Ter Leede werd afgelopen seizoen kampioen en verliet de Hoofdklasse A. Voor FC Rijnvogels veranderde het niveau niet, maar de Katwijkers werden niet in de steek gelaten in deze klasse. Regiogenoot ARC meldde zich als promovendus en al op de tweede speeldag zullen deze ploegen elkaar tegenkomen op de Kooltuin. De return volgt op 1 februari 2020. Onze redactie zette het complete programma alvast op een rijtje, handig voor de agenda.

Eerste periode

Wedstrijddag 1
31 augustus
ARC – Smitshoek
AZSV – FC Rijnvogels
Capelle – DHSC
DUNO D. – Achilles ’29
FC ‘s-Gravenzande – Sportlust ’46
Jodan Boys – SC Feyenoord
Rijsoord – Zwaluwen
Spijkenisse – Achilles Veen

Wedstrijddag 2
7 september
Achilles ’29 – Jodan Boys
Achilles Veen – Capelle
DHSC – Spijkenisse
FC Rijnvogels – ARC
SC Feyenoord – AZSV
Smitshoek – FC ‘s-Gravenzande
Sportlust ’46 – Rijsoord
Zwaluwen – DUNO D.

Wedstrijddag 3
14 september
ARC – DHSC
AZSV – Spijkenisse
DUNO D. – Achilles Veen
FC ‘s-Gravenzande – FC Rijnvogels
Jodan Boys – Capelle
Rijsoord – Achilles ’29
SC Feyenoord – Sportlust ’46
Zwaluwen – Smitshoek

Wedstrijddag 4
21 september
Achilles Veen – Achilles ’29
Capelle – ARC
DHSC – AZSV
DUNO D. – FC ‘s-Gravenzande
FC Rijnvogels – Rijsoord
Smitshoek – Jodan Boys
Spijkenisse – SC Feyenoord
Sportlust ’46 – Zwaluwen

Wedstrijddag 5
28 september
Achilles ’29 – Smitshoek
ARC – Achilles Veen
AZSV – Sportlust ’46
FC ‘s-Gravenzande – Capelle
Jodan Boys – DUNO D.
Rijsoord – Spijkenisse
SC Feyenoord – DHSC
Zwaluwen – FC Rijnvogels

Wedstrijddag 6
5 oktober
Capelle – Zwaluwen
DHSC – Achilles Veen
DUNO D. – SC Feyenoord
FC Rijnvogels – Smitshoek
Jodan Boys – AZSV
Rijsoord – FC ‘s-Gravenzande
Spijkenisse – ARC
Sportlust ’46 – Achilles ’29

Wedstrijddag 7
12 oktober
Achilles ’29 – Spijkenisse
Achilles Veen – Jodan Boys
AZSV – Rijsoord
FC Rijnvogels – Capelle
SC Feyenoord – FC ‘s-Gravenzande
Smitshoek – DHSC
Sportlust ’46 – DUNO D.
Zwaluwen – ARC

Wedstrijddag 8
26 oktober
Achilles Veen – FC Rijnvogels
ARC – Sportlust ’46
Capelle – SC Feyenoord
DHSC – Achilles ’29
DUNO D. – AZSV
FC ‘s-Gravenzande – Zwaluwen
Jodan Boys – Rijsoord
Spijkenisse – Smitshoek

Wedstrijddag 9
2 november
Achilles ’29 – Capelle
AZSV – FC ‘s-Gravenzande
FC Rijnvogels – DHSC
Rijsoord – DUNO D.
SC Feyenoord – ARC
Smitshoek – Achilles Veen
Sportlust ’46 – Spijkenisse
Zwaluwen – Jodan Boys

Wedstrijddag 10
9 november
Achilles ’29 – FC Rijnvogels
Achilles Veen – AZSV
ARC – DUNO D.
Capelle – Sportlust ’46
DHSC – Rijsoord
FC ‘s-Gravenzande – Jodan Boys
Smitshoek – SC Feyenoord
Spijkenisse – Zwaluwen

Tweede periode
Wedstrijddag 11
23 november
AZSV – Capelle
DUNO D. – FC Rijnvogels
FC ‘s-Gravenzande – Spijkenisse
Jodan Boys – DHSC
Rijsoord – ARC
SC Feyenoord – Achilles Veen
Sportlust ’46 – Smitshoek
Zwaluwen – Achilles ’29

Wedstrijddag 12
30 november
Achilles ’29 – SC Feyenoord
Achilles Veen – Zwaluwen
ARC – FC ‘s-Gravenzande
Capelle – Rijsoord
DHSC – Sportlust ’46
FC Rijnvogels – Jodan Boys
Smitshoek – AZSV
Spijkenisse – DUNO D.

