donderdag, februari 29, 2024
HomeBekerDistrictsbeker groep 1: EMM'21 haalt uit, RCL en Valken'68 ook door

Districtsbeker groep 1: EMM’21 haalt uit, RCL en Valken’68 ook door

-

Poule 1

2/9: Nieuwkoop- Nieuwerkerk 2-5, Xerxes/ DZB- Voorschoten’97 4-1 (Boersma)

9/9: Nieuwerkerk- Xerxes/DZB 1-5, Voorschoten’97- Nieuwkoop 2-1 (Van der Wilden, Van der Krogt)

16/9: Voorschoten’97- Nieuwerkerk 4-0 (Wijnalda 3, Nomen), Nieuwkoop- Xerxes/ DZB 1-5

Xerxes/ DZB 3-9, Voorschoten’9 3-6, Nieuwerkerk 3-3, Nieuwkoop 3-0

Poule 2

2/9: LSVV- Foreholte 4-1

10/9: De Dijk- LSVV 1-3

16/9: Foreholte- De Dijk 1-1 (Rekvelt)

LSVV 2-6, De Dijk 2-1, Foreholte 2-1

Poule 3

2/9: Jodan Boys- Valken’68 3-0, Oliveo- Kagia 2-3 (Hoeke 2, Van der Schinkel)

9/9: Kagia- Jodan Boys 0-4, Valken’68- Oliveo 1-1 (Cooper)

16/9: Kagia- Valken’68 3-4 (Lamboo, Verdegaal, De Bruijn/ Arikan 2, Wietsma, Van den Oever), Jodan Boys- Oliveo 5-2

Jodan Boys 3-9, Valken’68 3-4 Kagia 3-3, Oliveo 3-1

Poule 6

2/9: Alphia- Alexandria’66 2-2 (El Yacoubi, e.d. A’66), Neptunus Schiebroek- Wippolder 1-5

9/9: Alexandria’66- Neptunus Schiebroek 3-2, Wippolder- Alphia 1-1 (Fennich)

16/9: Alphia- Neptunus Schiebroek 4-0 (Van Leeuwen, Fennich, De Bruin, Oliveira), Wippolder- Alexandria’66 (16.00)

Alphia 3-5, Wippolder 2-4, Alexandria’66 2-4, Neptunus Schiebroek 3-0

Poule 7

2/9: BVCB- Nootdorp 3-1, Berkel- EMM’21 1-1 (Nadal Wesselman, eigen doelpunt Salome)

9/9: Nootdorp- Berkel 1-2, EMM’21-BVCB 2-2 (Jansen, Bakker)

BVCB 3-7, EMM’21 3-5, Berkel 3-4, EMM’21 2-2, Nootdorp 3-0

16/9: BVCB- Berkel 3-0 EMM’21- Nootdorp 6-0 (Rietbroek 2, Van der Geest, Bakker, D. Vermeer, Z. Vermeer)

BVCB 3-7, EMM’21 3-5, Berkel 3-4,Nootdorp 3-0

Poule 8

2/9: UVS- DHC 1-1 (J. Hulters), Antibarbari- LFC 2-3 (De Vries, M. Bekooij, Vandi)

9/9: DHC- Antibarbari 2-2, LFC- UVS 5-2 (Boukhidous 3, Zenzen, Vandi/ Lagerberg, Kerkhoff)

16/9: DHC- LFC 2-5 (Hadui 2, Boukhidous, Vandi, De Vries), Antibarbari- UVS 5-1 (D. Hulters)

LFC 3-9, Antibarbari 3-4, DHC 3-2, UVS 3-1

Poule 13

2/9: Vitesse Delft- RCL 1-0, Sparta (av)- FC Skillz 3-5

9/9: FC Skillz- Vitesse Delft 3-3, RCL- Sparta (av) 1-1 (Weenink)

16/9: Vitesse Delft- Sparta (av) 4-0, FC Skillz- RCL 0-2 (P.Brasker, Kanbier)

Vitesse Delft 3-7, RCL 3-4, FC Skillz 3-4, Sparta (av) 3-1

 

 

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read