Hopelijk werken de weergoden mee voor een vol programma. Zoals elke week op vrijdag het complete overzicht van de klassen waarin onze regioclubs uitkomen.

ZATERDAG 15/02/2020

Tweede divisie

Excelsior Maassluis – Noordwijk

GVVV – Katwijk

HHC Hardenberg –  AFC

IJsselmeervogels –  Kozakken Boys

Quick Boys – TEC

Rijnsburgse Boys –  Koninklijke HFC

Jong RV&AV Sparta –  Spakenburg

De Treffers –  ASWH

Jong FC Volendam – Scheveningen

Derde divisie A

Barendrecht –  Ajax

Excelsior ’31 – DOVO

GOES –  DVS’33 Ermelo

Harkemase Boys –  Jong FC Almere City

Sparta Nijkerk –  HSV Hoek

SteDoCo –  ONS Sneek

Ter Leede –  FC Lisse

VVOG –  VVSB

Hoofdklasse A

Achilles ’29 –  Achilles Veen

ARC – Capelle

DHSC –  FC Rijnvogels

SC Feyenoord – Spijkenisse

‘s-Gravenzande – DUNO

De Jodan Boys – Smitshoek

Rijsoord –  AZSV

Zwaluwen V –  Sportlust ’46

Eerste klasse B

Honselersdijk – Heinenoord

Neptunus-Schiebroek –  Voorschoten ’97

Nootdorp –  BVCB

RVVH – Die Haghe

SHO – Brielle

VELO – Poortugaal

XerxesDZB –  Forum Sport

Tweede klasse C

Kagia –  HVC ’10

RCL –  UVS

Soccer Boys –  Van Nispen

SVC ’08 –  DoCoS

Valken ’68 –  DSO

Wateringse Veld Kranenburg – Westlandia

Te Werve – Berkel

Derde klasse A

Aarlanderveen –  VVSB

Be Fair –  Sporting Leiden

CVC Reeuwijk – Gouda

Nieuwkoop –  Alphia

FC Oegstgeest –  TAVV

Oudewater –  Lugdunum

VVC –  Blauw Zwart

Vierde klasse A

Bernardus – Meerburg

FC Boshuizen – SJZ

Football Factory – Koudekerk

Hazerswoudse Boys – Woubrugge

Kickers ’69 –  MMO

LSVV ’70 –  Roodenburg

Warmunda – SJC

Vierde klasse B

Kamerik – Linschoten

ROHDA ’76 –  NSV ’46

SIVEO ’60 – Zevenhoven

Sportief –  Alphense Boys

Woerden –  SCH ’44

Zwammerdam –  VEP

ZONDAG 16/02/2020

Eerste klasse B

FC Boshuizen –  TAC ’90

Den Hoorn –  CVV Zwervers

DHC – DOSKO

Hillegersberg –  Rood Wit W

Olympia (G) –  TOGB

ROAC – Vlissingen

Spartaan 1920 –  VUC

Tweede klasse C

RKDEO –  OLIVEO (15/2)

ASC –  Altior

Concordia –  HVV

DOSR – Laakkwartier

HMSH –  Foreholte

Teylingen – Wilhelmus

Wippolder – Hillegom

Derde klasse A

Bloemendaal – WVC

De Kennemers –  VVH/Velserbroek

Nicolaas Boys –  VSV

Van Nispen –  Alliance ’22

Sporting Leiden – Spaarnwoude

Voorschoten ’97 –  RKDES

Zwanenburg – Aalsmeer

Derde klasse B

Charlois – SEP

Full Speed –  WIK

HOV/DJSCR –  Alphen

Kethel Spaland – HWD

REMO – DHL

Slikkerveer – Taurus

Stompwijk ’92 –  ODB