Wedstrijddag 13
7 december
AZSV – ARC
DUNO D. – Capelle
FC ‘s-Gravenzande – Achilles ’29
Jodan Boys – Spijkenisse
Rijsoord – Smitshoek
SC Feyenoord – FC Rijnvogels
Sportlust ’46 – Achilles Veen
Zwaluwen – DHSC

Wedstrijddag 14
14 december
Achilles ’29 – AZSV
Achilles Veen – Rijsoord
ARC – Jodan Boys
DHSC – FC ‘s-Gravenzande
FC Rijnvogels – Sportlust ’46
Smitshoek – DUNO D.
Spijkenisse – Capelle
Zwaluwen – SC Feyenoord

Wedstrijddag 15
18 januari
ARC – Achilles ’29
AZSV – Zwaluwen
Capelle – Smitshoek
DUNO D. – DHSC
FC ‘s-Gravenzande – Achilles Veen
Jodan Boys – Sportlust ’46
Rijsoord – SC Feyenoord
Spijkenisse – FC Rijnvogels

Wedstrijddag 16
25 januari
Achilles ’29 – Rijsoord
Achilles Veen – DUNO D.
Capelle – FC ‘s-Gravenzande
DHSC – ARC
FC Rijnvogels – Zwaluwen
SC Feyenoord – Jodan Boys
Smitshoek – Spijkenisse
Sportlust ’46 – AZSV

Wedstrijddag 17
1 februari
Achilles ’29 – DHSC
ARC – FC Rijnvogels
AZSV – DUNO D.
FC ‘s-Gravenzande – Smitshoek
Jodan Boys – Achilles Veen
Rijsoord – Sportlust ’46
SC Feyenoord – Capelle
Zwaluwen – Spijkenisse

Wedstrijddag 18
8 februari
Achilles Veen – ARC
Capelle – Jodan Boys
DHSC – SC Feyenoord
DUNO D. – Rijsoord
FC Rijnvogels – AZSV
Smitshoek – Zwaluwen
Spijkenisse – Achilles ’29
Sportlust ’46 – FC ‘s-Gravenzande

Wedstrijddag 19
15 februari
Achilles ’29 – Achilles Veen
ARC – Capelle
DHSC – FC Rijnvogels
FC ‘s-Gravenzande – DUNO D.
Jodan Boys – Smitshoek
Rijsoord – AZSV
SC Feyenoord – Spijkenisse
Zwaluwen – Sportlust ’46

Wedstrijddag 20
29 februari
Achilles Veen – DHSC
AZSV – Jodan Boys
Capelle – Achilles ’29
DUNO D. – Zwaluwen
FC Rijnvogels – FC ‘s-Gravenzande
Smitshoek – ARC
Spijkenisse – Rijsoord
Sportlust ’46 – SC Feyenoord

Derde periode
Wedstrijddag 21
7 maart
Achilles ’29 – Sportlust ’46
Achilles Veen – Smitshoek
ARC – Spijkenisse
Capelle – AZSV
DHSC – Zwaluwen
FC ‘s-Gravenzande – Rijsoord
Jodan Boys – FC Rijnvogels
SC Feyenoord – DUNO D.

Wedstrijddag 22
14 maart
AZSV – SC Feyenoord
DUNO D. – ARC
FC Rijnvogels – Achilles Veen
Rijsoord – Jodan Boys
Smitshoek – Achilles ’29
Spijkenisse – DHSC
Sportlust ’46 – Capelle
Zwaluwen – FC ‘s-Gravenzande

Wedstrijddag 23
21 maart
Achilles ’29 – Zwaluwen
Achilles Veen – Spijkenisse
Capelle – DUNO D.
DHSC – Smitshoek
FC ‘s-Gravenzande – AZSV
Jodan Boys – ARC
SC Feyenoord – Rijsoord
Sportlust ’46 – FC Rijnvogels

Wedstrijddag 24
4 april
ARC – SC Feyenoord
AZSV – DHSC
DUNO D. – Jodan Boys
FC Rijnvogels – Achilles ’29
Rijsoord – Capelle
Smitshoek – Sportlust ’46
Spijkenisse – FC ‘s-Gravenzande
Zwaluwen – Achilles Veen

Wedstrijddag 25
11 april
AZSV – Smitshoek
Capelle – FC Rijnvogels
DUNO D. – Spijkenisse
FC ‘s-Gravenzande – ARC
Jodan Boys – Zwaluwen
Rijsoord – Achilles Veen
SC Feyenoord – Achilles ’29
Sportlust ’46 – DHSC

Wedstrijddag 26
18 april
Achilles ’29 – FC ‘s-Gravenzande
Achilles Veen – SC Feyenoord
ARC – AZSV
DHSC – Jodan Boys
FC Rijnvogels – DUNO D.
Smitshoek – Rijsoord
Spijkenisse – Sportlust ’46
Zwaluwen – Capelle

Wedstrijddag 27
25 april
AZSV – Achilles ’29
Capelle – Achilles Veen
DUNO D. – Smitshoek
FC Rijnvogels – Spijkenisse
Jodan Boys – FC ‘s-Gravenzande
Rijsoord – DHSC
SC Feyenoord – Zwaluwen
Sportlust ’46 – ARC

Wedstrijddag 28
9 mei
Achilles ’29 – DUNO D.
Achilles Veen – Sportlust ’46
ARC – Rijsoord
DHSC – Capelle
FC ‘s-Gravenzande – SC Feyenoord
Smitshoek – FC Rijnvogels
Spijkenisse – Jodan Boys
Zwaluwen – AZSV

Wedstrijddag 29
16 mei
ARC – Zwaluwen
AZSV – Achilles Veen
Capelle – Spijkenisse
DUNO D. – Sportlust ’46
FC ‘s-Gravenzande – DHSC
Jodan Boys – Achilles ’29
Rijsoord – FC Rijnvogels
SC Feyenoord – Smitshoek

Wedstrijddag 30
23 mei
Achilles ’29 – ARC
Achilles Veen – FC ‘s-Gravenzande
DHSC – DUNO D.
FC Rijnvogels – SC Feyenoord
Smitshoek – Capelle
Spijkenisse – AZSV
Sportlust ’46 – Jodan Boys
Zwaluwen – Rijsoord