In april staan er drie speeldagen voor de deur. De finale van de competitie is nu echt begonnen. Zoals elke vrijdag ook nu het programmaboekje. Er valt vast veel te genieten.

ZATERDAG 06/04/2019

Tweede divisie

Barendrecht –  VVSB

GVVV –  Koninklijke HFC

VV Katwijk –  AFC

Kozakken Boys –  Jong FC Almere City

FC Lienden –  Excelsior Maassluis

Rijnsburgse Boys –  IJsselmeervogels

Spakenburg –  De Treffers

Jong Sparta –  SV Scheveningen

Jong Vitesse –  HHC Hardenberg

Derde divisie

ASV De Dijk –  VV Noordwijk

DVS’33 Ermelo –  Harkemase Boys

VV Eemdijk –  Achilles ’29

Jong FC Groningen –  Ajax

HSV Hoek –  VVOG

FC Lisse –  VV DOVO

ODIN ’59 –  ASWH

ONS Sneek –  SteDoCo

VV SJC –  Quick Boys

Hoofdklasse A

Achilles Veen –  Xerxes/DZB

VV Capelle –  Ter Leede

SV DFS Opheusden –  FC ‘s-Gravenzande

SC Feyenoord –  Jong FC Den Bosch

De Jodan Boys –  FC Rijnvogels

SV Nootdorp –  RKAV Volendam

VV Spijkenisse –  VV Smitshoek

AVV Swift –  VV Zwaluwen V

Eerste klasse A (West 1)  

AFC –  SV Argon

SV ARC –  FC Aalsmeer

BOL –  Victoria

FC Breukelen –  CSW

VV DHSC –  HSV De Zuidvogels

SV Huizen –  WV-HEDW

Zwaluwen ’30 –  RODA ’46

Tweede klasse C

CVV Berkel –  DoCoS

HVC ’10 –  RCL

SVC ’08 –  SV DSO

TAVV –  UVS

VELO –  SC Monster

Voorschoten ’97 –  Valken ’68

HVV Te Werve –  Soccer Boys

Derde klasse A

Blauw Zwart –  SV DWO

BSC ’68 –  CVV Be Fair

CVC Reeuwijk –  VVSB

Lugdunum –  Alphia

Van Nispen –  NSV ’46

Sporting Leiden –  DSVP

VV Zwammerdam –  SV Nieuwkoop

Derde Klasse B (West 1)

HYS –  FC VVC

vv IJmuiden –  DEM

Koninklijke HFC –  VVA/Spartaan

Overbos –  SCW

SV United-DAVO –  Kagia

VEW –  RKSV Pancratius

ZSGOWMS –  Stormvogels IJVV

Vierde klasse A

Floreant BGC –  Football Factory

VV Koudekerk –  LSVV ’70

VV Meerburg –  SV Aarlanderveen

FC Oegstgeest –  VV SJC

Roodenburg –  V & AV Hazerswoudse Boys

VV Woubrugge –  SV Kickers ’69

SV Zevenhoven –  Alphense Boys

ZONDAG 07/04/2019

Hoofdklasse B

Groene Ster –  Leonidas

IFC –  SV Meerssen

RKSV Minor –  VV Baronie

UDI ’19 –  Halsteren

Unitas –  VV Gemert

VC Vlissingen –  Alphense Boys

Eerste klasse A (West 1)

DSOV –  Legmeervogels

JOS Watergraafsmeer –  SV Hoofddorp

LSVV –  VV AGB

SV NVC –  Zeeburgia

FC Uitgeest –  FC Boshuizen

RKVV Velsen –  AFC ’34

Zaanlandia –  SV Hillegom

Tweede klasse C

Altior –  VV ONA

ESTO –  Foreholte

HVV –  Stompwijk ’92

KDO –  TAC ’90

HVV Laakkwartier –  RKSV DOSR

RVC ’33 –  GDA

Teylingen –  SV ROAC

Derde klasse A (Hoog)

ASC –  SV Slikkerveer

Blijdorp –  Nicolaas Boys

SV DIOS –  FC IJsselmonde

SV DONK –  HOV/DJSCR

MSV ’19 –  Voorschoten ’97

Sporting Leiden –  RKDES

Derde Klasse Laag (A)

Graaf Willem II/VAC –  Van Nispen

VV SJZ –  FC Pretoria R.

Toofan –  SCS Wanica Star

WIK – VV HWD

Derde klasse Laag (B)

VV Haastrecht –  Alphen

VV HMC –  RV&AV Steeds Hooger

SV WVC –  VV Stolwijk

Derde klasse Laag (C)

FC Aalsmeer –  VV HDV

SV Besiktas –  GSC ESDO

VV Cabauw –  SVH

SV DRL –  SV Bernardus

Derde klasse Laag (D)

VV ASW –  OHVV

NOC Kralingen –  SV Madestein

RCD –  SVVV Taurus

SV Warmunda –  MMO