UDO
13 mei                 Oegstgeest
Roodenburg                     21-37
Thuis:Â Â
8 april                  Blauw Zwart
29 april                Wassenaar
13 mei                  Woubrugge
Uit:Â Â Â
22 april                VVSB
6 mei                   VV Leiden
ZONDAG
EERSTE KLASSE Â B
FC Boshuizen                         21-37
Thuis:Â Â Â
9 april                  Woerden
30 april                VOC
14 mei                  Alphense Boys
Uit:Â Â Â Â Â
23 april                Nieuwerkerk
7mei                     VELO
VELOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-37
Thuis:
9 april                   Olympia
23 april                 CVV/Zwervers
7 mei                     FC Boshuizen
Uit:Â
2 april                     DRL
30 april                  TAC’90
14 mei                    Poortugaal
Poortugaal                        21-32
Thuis:
30 april                Woerden
14 mei                  VELO
Uit:
9 april                  Leonidas
23 april                VOC
7 mei                   Laakkwartier
TWEEDE KLASSE C
Concordia                          21-23
Thuis:Â
23 april                Meerburg
14 mei                  Groeneweg
Uit:Â Â Â Â
9 april                  RKDEO
30 april                RVC’33
7 mei                    Foreholte
ROACÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-23
Thuis:
30 april                Wippolder
14 mei                  Delft
Uit:
9 april                  DONK
23 april                Den Hoorn
7 mei                   Teylingen
Teylingen                          21-22
Thuis:Â Â Â
9 april                   Meerburg
30 april                Den Hoorn
7 mei                    ROAC
Uit:Â Â Â
23 april                DONK
14 mei                  DOSR
DOSRÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-19
Thuis:Â Â Â
9 april                   RVC’33
30 april                 Foreholte
14 mei                   Teylingen
Uit:Â Â Â Â
23 april                Groeneweg
7 mei                   Delft
Meerburg                         21-19
Thuis:Â Â
30 april                DONK
14 mei                 Wippolder
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
9 april                  Teylingen
23 april                Concordia
7 mei                   Groeneweg
DERDE KLASSE A
Voorschoten’97Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-34
Thuis:Â Â Â
9 april                  WVC
23 april                MMO
7 mei                    ASC
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
30 april                Aalsmeer
14 mei                 KDO
FC Rijnland                             20-32
Thuis:Â Â Â
9 april                  KDO
30 april                Stompwijk’92
7 mei                    Aalsmeer
Uit:Â Â Â Â Â
17 april                 Kickers’69
23 april                Nicolaas Boys
14 mei                 Warmunda
SJZÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-30
Thuis:Â Â
23 april                Warmunda
7 mei                   KDO
Uit:Â
9 april                  Van Nispen
30 april                MMO
14 mei                Alphen
ASCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-24
Thuis:Â Â Â
30 april                Alphen
14 mei                  Stompwijk’92
Uit:Â Â Â Â
9 april                  Warmunda
23 april                Van Nispen
7 mei                   Voorschoten
WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 21-22
Thuis:Â Â Â
23 april                Kickers’69
7 mei                   Alphen
Uit:Â Â
9 april                  Voorschoten
30 april                Warmunda
14 mei                MMO
Warmunda                       21-17
Thuis:Â Â Â
9 april                  ASC
30 april                WVC
14 mei                 FC Rijnland
Uit:Â Â
23 april                SJZ
7 mei                   Van Nispen