Of er overal gevoetbald kan gaan worden vanwege de weersomstandigheden is andermaal de vraag, maar onze redactie gaat uit van het beste scenario. En dus gaan we ons verheugen op mooie potjes komend weekend. In het wekelijkse programmaboekje een uiteenzetting.

ZATERDAG 02/02/2019

 Tweede divisie

 Jong FC Almere City –  Jong Vitesse   

 Excelsior Maassluis –  Rijnsburgse Boys   

 Koninklijke HFC –  Barendrecht   

 Kozakken Boys –  VV Katwijk   

 SV Scheveningen –  HHC Hardenberg   

 Spakenburg –  AFC   

 Jong Sparta –  GVVV   

 VVSB –  IJsselmeervogels

 Derde divisie

 Achilles ’29 –  ONS Sneek   

 ASWH –  Ajax   

 ASV De Dijk –  DVS’33 Ermelo   

 VV DOVO –  VV SJC   

 VV Eemdijk –  HSV Hoek   

 Harkemase Boys –  ODIN ’59   

 FC Lisse –  VVOG   

 VV Noordwijk –  SteDoCo   

 Quick Boys –  Jong FC Groningen

 Hoofdklasse A

 VV Capelle –  AVV Swift   

 SV DFS Opheusden –  Jong FC Den Bosch   

 SV Nootdorp –  FC ‘s-Gravenzande   

 VV Smitshoek –  SC Feyenoord   

 VV Spijkenisse –  Achilles Veen   

 Ter Leede –  FC Rijnvogels   

 RKAV Volendam –  De Jodan Boys   

 XerxesDZB –  VV Zwaluwen V

 Eerste klasse A (West 1)

AFC –  FC Aalsmeer   

 BOL –  WV-HEDW   

 FC Breukelen –  Victoria   

 CSW –  SV Argon   

 SV Huizen –  SV ARC   

 RODA ’46 –  Zuidvogels   

 Zwaluwen ’30 –  VV DHSC

 Tweede klasse C

 HVC ’10 –  DoCoS   

 Soccer Boys –  SV DSO   

 TAVV –  SC Monster   

 Valken ’68 –  RCL   

 VELO –  CVV Berkel   

 Voorschoten ’97 –  UVS   

 HVV Te Werve –  SVC ’08

 Derde klasse A

 Alphia –  DSVP   

 BSC ’68 –  VVSB   

 CVC Reeuwijk –  Blauw Zwart   

 Lugdunum –  Sporting Leiden   

 Van Nispen –  CVV Be Fair   

 NSV ’46 –  SV Nieuwkoop   

 VV Zwammerdam –  SV DWO

 Derde Klasse B (West 1)

 DEM –  VVA/Spartaan   

 HYS –  ZSGOWMS   

 vv IJmuiden –  Kagia   

 Koninklijke HFC –  Stormvogels IJVV   

 RKSV Pancratius –  SCW   

 SV United-DAVO –  FC VVC   

 VEW –  Overbos

 Vierde klasse A

 SV Aarlanderveen –  Football Factory   

 VV Koudekerk –  VV Woubrugge   

 VV Meerburg –  Floreant BGC   

 FC Oegstgeest –  V & AV Hazerswoudse Boys   

 Roodenburg –  LSVV ’70   

 VV SJC –  Alphense Boys   

 SV Zevenhoven –  SV Kickers ’69

ZONDAG 03/02/2019

 Hoofdklasse B

 Alphense Boys –  SV Meerssen   

 VV Baronie –  Halsteren   

 Groene Ster –  VV Gemert   

 Leonidas –  UDI ’19   

 RKSV Minor –  IFC   

 Nuenen –  RKAVV   

 Unitas –  VV De Meern

 Eerste klasse A (West 1)

 DSOV –  FC Uitgeest   

 JOS Watergraafsmeer –  Zaanlandia   

 Legmeervogels –  FC Boshuizen   

 LSVV –  SV Hillegom   

 SV NVC –  AFC ’34   

 RKVV Velsen –  SV Hoofddorp   

 Zeeburgia –  VV AGB

 Tweede klasse C

Altior –  Foreholte   

 ESTO –  KDO   

 HVV –  HVV Laakkwartier   

 SV ROAC –  GDA   

 RVC ’33 –  TAC ’90   

 Stompwijk ’92 –  RKSV DOSR   

 Teylingen –  VV ONA

 Derde klasse A

 ASC –  Nicolaas Boys   

 SV DIOS –  SV Bernardus   

 Graaf Willem II/VAC –  SV Warmunda   

 MMO –  Van Nispen   

 RKDES –  FC Aalsmeer   

 VV SJZ –  Alphen   

 Voorschoten ’97 –  Sporting Leiden