Vandaag plaatste onze redactie het bericht dat de competitie ‘gewoon’ wordt uitgespeeld (zie elders op deze website). Onze redactie heeft de komende drie weekenden, na dit weekend, even op een rij gezet. Wel onder voorbehoud, want ons team is afhankelijk van informatie vanuit de KNVB. Eventuele onjuistheden zullen z.s.m. worden rechtgezet.
Zaterdag
Tweede divisie
5 februari: De Treffers- IJsselmeervogels
12 februari: TEC-Katwijk, ASWH-GVVV, Kozakken Boys- De Treffers
19 februari: Noordwijk– ASWH, Scheveningen-Jong Volendam, Excelsior M.-AFC, IJsselmeervogels-HHC Hardenberg, Kozakken Boys- Rijnsburgse Boys, TEC-GVVV, De Treffers-Spakenburg
20 februari: Kon. HFC-Jong Sparta
Derde divisie
5 februari: DOVO-Barendrecht, Goes-FC Lisse
12 februari: Sportlust’46- Odin’59, VVOG-Barendrecht, SteDoCo- VVSB, Hoek-DVS’33, Goes-Sparta Nijkerk, Harkemase Boys- Ajax (am), DOVO-Excelsior’31
19 februari: DVS’33- VVSB, ACV-Ajax (am), VVOG-Sparta Nijkerk, FC Lisse– Harkemase Boys, Odin’59- Excelsior’31, Barendrecht-Ter Leede, SteDoCo- Staphorst, Hoek-Goes, DOVO- Sportlust’46
Hoofdklasse A
5 februari: DHSC- FC ‘s-Gravenzande, ARC-Scherpenzeel, SC Feyenoord- Achilles Veen
12 februari: Poortugaal-FC Rijnvogels, Scherpenzeel- SC Feyenoord, Jodan Boys- DHSC, ARC-Achilles’29
19 februari: DUNO- SC Feyenoord, Scherpenzeel-Rijsoord, Capelle-ARC, Poortugaal-Spijkenisse, FC Rijnvogels-DHSC, Achilles’29- Zwaluwen, FC ‘s-Gravenzande- Smitshoek, Achilles Veen- Jodan Boys
Eerste klasse A
12 februari: Honselersdijk-AFC, ZOB- Die Haghe
19 februari: Zwaluwen’30- Voorschoten’97, AFC- Monnickendam, Die Haghe- Argon, WV-HEDW- ZOB, BOL-VELO, Forum Sport- Valken’68, Nootdorp- Honselersdijk
Tweede klasse C
12 februari: Kagia-SVC’08, Soccer Boys-Van Nispen
19 februari: DSO-RCL, SVC’08-Soccer Boys, UVS-Te Werve, HVC’10-DoCoS, Berkel- Kagia, Van Nispen– Westlandia
Derde klasse A
5 februari: FC Oegstgeest-CVC Reeuwijk (restant)
12 februari: Sporting Leiden– CVC Reeuwijk, Alphia-Lugdunum, Aarlanderveen- VVSB
19 februari: Gouda- Lugdunum, Be Fair-Sporting Leiden, Alphia- Blauw Zwart, VVSB-TAVV, FC Oegstgeest-Oudewater, VVC- Aarlanderveen, CVC Reeuwijk- Nieuwkoop
Vierde klasse A
12 februari: MMO-Koudekerk, Warmunda-KIckers’69
19 februari: Bernardus-Woubrugge, Koudekerk-Warmunda, Meerburg-SJC, Football Factory- MMO, Kickers’69- LSVV’70, Teylingen-SJZ
Vierde klasse B
12 februari: Gouderak-Moordrecht, GSV- WDS, Cabauw- ASW
19 februari: Haastrecht- Cabauw, SPV’81- Bergambacht, Noordrecht-gSV, WDS- Moerkapelle, ASW- Gouderak, Hazerswoudse Boys– Ammerstolse sv, Stolwijk- Floreant
Vierde klasse C
12 februari: VEP- Sportief, Rohda’76- Bodegraven
19 februari: SCH’44- Woerden, Kamerik- Rohda’76, VEP- Siveo, Zwammerdam- NSV’46, Zevenhoven- Sportief, Bodegraven- Nicolaas Boys, Linschoten- Alphense Boys
Zondag
Hoofdklasse A
6 februari: Hoogeveen- Velsen, TAC’90- SDO
13 februari: SDO- De Zouaven, Alcides-Velsen, Alphense Boys– Purmersteijn
20 februari: SDO-SJC, Velsen- De Zouaven, VOC-Emmen, RKAVV-TAC’90, TOGB-Alcides, HBS-Alphense Boys, Purmersteijn-Hoogeveen
Eerste klasse A
13 februari: ROAC- Hoofddorp, FC Uitgeest- DSOV
20 februari: DSOV- ROAC, Hillegom-Legmeervogels, Hoofddorp- SDZ, AFC’34- Fortuna W., Kolping Boys- LSVV, Kampong- Assendelft, AGB- FC Uitgeest
Eerste klasse B
6 februari: Spartaan’20- Unitas’30, Hillegersberg- Rood Wit W
13 februari: FC Boshuizen– Rood Wit W., Hillegom-Unitas’30, SC ’t Zand- DHC
20 februari: FC Boshuizen– VUC, Rood Wit W- DOSKO, ONA- Hillegersberg, Olympia-CVV Zwervers, Sarto-Den Hoorn, DHC- Spartaan’20, Unitas’30- SC ’t Zand
Tweede klasse C
13 februari: ESTO-DIOS
20 februari: ASC– Schoten, EMM’21- Altior, KDO- ESTO, Bloemendaal- HBC, Foreholte-Pancratius, DIOS-DONK
Derde klasse A
13 februari: Sporting Leiden– WIK
20 februari: SEP- DHL, Sporting Leiden- Stompwijk’92, Voorschoten’97– SVH, WIK- ODB, Taurus-Madestein, HWD- Kethel Spaland, AVV Alphen vrij